U-Crew

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition %100 Türkçe Yama V2.0 Final Çýktý

rahmi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
24 saatten fazla oldu ama hâlâ yak?n zamanda istekte bulunmu?sunuz diyor yeni kullan?c? açam?yorum ne kadar daha beklemem gerek belirli bir süresi var m?

lalale

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Yamay? göremiyorum , bu arada onay e postas? bir çok ki?iye gitmemiz sanrm sisteminizde sorun var
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2018, 13:12:49 Gönderen: lalale »

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
24 saatten fazla oldu ama hâlâ yak?n zamanda istekte bulunmu?sunuz diyor yeni kullan?c? açam?yorum ne kadar daha beklemem gerek belirli bir süresi var m?

Üyelik otomatik onaylan?r pc nizden üyelik bilgileriniz sisteme gelmemi?se üyelik geçersiz say?l?r giremezsiniz. Pc'ni,z dosyan?n gelemsini engelliyro san?r?m

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Bunu kaç kere yazmama ra?men hala üyelik aç?lmad? diyorsunuz üyelik bilgileriniz bize gelmedi?i sürece giremezsiniz

rahmi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Üyelik otomatik onaylan?r pc nizden üyelik bilgileriniz sisteme gelmemi?se üyelik geçersiz say?l?r giremezsiniz. Pc'ni,z dosyan?n gelemsini engelliyro san?r?m
Engeli kald?rmak mümkün mü yoksa san?r?m silmekten ba?ka çarem yok mecbur ingilizce oynayaca??m

SeBa__07

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Selam?naleyküm. Aga iyi ho? bir i? yapm??s?n?z, güzel bir proje ama kusura bakmay?n bu ?ekilde ilerlemeniz biraz zor görünüyor. Ba?l? ba??na üye olmak dert bir kere. Kimse beceremedi?inizden falan gibi saçma sapan ?eyler yazmas?n ?ansa onlar?n üyelikleri hemen olmu?. Üye olmak isteyenler?n yar?s? problem ya??yor ama çözüm bulan yok. Kay?tta telefon girmek mecburi gözükmüyor (o da neden isteniyorsa anlam?yorum) ama sonra giri?te telefon olmadan giri? yap?lam?yor. Üyelik bir türlü onaylanm?yor. Nas?l bir yaz?l?m veya sistem var ki ''baz? üyelikler gelmiyor pc'niz dosyay? gördermiyor'' diyebiliyorsunuz. ?ptal ediyim desen iptal olmuyor. Destek yapm??s?n?z bu adrese mail at?n diye ama kimse ilgilenmiyor. Mailde att?m 2 defa ama ilgilenilmedi?i için buraya yaz?yorum. Çünkü ilk defa bu kadar saçma bir?ey ba??ma geliyor. Hatay? kendimde bulam?yorum çünkü kimse üye olam?yor zaten siteye.

Åžunu bir kez daha anlatay?m anlamam??s?n?z san?r?m. Üyeliklerde onay diye bir ?ey yoktur onay otomatik verilir yani üyeli?iniz bizim sisteme dü?mü?se onay gerektirmeden giri? yapars?n?z. E?er üye oldunuz giri? yapt???n?zda  ba?ar?s?z oluyorsan?z üyeli?inizi içeren dosya pc'nizden bize ula?mam??t?r. Buna da bizim yapaca??m?z bir ?ey yok.

E iptal ediyim diyorum hatta mail bile att?m ona da cevap vermemi?siniz..

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Sildim üyeli?inizi bir süre sonra üye olun

keshgames

• *
  • 1
  • Youtube Elite Oyun Kanalı (Kesh ve Games)
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Oyun Kanalım
TEÅžEKKÜRLER Ori and The Blind Forest - Türkçe Yama Hakk?nda
« Yanýtla #127 : Temmuz 29, 2018, 11:33:05 »
Merhabalar, Türkçe yama için te?ekkürler. YOUTUBE Oyun Kanal?mda (Kesh ve Games) bu oyuna yer vermek istiyordum ve sizin çal??malar?n?z? fark ettim. Yamay? ba?ar?l? bir ?ekilde yükledim. ?lk bölümü 29.07.2018 tarihinde Pazar yani bugün saat 21:00 itibariyle yay?na girecek. Videoda te?ekkürlerimi ilettim. Umar?m bir nebzede olsa faydal? olmu?umdur. Sizlerin çabalar?yla oyunlar dahada zevkli ve anlaml? bir hale geliyor. Ba?ar?lar?n?z?n devam?n? dilerim. Te?ekkürler.
37 yaşındayım. Yıllardır Profesyonel olarak Oyun ve Müziklerle ilgileniyorum. (Gamer / Müzisyen)

Oyun Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCtA_0XyOP2f9sN_Hc8v8UkA?disable_polymer=true

Müzik Kanalım : https://www.youtube.com/channel/UC93uSAJlsgNe3nEF2SzmPCQ?spfreload=10

tufan327

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Üyelik yapt???m halde giri? yaparken hata veriyor :'(

B-urak

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
giri? yaparken hata veriyor

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Üyelik yapt???m halde giri? yaparken hata veriyor :'(
Üyeli?iniz bize ula?mam?? o yüzden giri? yapamazs?n?z

B-urak

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
giri? yaparken hata veriyor

Kullan?c? Giri?i Ba?ar?s?z  e posta ?ifre yanl?? diyor ne yat?ysam girmiyor lütfen yard?m
« Son Düzenleme: Aðustos 03, 2018, 21:14:59 Gönderen: B-urak »

tufan327

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Nas?l yani üyeli?imi size nas?l ula?t?rabilirim ki daha aç?klay?c? olursan?z mutlu olurum

tufan327

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Masaustume UCrew vip hesap bilgileriniz ad?nda bir dosya gelmes?ne ragmen ordak? b?lg?ler ?le g?r?s yapsam da ayn? hatayla kars?las?yorum

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Arkada?lar öyle bir hata üyeli?i gelmemi? ki?ilerle olu?uyor üyeli?inizin gelmesi gerekiyor pc'nizden gelmiyorsa ya virüs program? var ya da güvenlik duvar? engellidir ya da pc'deki ayarlardan program? engelliyordur