Gönderen Konu: The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?  (Okunma sayısı 950 defa)

ercanacar

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?
« : Kasım 20, 2017, 02:35:05 »
Paralı da olabilir

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2017, 19:46:17 »
Şuan için belli değil

freeman1930

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mart 11, 2018, 12:42:29 »
Murat bey re 7 de bitti. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz  :)

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 18, 2018, 18:43:41 »
U-crew den murat gündoğan beyin tek başına çevirdiği the evil within 2 türkçe yaması ile donanım haberde çevrilen türkçe yamayı her ikisinin de yayınladıkları 7 dakikalık türkçe çeviri videoları ile birebir aynı sahneleri karşılaştıraraktan test etme imkanı buldum.

Bariz bir şekilde şunu söylemek isterimki u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama çok daha profesyonel ve çok daha kaliteli olmuş. Donanım haberdeki arkadaşların çalışması da kötü değil fakat u-crew den murat beyinkine göre göze çarpan bazı anlatım bozuklukları ve imla hataları bulunmaktadır. Umarım ileride bu hatalarını giderirler.

Benim the evil within 2 için türkçe yama tercihim tartışmasız u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama olacaktır. Benim için yamanın çabucak çıkması değil kalite ve kontrolü önemlidir.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 18, 2018, 20:31:11 »
U-crew den murat gündoğan beyin tek başına çevirdiği the evil within 2 türkçe yaması ile donanım haberde çevrilen türkçe yamayı her ikisinin de yayınladıkları 7 dakikalık türkçe çeviri videoları ile birebir aynı sahneleri karşılaştıraraktan test etme imkanı buldum.

Bariz bir şekilde şunu söylemek isterimki u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama çok daha profesyonel ve çok daha kaliteli olmuş. Donanım haberdeki arkadaşların çalışması da kötü değil fakat u-crew den murat beyinkine göre göze çarpan bazı anlatım bozuklukları ve imla hataları bulunmaktadır. Umarım ileride bu hatalarını giderirler.

Benim the evil within 2 için türkçe yama tercihim tartışmasız u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama olacaktır. Benim için yamanın çabucak çıkması değil kalite ve kontrolü önemlidir.

Yorumunuz için teşekkürler yama tam anlamıyla içime sinmeden çıkmaz.

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2018, 17:59:52 »
Yamayı satın almadan önce altyazı çevirileri dışında oyunda bulunan notlar gibi uzun cümlelerin ve paragrafların olduğu metinlerin türkçe çevirisini görsel olarak, ekran görüntüsü alarak burada bizimle yamanın konu başlığı altında paylaşırsanız memnun olurum. Ona göre almayı düşünüyorum. Outlast 2 de düştüğüm duruma tekrar düşmek istemiyorum. Kolay gelsin.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 22, 2018, 19:30:32 »
Yamayı satın almadan önce altyazı çevirileri dışında oyunda bulunan notlar gibi uzun cümlelerin ve paragrafların olduğu metinlerin türkçe çevirisini görsel olarak, ekran görüntüsü alarak burada bizimle yamanın konu başlığı altında paylaşırsanız memnun olurum. Ona göre almayı düşünüyorum. Outlast 2 de düştüğüm duruma tekrar düşmek istemiyorum. Kolay gelsin.

Tabi ki

jemlak159

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 16, 2018, 22:20:48 »
Konu açma yerini bulamadığım buraya yazıyorum kusura babalöayın. Need For Speed Payback’i çevirmek gündeminizde var mı?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ağustos 16, 2018, 23:41:03 »
Konu açma yerini bulamadığım buraya yazıyorum kusura babalöayın. Need For Speed Payback’i çevirmek gündeminizde var mı?

Şuan için yok

jemlak159

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Ağustos 17, 2018, 01:24:40 »

Şuan için yok

En azından düşüncesi bile mi yok? 🙂

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ağustos 17, 2018, 20:51:38 »

Şuan için yok

En azından düşüncesi bile mi yok? 🙂

Her oyun için en azından düşüncesi vardır.  :)

jemlak159

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ağustos 17, 2018, 21:24:12 »
Umarım yaparsınız 🙂

mrumut

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 20, 2018, 18:14:22 »
başka çalışmalarınız olacak mı. İstek yapsak bazı oyunlar için de Türkçe yama çalışması yapsanız aynı bu şekilde ücret karışılığında.
 Aradığım oyunlar var misal
Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands
Mass Effect Andromeda
State of Decay 2

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal