U-Crew

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition %100 Türkçe Yama V2.0 Final Çýktý

depo4550

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Merhaba program? ben iki gün önce doldurmu?tum ancak telefon numaras? da girmek gerekti?ini bilmiyordum. Åžu anda da kay?t ol seçene?ine t?klay?p yeni açmaya çal??t???mda yak?n zamanda hesap olu?turma talebinde bulunmu?sunuz diyor. ?lgilenirseniz çok sevinirim.

e-posta: depo4550@gmail.com

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Merhaba program? ben iki gün önce doldurmu?tum ancak telefon numaras? da girmek gerekti?ini bilmiyordum. Åžu anda da kay?t ol seçene?ine t?klay?p yeni açmaya çal??t???mda yak?n zamanda hesap olu?turma talebinde bulunmu?sunuz diyor. ?lgilenirseniz çok sevinirim.

Bu tür üyelikler sistem taraf?ndan onaylanm?yor o yüzden üyeli?iniz, sileyim sonra yendien deneyin

hasanbasri2199

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
üye oldum ama bilgilerimi yazd?ktan sonra "LÜTFEN BEKLEY?N?Z" yaz?s? gitmiyor yani orada kal?yorum lütfen yard?m eder misiniz.
e-posta : hasankarslioglu21@gmail.com

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
üye oldum ama bilgilerimi yazd?ktan sonra "LÜTFEN BEKLEY?N?Z" yaz?s? gitmiyor yani orada kal?yorum lütfen yard?m eder misiniz.
e-posta : hasankarslioglu21@gmail.com

güncel sürümü kullan?n

manas44

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
kullan?c? giri?i ba?ar?s?z hatas? al?yorum. Üyeli?im onaylanmam?? olabilir mi?
brs.trkylmz.90@gmail.com

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
kullan?c? giri?i ba?ar?s?z hatas? al?yorum. Üyeli?im onaylanmam?? olabilir mi?
brs.trkylmz.90@gmail.com

Üyelikler otomatik onaylan?r e?er üyeli?iniz gelmediyse onaylanacak üyelik olmaz. üyeli?iniz gelememi?.

depo4550

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Bu tür üyelikler sistem taraf?ndan onaylanm?yor o yüzden üyeli?iniz, sileyim sonra yendien deneyin

San?r?m hala üyeli?imi silmemi?siniz. Yeni kay?t olu?turam?yorum.

freeshadow41

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
üyelik olu?turdum 1 gün önce ama hala aktifle?medi yunuskd@hotmail.com ilgilenebilirseniz sevinirim te?ekkürler.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
üyelik olu?turdum 1 gün önce ama hala aktifle?medi yunuskd@hotmail.com ilgilenebilirseniz sevinirim te?ekkürler.

Baz? üyelikler gelmiyor sizde oldu?u gibi gelmeyince sistem görmez. Pc niz göndermiyor dosyay?.

freeshadow41

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Baz? üyelikler gelmiyor sizde oldu?u gibi gelmeyince sistem görmez. Pc niz göndermiyor dosyay?.

yeni üyelikte açam?yorum bu durumda ne yapmal?y?m?

Tadaima

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
?yi günler bende program?zn?z indirip kaydoldum fakat giri? yapam?yorum. Yard?mc? olabilirseniz sevinirim.

SeBa__07

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Selam?naleyküm. Aga iyi ho? bir i? yapm??s?n?z, güzel bir proje ama kusura bakmay?n bu ?ekilde ilerlemeniz biraz zor görünüyor. Ba?l? ba??na üye olmak dert bir kere. Kimse beceremedi?inizden falan gibi saçma sapan ?eyler yazmas?n ?ansa onlar?n üyelikleri hemen olmu?. Üye olmak isteyenler?n yar?s? problem ya??yor ama çözüm bulan yok. Kay?tta telefon girmek mecburi gözükmüyor (o da neden isteniyorsa anlam?yorum) ama sonra giri?te telefon olmadan giri? yap?lam?yor. Üyelik bir türlü onaylanm?yor. Nas?l bir yaz?l?m veya sistem var ki ''baz? üyelikler gelmiyor pc'niz dosyay? gördermiyor'' diyebiliyorsunuz. ?ptal ediyim desen iptal olmuyor. Destek yapm??s?n?z bu adrese mail at?n diye ama kimse ilgilenmiyor. Mailde att?m 2 defa ama ilgilenilmedi?i için buraya yaz?yorum. Çünkü ilk defa bu kadar saçma bir?ey ba??ma geliyor. Hatay? kendimde bulam?yorum çünkü kimse üye olam?yor zaten siteye.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Selam?naleyküm. Aga iyi ho? bir i? yapm??s?n?z, güzel bir proje ama kusura bakmay?n bu ?ekilde ilerlemeniz biraz zor görünüyor. Ba?l? ba??na üye olmak dert bir kere. Kimse beceremedi?inizden falan gibi saçma sapan ?eyler yazmas?n ?ansa onlar?n üyelikleri hemen olmu?. Üye olmak isteyenler?n yar?s? problem ya??yor ama çözüm bulan yok. Kay?tta telefon girmek mecburi gözükmüyor (o da neden isteniyorsa anlam?yorum) ama sonra giri?te telefon olmadan giri? yap?lam?yor. Üyelik bir türlü onaylanm?yor. Nas?l bir yaz?l?m veya sistem var ki ''baz? üyelikler gelmiyor pc'niz dosyay? gördermiyor'' diyebiliyorsunuz. ?ptal ediyim desen iptal olmuyor. Destek yapm??s?n?z bu adrese mail at?n diye ama kimse ilgilenmiyor. Mailde att?m 2 defa ama ilgilenilmedi?i için buraya yaz?yorum. Çünkü ilk defa bu kadar saçma bir?ey ba??ma geliyor. Hatay? kendimde bulam?yorum çünkü kimse üye olam?yor zaten siteye.

Åžunu bir kez daha anlatay?m anlamam??s?n?z san?r?m. Üyeliklerde onay diye bir ?ey yoktur onay otomatik verilir yani üyeli?iniz bizim sisteme dü?mü?se onay gerektirmeden giri? yapars?n?z. E?er üye oldunuz giri? yapt???n?zda  ba?ar?s?z oluyorsan?z üyeli?inizi içeren dosya pc'nizden bize ula?mam??t?r. Buna da bizim yapaca??m?z bir ?ey yok.
« Son Düzenleme: Temmuz 12, 2018, 20:09:51 Gönderen: Murat GÜNDO?AN »

rahmi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ben de üye olurken numara yazmam gerekti?ini bilmiyordum lütfen yard?mc? olur musunuz
e posta : okbaydere@gmail.com

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ben de üye olurken numara yazmam gerekti?ini bilmiyordum lütfen yard?mc? olur musunuz
e posta : okbaydere@gmail.com

Sildim bir süre sonra yeniden üye olun.