U-Crew

Resident evil 7 %100 Çýkmýþ Tüm Dlc'ler Türkçe Yama V4.0

hyhue

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanýtla #90 : Mart 11, 2018, 18:59:58 »
Ba??? yapt?m, indirdim, 4 gündür oynuyorum. Bitirdim say?l?r oyunu. Ne kurulum a?amas?nda, ne de oynarken herhangi bir sorun ya da hata verme olay? ile kar??la?mad?m. Güzel yama olmu?, te?ekkür ediyorum. Tek gözüme tak?lan sorun; ba?laç olan ve olmayan "ki" ler. Bütün "ki" leri ayr? yazm??s?n?z. Biti?ik olmas? gereken "ki" leri de. Büyük bir sorun de?il ama ho? durmayabiliyor bazen. Olumlu bir ele?tiri olarak görün bunu. Genel olarak güzel bir yamayd?. Emek var ortada. Umar?m eme?inizin kar??l???n? al?rs?n?z.

sinsi59

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #91 : Mart 11, 2018, 19:16:49 »
Bende korsan versiyon oldu?u için san?r?m,kurulumu ba?lat aktif olmuyor.Çözümünü bilen var m??

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #92 : Mart 11, 2018, 20:58:23 »
Ba??? yapt?m, indirdim, 4 gündür oynuyorum. Bitirdim say?l?r oyunu. Ne kurulum a?amas?nda, ne de oynarken herhangi bir sorun ya da hata verme olay? ile kar??la?mad?m. Güzel yama olmu?, te?ekkür ediyorum. Tek gözüme tak?lan sorun; ba?laç olan ve olmayan "ki" ler. Bütün "ki" leri ayr? yazm??s?n?z. Biti?ik olmas? gereken "ki" leri de. Büyük bir sorun de?il ama ho? durmayabiliyor bazen. Olumlu bir ele?tiri olarak görün bunu. Genel olarak güzel bir yamayd?. Emek var ortada. Umar?m eme?inizin kar??l???n? al?rs?n?z.

Tabi olumlu ele?tiriye her zaman aç???z.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #93 : Mart 11, 2018, 20:59:33 »
Bende korsan versiyon oldu?u için san?r?m,kurulumu ba?lat aktif olmuyor.Çözümünü bilen var m??

Oyunu steam sürümüne göre yapt???m?z için ba?ka sürümler de çal??mayabilir.

emreg2411

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #94 : Mart 12, 2018, 13:51:12 »
nerden indricez

ALPOLÄ°C-FR

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #95 : Mart 12, 2018, 15:44:28 »
Elinize sa?l?k çok güzel çal??ma olmu?. Resident Evil 7 yi sayenizde Türkçe oynayabildi?im için çok mutluyum. Batman Arkham Knight, Nier Automata Türkçe yamalar?n?da 4 gözle bekliyoruz.. ?yi çal??malar.
Hocam yamay? indirme prosedür'ü nas?l i?liyor anlatabilir'misin.S?ras?yla ne yapmam?z gerekiyor.Tam olarak anlayamad?m anlat?lan?.Ben sadece ?öyle bir ?ey yapt?m.?lk olarak lisans kay?t olu?turucuyu indirdim,kay?t yapt?m.Bilgilerimle ilgili metin dosyas?n? olu?turdu.
Siteye üyelik yapmam??t?m bu süre içinde.Programa giri? yap?yorum,bilgiler do?ru oldu?u halde ba?ar?s?z,bilgilerin do?ru oldu?unu kontrol edin uyar?s? veriyor.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #96 : Mart 12, 2018, 18:16:27 »
Elinize sa?l?k çok güzel çal??ma olmu?. Resident Evil 7 yi sayenizde Türkçe oynayabildi?im için çok mutluyum. Batman Arkham Knight, Nier Automata Türkçe yamalar?n?da 4 gözle bekliyoruz.. ?yi çal??malar.
Hocam yamay? indirme prosedür'ü nas?l i?liyor anlatabilir'misin.S?ras?yla ne yapmam?z gerekiyor.Tam olarak anlayamad?m anlat?lan?.Ben sadece ?öyle bir ?ey yapt?m.?lk olarak lisans kay?t olu?turucuyu indirdim,kay?t yapt?m.Bilgilerimle ilgili metin dosyas?n? olu?turdu.
Siteye üyelik yapmam??t?m bu süre içinde.Programa giri? yap?yorum,bilgiler do?ru oldu?u halde ba?ar?s?z,bilgilerin do?ru oldu?unu kontrol edin uyar?s? veriyor.

Bilgilerinizi kontrol edin yanl?? giriyo sunuz

ALPOLÄ°C-FR

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #97 : Mart 12, 2018, 19:12:16 »
Murat bey sizin yan?t?n?zdan sonra,program?n olu?turdu?u metin belgesinden kopyalayarak tekrar denedim fakat olmuyor,ayn? hatay? al?yorum.

ahmet

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #98 : Mart 12, 2018, 22:09:16 »
indirilmiyor yaa bi yaard?m edin

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #99 : Mart 12, 2018, 22:24:03 »
indirilmiyor yaa bi yaard?m edin

Ne indirilmiyor

bygokhan

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #100 : Mart 14, 2018, 12:19:59 »
merhabalar Programa giri? yap?yorum do?ru oldu?u halde yanl?? hatas? veriyor.defalarca denedim olmuyor

ALPOLÄ°C-FR

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #101 : Mart 14, 2018, 13:25:01 »
merhabalar Programa giri? yap?yorum do?ru oldu?u halde yanl?? hatas? veriyor.defalarca denedim olmuyor
Ayn? dertten ben de muzdaribim.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #102 : Mart 14, 2018, 22:29:54 »

Mail adresiniz nedir bilgilerinize bakay?m

ALPOLÄ°C-FR

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #103 : Mart 15, 2018, 08:22:37 »

Dah önce pm ile istemi?tiniz ve gönderdim yine göndereyim.
ozmenergun@hotmail.com

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #104 : Mart 15, 2018, 18:30:15 »

Dah önce pm ile istemi?tiniz ve gönderdim yine göndereyim.
ozmenergun@hotmail.com

Bu mailde bir kullan?c? olu?mam?? pc nizden kaynakl? san?r?m  sorun virüs program? engel oluyor olabilir.