Gönderen Konu: U-Crew Lisans Kayıt Oluşturucu  (Okunma sayısı 8278 defa)

dewilswale

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Lisans Kayıt Oluşturucu
« Yanıtla #45 : Mart 26, 2018, 19:48:34 »
Onaylanmış

Giriş yapamıyorum maalesef. Aynı mail adresi ile bir kez daha üyelik açmıştım fakat bilgiyi eksik girdiğim için tekrar üye olmamı söylemiştiniz. Bu yüzden olmuş olabilir mi acaba?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : Mart 26, 2018, 21:29:54 »
Onaylanmış

Giriş yapamıyorum maalesef. Aynı mail adresi ile bir kez daha üyelik açmıştım fakat bilgiyi eksik girdiğim için tekrar üye olmamı söylemiştiniz. Bu yüzden olmuş olabilir mi acaba?

Bilgilerinizi doğru girmiyorsunuz da ondan

evolvo161

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : Nisan 15, 2018, 23:43:34 »
Onaylanmış

bu hatanın aynısını bende alıyorum denemek için iş yerimdeki bilgisayarda çalıştırmıştım programı ama herhangi bişey kurmadım eve gelip programı açtığımda ver bilgilerimi aynen girdiğimde bu uyarıyı alıyorum

eg.lafci052017@gmail.com mail adresim

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : Nisan 16, 2018, 00:55:07 »
Onaylanmış

bu hatanın aynısını bende alıyorum denemek için iş yerimdeki bilgisayarda çalıştırmıştım programı ama herhangi bişey kurmadım eve gelip programı açtığımda ver bilgilerimi aynen girdiğimde bu uyarıyı alıyorum

Sadece üye olduğunuz pc den giriş yapabilirsiniz

evolvo161

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : Nisan 16, 2018, 03:59:12 »
Onaylanmış

Sadece üye olduğunuz pc den giriş yapabilirsiniz

İlk üyeliğimi kendi bilgisayarımdan yaptım zaten onay sürecinde başka bilgisayar kullanmadım ama eski lisans programı kullanıyormuşum giriş yapamadım bir türlü sonra iş yerinde güncel lisans programını fark ettim indirip onunşa giriş yaptım vede şimdi evdeki bilgisayarımda girmiyor, buna bir çözüm bulabilirmiyiz lütfen

melihcan28

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : Mayıs 15, 2018, 11:15:08 »
kolay gelsin ben üyelik işlemini tamamladım fakat giriş yapmaya geldiğim vakit sürekli böyle bir hesap yok hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : Mayıs 15, 2018, 23:50:45 »
kolay gelsin ben üyelik işlemini tamamladım fakat giriş yapmaya geldiğim vakit sürekli böyle bir hesap yok hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz

Hangi mail adresiyle üye oldunuz

silverdagger

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : Haziran 03, 2018, 22:20:12 »
ozfahri@mynet.com onaylar mısınız

silverdagger

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : Haziran 03, 2018, 22:38:47 »
ayrıca forumda hiç bir yere bu bölüm hariç yazamıyorum. yanıtla bölümü yok.

The Vanishing of Ethan Carter Redux yamasını kurmak istiyorum ama hata aldım. o konuya  yazacaktım ama dediğim gibi yanıtla butonu aktif değil. o yüzden buraya yazıyorum.

dediğiniz gibi

1- The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks Klasörüne Girdim.
2-  ekteki UE4PakUnpacker Programı kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak Dosyasını bulup aç dedim.
3- fakat program error veriyor.

ayrıca lisanslı kayıt oluşturucudan oyunun seçili olduğu yeri seçmeme rağmen kur butonu pasif. sorun nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

son olarak oyun redux ama orjinal değil hata ondan mı. yama illa orjinalde mi çalışıyor.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : Haziran 03, 2018, 23:31:22 »
ayrıca forumda hiç bir yere bu bölüm hariç yazamıyorum. yanıtla bölümü yok.

The Vanishing of Ethan Carter Redux yamasını kurmak istiyorum ama hata aldım. o konuya  yazacaktım ama dediğim gibi yanıtla butonu aktif değil. o yüzden buraya yazıyorum.

dediğiniz gibi

1- The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks Klasörüne Girdim.
2-  ekteki UE4PakUnpacker Programı kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak Dosyasını bulup aç dedim.
3- fakat program error veriyor.

ayrıca lisanslı kayıt oluşturucudan oyunun seçili olduğu yeri seçmeme rağmen kur butonu pasif. sorun nedir? yardımcı olursanız sevinirim.

son olarak oyun redux ama orjinal değil hata ondan mı. yama illa orjinalde mi çalışıyor.

Oradaki açıklanı yapın olacaktır. UE4PakUnpacker programı hata veriyorsa neden bilemiyorum. pc nizden kaynaklıdır.

melihcan28

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : Haziran 06, 2018, 16:11:17 »
melihcanozbayram@hotmail.com mail adresim

melihcan28

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : Haziran 06, 2018, 16:12:47 »
ben u crew için gerekli parayı hesabınıza yatırdım rica etsem yardımcı olurmusunuz bu onay konusunda

melihcan28

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : Haziran 07, 2018, 00:06:25 »
rica etsem u crew hesap girişlerini düzeltirmisiniz ya daha bu sabah girdiğim hesabıma şuan giremiyorum yanlış bilgi yazdınız deyip duruyor lütfen ilgileniniz

rommantix29

• Çaylak
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : Haziran 17, 2018, 12:52:17 »
Bu bağışı her oyun için mi yapacağız? (bağış isteyen yamalar için söylüyorum)
Ya da bir defaya mahsus yapsak yeterlimi?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : Haziran 18, 2018, 00:06:56 »
Bu bağışı her oyun için mi yapacağız? (bağış isteyen yamalar için söylüyorum)
Ya da bir defaya mahsus yapsak yeterlimi?

Her oyun çıktığında nasıl çıktığı kendi konusunda ayrıntılı yazmaktadır.  Bağışlımı bağışsızmı ona göre bakarsınız

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal