Gönderen Konu: Resident evil 7 %100 Türkçe Yama V1.0  (Okunma sayısı 24317 defa)

hyhue

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanıtla #90 : Mart 11, 2018, 18:59:58 »
Bağış yaptım, indirdim, 4 gündür oynuyorum. Bitirdim sayılır oyunu. Ne kurulum aşamasında, ne de oynarken herhangi bir sorun ya da hata verme olayı ile karşılaşmadım. Güzel yama olmuş, teşekkür ediyorum. Tek gözüme takılan sorun; bağlaç olan ve olmayan "ki" ler. Bütün "ki" leri ayrı yazmışsınız. Bitişik olması gereken "ki" leri de. Büyük bir sorun değil ama hoş durmayabiliyor bazen. Olumlu bir eleştiri olarak görün bunu. Genel olarak güzel bir yamaydı. Emek var ortada. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

sinsi59

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : Mart 11, 2018, 19:16:49 »
Bende korsan versiyon olduğu için sanırım,kurulumu başlat aktif olmuyor.Çözümünü bilen var mı?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : Mart 11, 2018, 20:58:23 »
Bağış yaptım, indirdim, 4 gündür oynuyorum. Bitirdim sayılır oyunu. Ne kurulum aşamasında, ne de oynarken herhangi bir sorun ya da hata verme olayı ile karşılaşmadım. Güzel yama olmuş, teşekkür ediyorum. Tek gözüme takılan sorun; bağlaç olan ve olmayan "ki" ler. Bütün "ki" leri ayrı yazmışsınız. Bitişik olması gereken "ki" leri de. Büyük bir sorun değil ama hoş durmayabiliyor bazen. Olumlu bir eleştiri olarak görün bunu. Genel olarak güzel bir yamaydı. Emek var ortada. Umarım emeğinizin karşılığını alırsınız.

Tabi olumlu eleştiriye her zaman açığız.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : Mart 11, 2018, 20:59:33 »
Bende korsan versiyon olduğu için sanırım,kurulumu başlat aktif olmuyor.Çözümünü bilen var mı?

Oyunu steam sürümüne göre yaptığımız için başka sürümler de çalışmayabilir.

emreg2411

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : Mart 12, 2018, 13:51:12 »
nerden indricez

ALPOLİC-FR

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : Mart 12, 2018, 15:44:28 »
Elinize sağlık çok güzel çalışma olmuş. Resident Evil 7 yi sayenizde Türkçe oynayabildiğim için çok mutluyum. Batman Arkham Knight, Nier Automata Türkçe yamalarınıda 4 gözle bekliyoruz.. İyi çalışmalar.
Hocam yamayı indirme prosedür'ü nasıl işliyor anlatabilir'misin.Sırasıyla ne yapmamız gerekiyor.Tam olarak anlayamadım anlatılanı.Ben sadece şöyle bir şey yaptım.İlk olarak lisans kayıt oluşturucuyu indirdim,kayıt yaptım.Bilgilerimle ilgili metin dosyasını oluşturdu.
Siteye üyelik yapmamıştım bu süre içinde.Programa giriş yapıyorum,bilgiler doğru olduğu halde başarısız,bilgilerin doğru olduğunu kontrol edin uyarısı veriyor.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : Mart 12, 2018, 18:16:27 »
Elinize sağlık çok güzel çalışma olmuş. Resident Evil 7 yi sayenizde Türkçe oynayabildiğim için çok mutluyum. Batman Arkham Knight, Nier Automata Türkçe yamalarınıda 4 gözle bekliyoruz.. İyi çalışmalar.
Hocam yamayı indirme prosedür'ü nasıl işliyor anlatabilir'misin.Sırasıyla ne yapmamız gerekiyor.Tam olarak anlayamadım anlatılanı.Ben sadece şöyle bir şey yaptım.İlk olarak lisans kayıt oluşturucuyu indirdim,kayıt yaptım.Bilgilerimle ilgili metin dosyasını oluşturdu.
Siteye üyelik yapmamıştım bu süre içinde.Programa giriş yapıyorum,bilgiler doğru olduğu halde başarısız,bilgilerin doğru olduğunu kontrol edin uyarısı veriyor.

Bilgilerinizi kontrol edin yanlış giriyo sunuz

ALPOLİC-FR

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : Mart 12, 2018, 19:12:16 »
Murat bey sizin yanıtınızdan sonra,programın oluşturduğu metin belgesinden kopyalayarak tekrar denedim fakat olmuyor,aynı hatayı alıyorum.

ahmet

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : Mart 12, 2018, 22:09:16 »
indirilmiyor yaa bi yaardım edin

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : Mart 12, 2018, 22:24:03 »
indirilmiyor yaa bi yaardım edin

Ne indirilmiyor

bygokhan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : Mart 14, 2018, 12:19:59 »
merhabalar Programa giriş yapıyorum doğru olduğu halde yanlış hatası veriyor.defalarca denedim olmuyor

ALPOLİC-FR

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : Mart 14, 2018, 13:25:01 »
merhabalar Programa giriş yapıyorum doğru olduğu halde yanlış hatası veriyor.defalarca denedim olmuyor
Aynı dertten ben de muzdaribim.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #102 : Mart 14, 2018, 22:29:54 »

Mail adresiniz nedir bilgilerinize bakayım

ALPOLİC-FR

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : Mart 15, 2018, 08:22:37 »

Dah önce pm ile istemiştiniz ve gönderdim yine göndereyim.
ozmenergun@hotmail.com

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : Mart 15, 2018, 18:30:15 »

Dah önce pm ile istemiştiniz ve gönderdim yine göndereyim.
ozmenergun@hotmail.com

Bu mailde bir kullanıcı oluşmamış pc nizden kaynaklı sanırım  sorun virüs programı engel oluyor olabilir.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal