U-Crew

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition %100 Türkçe Yama V2.0 Final Çýktý

tufan327

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Virus program?m kapal? oldugu halde hala bu hata ?le kars?las?yorum

tufan327

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
ne yapt?ysam olmad? hala kullan?c? g?r?s? ba?ar?s?z d?yor kulland?g?m e ma?l ocaktufan7@gmail.com

Charmea

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
E-mail adresimi ve ?ifremi do?ru girdi?im halde giri? yap?lamad? uyar?s? al?yorum. Rica etsem ilgilenebilir misiniz?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
E-mail adresimi ve ?ifremi do?ru girdi?im halde giri? yap?lamad? uyar?s? al?yorum. Rica etsem ilgilenebilir misiniz?

Format m? att?n?z e?er öyleyse ayn? bilgilerle üye olun.

Hurriyet

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
u-crew v2.3 program?n?z? indirerek üyelik i?lemlerini yapt?m. Fakat ba?lanam?yorum. Yeni üye ol seçene?ini ?eçti?imde ise üyeli?inizin onylanmas?n? bekleyin diye uyar? al?yorum. Üyeli?imin onaylanmas?n? rica ederim.

?yi çal??malar,
Hürriyet ED?BA

kullan?c? ; hurriyet.abide@yandex.ccom

cryca0s7

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Günlerdir u?ra??yorum virüs program?n? kapatt???m halde "Kullan?c? giri?i ba?ar?s?z.E-posta,?ifre ve telefon numaran?z? do?ru bir ?ekilde yazd???n?za emin olun." diye hata al?yorum.Yeni hesap olu?turmaya çal??t?rd???mda da olu?taram?yorum.
Kullan?c? eposta: tolga.urunn@gmail.com

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Arkada?lar üye olduk san?yorsunuz ama üyeli?iniz bize ula?m?yor ula?mayan üyelikle giremezsiniz. Buna yapaca??m?z bir ?ey yok. Pc'nizle alakal? bir durum üyelik dosyan?z sistemimize ula?mas? gerekiyor yoksa hata al?rs?n?z.

Not: Üyelikler onaylanacak diye beklemeyin otomatik onayl?d?r üye oldu?unuzda giri? yapabilirsiniz.

OmerBoz

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
kay?t oldum onay bekliyorum

kiwanc

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
sevgili moderatör arkada??m formun destek mail adresine yama yükleme uygulamas? için 5 adet mail gönderdim bak?p geri dönü? yaparsan sevinirim

sonka

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
onay bekliyorum. ilgilenirseniz sevinirim

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle

Oyun zaten aç?k neyini onay bekliyorsunuz.

sonka

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

lisans program? resimdeki hatay? veriyor. bilgilerin do?ru oldu?una eminim

sonka

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

tamamd?r çözdüm. program?n içinden kay?t olunmas? gerekiyormu?. ak?am ak?am u?ra?t?rd?m kusura bakmay?n...

Pike

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Üye olup giri? yapmaya çal???yorum hata veriyor bu yüzden de indiremiyorum yard?mc? olur musunuz lütfen?

Onayland?

Hocam 1 y?l önce yine bu zamanlarda onaylanm??t? oynuyodum ara vermi?tim. Tekrar ba?layay?m dedim ayn? muhabbet tekrarland?. Giri? yapt?m, bekleniyor diyip duruyor. Bi el atarsan?z sevinirim.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Üye olup giri? yapmaya çal???yorum hata veriyor bu yüzden de indiremiyorum yard?mc? olur musunuz lütfen?

Onayland?

Hocam 1 y?l önce yine bu zamanlarda onaylanm??t? oynuyodum ara vermi?tim. Tekrar ba?layay?m dedim ayn? muhabbet tekrarland?. Giri? yapt?m, bekleniyor diyip duruyor. Bi el atarsan?z sevinirim.

Yeni versiyonu kullan?n