U-Crew

Resident evil 7 %100 Çýkmýþ Tüm Dlc'ler Türkçe Yama V4.0

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanýtla #270 : Þubat 20, 2019, 22:19:35 »
resident evil 7 end of zoe   öncelik verilse ötekiler k?sa zamanla olur bence

secretletion

• *
  • 14
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #271 : Þubat 22, 2019, 14:55:39 »
Ben bir ?eyi merak ediyorum dh haberden tüm konular?n?z? kald?rm??s?n?z üstüne elinizdeki çevirileri bitirip çekilecez demi?siniz ?imdi bundan sonraki süreçte çekilirseniz ben sizden para ile sat?n ald???m yamalar? nas?l kullanaca??m?

Lisans program? aktif olmaya devam edecekmi? yoksa normal yamalar gibi setup olan sürümünü payla?acakm?s?n?z.
Para verdi?im bir yamada ma?dur olmak istemedi?im için bir aç?klama bekliyorum sizlerden.

Ayr?ca bir kaç kendini bilmeze k?z?p gemileri yakman?z sizi her konuda destekleyen bizleri yüz üstü b?rakman?z hiç ho? olmad? ama yinede sizin karar?n?z.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #272 : Þubat 22, 2019, 21:10:18 »
Ben bir ?eyi merak ediyorum dh haberden tüm konular?n?z? kald?rm??s?n?z üstüne elinizdeki çevirileri bitirip çekilecez demi?siniz ?imdi bundan sonraki süreçte çekilirseniz ben sizden para ile sat?n ald???m yamalar? nas?l kullanaca??m?

Lisans program? aktif olmaya devam edecekmi? yoksa normal yamalar gibi setup olan sürümünü payla?acakm?s?n?z.
Para verdi?im bir yamada ma?dur olmak istemedi?im için bir aç?klama bekliyorum sizlerden.

Ayr?ca bir kaç kendini bilmeze k?z?p gemileri yakman?z sizi her konuda destekleyen bizleri yüz üstü b?rakman?z hiç ho? olmad? ama yinede sizin karar?n?z.

Server hizmeti aktiftir bir yere gitmiyoruz sadece donan?m haberden konular? sildirdik ve bir daha orada konu aç?p bir faaliyette bulunmayaca??z tüm bilgilendirme forum sitemizde ve facebook sayfam?zdan yay?nlanacakt?r

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #273 : Þubat 22, 2019, 21:18:17 »
Facebook neyse de siteniz çok pasif. Çeviride olan konulara yorum dahi yaz?lam?yor.

secretletion

• *
  • 14
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #274 : Þubat 23, 2019, 12:06:28 »

Server hizmeti aktiftir bir yere gitmiyoruz sadece donan?m haberden konular? sildirdik ve bir daha orada konu aç?p bir faaliyette bulunmayaca??z tüm bilgilendirme forum sitemizde ve facebook sayfam?zdan yay?nlanacakt?r
Anlad?m dh de yapt???n?z aç?klamaya istinaden emin olmak için sormu?tum. Yani anlad???m, ortada inzivaya çekilmek falan yok aynen devam diyorsunuz.

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #275 : Þubat 28, 2019, 13:12:29 »
öncelikle tekrardan merhaba  end of zoe  durumu ile ilgili net bi?i sölerseniz biz yada ben pc imden r7  siler ç?kt??? zaman yüklerim  y?larca pc yüklü ?ekilde kalmas?n? istemiyorum ?öle bir aç?klama yapsak 1 ay 1 y?l gibi gbiz de kendimizi ayarlar?z hergün  umutla beklemktense iyi forumlar

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #276 : Mart 05, 2019, 16:54:38 »
Bir Cevap Yok  Ben Anl?cam? Anlad?m Sizlere Kolay Gelsin

Hakan Fidan

• *
  • 10
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #277 : Mayýs 04, 2019, 22:04:36 »
Ne zamand?r DLC'leri bekliyorum. San?r?m son bir DLC daha kald? hikaye içeren. U-Crew'e yak??t?ram?yorum ba???l? yamay? sat DLC'ler yak?n zamanda gelecek de ama bir sene beklet ay?p gerçekten. Üstüne üstelik aç?klama dahi yapm?yorsunuz.

Amarhan

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #278 : Mayýs 25, 2020, 17:24:56 »

Hocam resident evil 7 bu dlc side oyunu konusuyla alakalý baker ailesi ile ilgili lütfen çevirirmisiniz türkçe yamanýzý sýrf dlc ler için almýþtým lakin bu dlc cevrilmemiþ teþekkürler

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 %100 Çýkmýþ Tüm Dlc'ler Türkçe Yama V4.0
« Yanýtla #279 : Aðustos 12, 2022, 17:02:50 »
Yama güncellenmiþtir

lanalanq

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #280 : Ocak 22, 2023, 14:07:08 »
Suan guncel surumle uyumlumu?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #281 : Ocak 22, 2023, 23:05:09 »
Suan guncel surumle uyumlumu?

Uyumludur

ismail332

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #282 : Mart 15, 2023, 01:20:18 »
Ýyi günler , resident evil 7 yeni indirdim yamayýda satýn aldým bu akþam fakat oyun açýlmýyor yanýt vermiyor durumuna geçiyor yama yüklüyken , kontrol edermisiniz .

MzK

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #283 : Nisan 10, 2023, 22:15:15 »
Ýyi günler , resident evil 7 yeni indirdim yamayýda satýn aldým bu akþam fakat oyun açýlmýyor yanýt vermiyor durumuna geçiyor yama yüklüyken , kontrol edermisiniz .
Ayný sorun bende de var. Yarým saat önce aldým.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #284 : Nisan 11, 2023, 14:54:26 »
Ayný sorun bende de var. Yarým saat önce aldým.

Oyunun exe sine sað týklayýn uyumluluk sekmesine gidin orada uyumluluk modunu ve bu programý yönetici olarak çalýþtýr týký açýn yeterli olur.