Gönderen Konu: Arkham Knight  (Okunma sayısı 192 defa)

Zafer

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Arkham Knight
« : Ekim 04, 2017, 13:31:45 »
Arkham Origins'i bitirmek üzereyim. Yama genel olarak gayet iyi olmuş, her ne kadar bazı yerlerde eksiklik olsa da şu oyunun yaması sonunda çıktı ya, o kadar kusur olur diyorum.

En büyük eksikliği yamanın Cold, Cold Heart DLC'sini içermemesi. Umarım Arkham Knight'ta bunun planı yapılmıştır çünkü AK'da pek çok DLC var, onlara da yama gelirse senaryoya yardımcı olacak kısımlar tamamlanmış olur diye düşünüyorum. Sonradan DLC'leri içermediğini kimse üzülerek öğrenmek istemeyecektir.

Ekibe kolay gelsin.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Alt Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arkham Knight
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2017, 07:39:43 »
Arkham Origins'i bitirmek üzereyim. Yama genel olarak gayet iyi olmuş, her ne kadar bazı yerlerde eksiklik olsa da şu oyunun yaması sonunda çıktı ya, o kadar kusur olur diyorum.

En büyük eksikliği yamanın Cold, Cold Heart DLC'sini içermemesi. Umarım Arkham Knight'ta bunun planı yapılmıştır çünkü AK'da pek çok DLC var, onlara da yama gelirse senaryoya yardımcı olacak kısımlar tamamlanmış olur diye düşünüyorum. Sonradan DLC'leri içermediğini kimse üzülerek öğrenmek istemeyecektir.

Ekibe kolay gelsin.

Cold, Cold Heart DLC'sini herkes de olmayabilir olmayan şeyede para vermesin dedik o yüzden ayrı yapmaya karar verdik. biraz zaman verirseniz en kısa zaman da  Cold, Cold Heart DLC'sini çıkaracağız. iyi Oyunlar
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2017, 07:41:50 Gönderen: Murat GÜNDOĞAN »

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal