Gönderen Konu: The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?  (Okunma sayısı 543 defa)

ercanacar

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?
« : Kasım 20, 2017, 02:35:05 »
Paralı da olabilir

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: The ewil within 2 yaması çıkacak mı ?
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2017, 19:46:17 »
Şuan için belli değil

freeman1930

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mart 11, 2018, 12:42:29 »
Murat bey re 7 de bitti. Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz  :)

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 18, 2018, 18:43:41 »
U-crew den murat gündoğan beyin tek başına çevirdiği the evil within 2 türkçe yaması ile donanım haberde çevrilen türkçe yamayı her ikisinin de yayınladıkları 7 dakikalık türkçe çeviri videoları ile birebir aynı sahneleri karşılaştıraraktan test etme imkanı buldum.

Bariz bir şekilde şunu söylemek isterimki u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama çok daha profesyonel ve çok daha kaliteli olmuş. Donanım haberdeki arkadaşların çalışması da kötü değil fakat u-crew den murat beyinkine göre göze çarpan bazı anlatım bozuklukları ve imla hataları bulunmaktadır. Umarım ileride bu hatalarını giderirler.

Benim the evil within 2 için türkçe yama tercihim tartışmasız u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama olacaktır. Benim için yamanın çabucak çıkması değil kalite ve kontrolü önemlidir.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Tam Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 18, 2018, 20:31:11 »
U-crew den murat gündoğan beyin tek başına çevirdiği the evil within 2 türkçe yaması ile donanım haberde çevrilen türkçe yamayı her ikisinin de yayınladıkları 7 dakikalık türkçe çeviri videoları ile birebir aynı sahneleri karşılaştıraraktan test etme imkanı buldum.

Bariz bir şekilde şunu söylemek isterimki u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama çok daha profesyonel ve çok daha kaliteli olmuş. Donanım haberdeki arkadaşların çalışması da kötü değil fakat u-crew den murat beyinkine göre göze çarpan bazı anlatım bozuklukları ve imla hataları bulunmaktadır. Umarım ileride bu hatalarını giderirler.

Benim the evil within 2 için türkçe yama tercihim tartışmasız u-crew den murat gündoğan beyin çevirmiş olduğu yama olacaktır. Benim için yamanın çabucak çıkması değil kalite ve kontrolü önemlidir.

Yorumunuz için teşekkürler yama tam anlamıyla içime sinmeden çıkmaz.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal