Gönderen Konu: Resident evil 7 %100 Türkçe Yama V1.0  (Okunma sayısı 34948 defa)

deSanta

• Yönetici
  • Çaylak
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 Türkçe Yama Çalışması
« Yanıtla #30 : Ocak 15, 2018, 16:26:42 »
Güncellendi.

Yama İptal Mi Oldu Forum Donanım Haber Sitesinde Gördüm Başlıkta Adminler Yama iptal Konu Kaldırılsın Yazıyor Konuyuda Kaldırmışlar Bunca Emek Çöpemi Gitti Oyunu Bitirdim Türkçe Yama Çıkacak Diye Tekrar Yükledim İşAllah Yama Biran önce Kaldıgı Yerden Devam Eder en Yakın Zamanda Çıkar  :'(

Yama iptal falan olmadı. Zaten devam ediyor projemiz. Normalde ocak aynın ilk haftası gibi çıkacaktı fakat benden kaynaklı biraz uzadı. Kodları bozmuşum birçok yerde. Bu yüzden altyazılar oyuna yansımıyordu. Yeni yıla girdiğimizden beri düzeltmeye çalışıyorum. Çeviri yaptığımız araç çok verimli çalışmıyor bu yüzden düzenlemesi uzun sürüyor. Bu haftada düzenlenmeye devam edeceğim gibi gözüküyor, ondan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz projemize.

İyi gelişmelerde var. İlk etapta sadece, ana menüye türkçe karakter desteği sağlayabilmiştik.  Şu an, oyunun tamamına türkçe karakter desteği sağladık.

Herşey normale dönüp çeviriye devam ettiğimde yüzdeler güncellenecek. Aklınızda soru işareti kalmasın.

Bazen işte böyle istenmedik durumlar yaşanabiliyor bu yüzden projelerde net bir tarih biz dahil kimse veremiyor.

Yakında inş güncelleme ve test duyurusu ile görüşeceğiz...

silverdagger

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Ocak 16, 2018, 00:03:00 »
Güncellendi.

Yama İptal Mi Oldu Forum Donanım Haber Sitesinde Gördüm Başlıkta Adminler Yama iptal Konu Kaldırılsın Yazıyor Konuyuda Kaldırmışlar Bunca Emek Çöpemi Gitti Oyunu Bitirdim Türkçe Yama Çıkacak Diye Tekrar Yükledim İşAllah Yama Biran önce Kaldıgı Yerden Devam Eder en Yakın Zamanda Çıkar  :'(

Yama iptal falan olmadı. Zaten devam ediyor projemiz. Normalde ocak aynın ilk haftası gibi çıkacaktı fakat benden kaynaklı biraz uzadı. Kodları bozmuşum birçok yerde. Bu yüzden altyazılar oyuna yansımıyordu. Yeni yıla girdiğimizden beri düzeltmeye çalışıyorum. Çeviri yaptığımız araç çok verimli çalışmıyor bu yüzden düzenlemesi uzun sürüyor. Bu haftada düzenlenmeye devam edeceğim gibi gözüküyor, ondan sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz projemize.

İyi gelişmelerde var. İlk etapta sadece, ana menüye türkçe karakter desteği sağlayabilmiştik.  Şu an, oyunun tamamına türkçe karakter desteği sağladık.

Herşey normale dönüp çeviriye devam ettiğimde yüzdeler güncellenecek. Aklınızda soru işareti kalmasın.

Bazen işte böyle istenmedik durumlar yaşanabiliyor bu yüzden projelerde net bir tarih biz dahil kimse veremiyor.

Yakında inş güncelleme ve test duyurusu ile görüşeceğiz...

emeğinize sağlık harika bir oyunu türkçeye kazandırıyorsunuz takipteyiz.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Ocak 17, 2018, 06:59:42 »
Bazı olaylardan dolayı bu yamayı ben devir alıyorum çevirmen dostum Murat Keser çevirmen olarak devam edecek O yüzden bundan sonra tüm yamalar bağış sistemiyle çıkacaktır bilginize.

DarkTitan86

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Ocak 17, 2018, 10:34:51 »
Hocam bağış sistemi derken neyi kastettiniz tam olarak yani paralı mı olucak yama yoksa belli bi bağış miktarına ulaşınca mı indirmeye açık olucak.Hocam bizleribişgilendirirseniz sevinirim.Hocam bu iş biraz tuhaf oldu çünkü başta ücretsiz olucak denilmişti şimdi ücretliye döndü hocam ücretsiz yapmanızı bekliyoruz yani hepimiz

nesetcan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : Ocak 17, 2018, 12:09:42 »
Yamanın bağiş  kotalı satılmasında bence sorun yok insanlar emek veriyor  kimsede zorla satmıyor  oyunların Türkçe yamasını  aylardır bekleyen insanların 10 tl  gibi bir bağışa itiraz etmesi bana saçma geliyor başından yamanın ücretli olacağı söylenseydi daha doğru olurdu o ayrı  konu  değinmek istediğim iki konuda mevcut  batman ve nier yamaları hakkında hiç bilgi verilmiyor bu iki yamada aylardır devam ediyor ama ilerleme açıklması yapılmıyor bağış kotalı yamalar yapılıyorsa haftada bir yamaların   ilerleme seviyeleri her hafta yayınlamalı böyle bir durum oluşrsa insanların bağış kotalı yamalara  itiraz kalkar   ve size olan güvenleri artar nacizane görüşüm ama yamaların bağış kotalı yayınlamsında hiç bir sorun görmüyorum hatta destekliyorum

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Ocak 17, 2018, 13:08:39 »
5-10 liranın lafı olmaz bütün yamaların ücretli olarak çıkarılması kararını sonuna kadar destekliyorum. Yalnız bir şartla türkçe yamaların oldukça kaliteli olmasını beklerim çevirilerinizin her aşamasında ince eleyip sık dokuyacaksınız. Yamayı satın aldıktan sonra tonlarca çeviri hatası ile karşılaşırsam eğer işin rengi değişir o zaman şimdiden uyarayım sizleri ne siz üzülün ne de biz. Yamaların ücretli satılması hem kemikleşmiş belli bir elit kesime hitap edeceği gibi bir takım sinir bozucu çatlak sesleri de ortadan kaldıracaktır. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : Ocak 17, 2018, 13:15:20 »
Çok terbiyesiz insanlar türedi ve bunlara yama yapmamaya karar verdik. Bu yüzdendir ki böyle bir karar aldık ve artık bundan sonra kimseyi mutlu etmeyeceğiz (bağış yapıp alanlar hariç).
Bizim yamamızı hak etmeyen oynamasın bunu istiyoruz. hen atıp tutacaksın hemde gizli indirip oynayacaksın yok öyle. Yamalarımızı destek veren tüm dostlarımıza yapacağız artık.

Saygılar

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : Ocak 17, 2018, 13:17:18 »
Şaka mısınız ya o kadar bekledik sabırsızlıkla hayal ettik Türkçe oynıcaz diye şimdi paralı diyonuz hyr en başta deseydiniz sorun olmazdı ama sonunda denirmi ya yok abi sizdende bi şey olmaz

Bizden bir şey olmazsa alıp oynamazsınız bu kadar basit. Ne diye kendinizi yoruyorsunuz.

DarkTitan86

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : Ocak 17, 2018, 14:13:48 »
Murat Bey yamanın fiyatı ne kadar olucak bi aydınlatırmısınız beni birde şuan yama aşağı yukarı ne zaman çıkar kodlardaki bozukluk giderildi mi galiba öyle bi talihsizlik olmuş.Murat Bey birde biz bu yamanın parasını nerden yatırıcaz nasıl olucak bilgilendirirseniz sevinirim

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : Ocak 18, 2018, 02:56:31 »
Murat Bey yamanın fiyatı ne kadar olucak bi aydınlatırmısınız beni birde şuan yama aşağı yukarı ne zaman çıkar kodlardaki bozukluk giderildi mi galiba öyle bi talihsizlik olmuş.Murat Bey birde biz bu yamanın parasını nerden yatırıcaz nasıl olucak bilgilendirirseniz sevinirim

konu açıklamasında yazıyor. sorunlar giderildi az kaldı kontroller yapılıyor bu oyunu çevirmek gerçekten çok zor dosya sistemi çok karışık ve bir hatada oyunda büyük bir hataya sebep oluyor.
O yüzden az sabır.

silverdagger

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : Ocak 19, 2018, 15:50:44 »
ben bağış yaparım. ıban verirsiniz oraya ücreti yollarım. bekliyoruz

Laz Cemal

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : Ocak 24, 2018, 07:57:21 »
Öncelikle merhabalar;
 Resident Evil 7 Türkçe Yama ararken sizin sayfanızı keşfettim.Biraz inceleyince hemen üyelik açıp kayıt oldum.Gerçekten güzel bir site ve güzel bir çalışma.Bunları gördükçe keşke yeterli ingilizcem olsa da size katılabilsem diye içimden geçirdiğim de oldu.Resident Evil serisini sıra ile bitirdip 7.Oyununa geldim.Yamasız da oynamak gelmiyor içimden.Elbet bağış yaparım yalnız lisans oluşturucu dışında yamayı bağışla alma yöntemi var mıdır? Yamada gelinen son nokta nedir? Teşekkür ederim.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : Ocak 24, 2018, 13:21:48 »
Öncelikle merhabalar;
 Resident Evil 7 Türkçe Yama ararken sizin sayfanızı keşfettim.Biraz inceleyince hemen üyelik açıp kayıt oldum.Gerçekten güzel bir site ve güzel bir çalışma.Bunları gördükçe keşke yeterli ingilizcem olsa da size katılabilsem diye içimden geçirdiğim de oldu.Resident Evil serisini sıra ile bitirdip 7.Oyununa geldim.Yamasız da oynamak gelmiyor içimden.Elbet bağış yaparım yalnız lisans oluşturucu dışında yamayı bağışla alma yöntemi var mıdır? Yamada gelinen son nokta nedir? Teşekkür ederim.

Gelinen son durum yama son virajda az daha sabır. başka bir yolu yok malesef link paylaşmıyoruz sadece programımızla indirebilirsiniz

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : Ocak 24, 2018, 13:39:45 »
Oyun yüzde 95 güncellemiştir

hyhue

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : Ocak 24, 2018, 19:41:37 »
Merhaba;
Lisans kayıt oluşturucu programınızı indirdim. "Yeni hesap aç" butonuna tıkladığımda şu hatayı alıyorum:

Error:Attempt to compare string with number
Stack traceback
1: [init -> xbutton2 -> On Click]Line: 42 in main chunk

Yardımcı olursanız sevinirim.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal