U-Crew

House of Ashes %100 Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 830
    • Profili Görüntüle
Ynt: House of Ashes %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanıtla #75 : Şubat 03, 2022, 15:21:58 »

Defender varsa böyle yapın

Windows Defender zaten kapalı. Eset Nod32 kullanıyorum o da devre dışı. Eskisi kadar sık olmasa da yamada hala yer yer
Lowlevelfatalerror [file:unknown] [line: 4079] hatası veriyor bilginize.

Eset arka plan da çalışıyordur

mecnun1071

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : Şubat 22, 2022, 14:23:12 »
Güzel Kardeşlerim şu türkçe yama oyundan atma sorununu çözünde şu güzel oyunu tadını çıkara çıkara oynayalım. Ardaşlar bişler anlatmaya çalışmış ama bilen var bilmeyen var sorunu çözülen var çözülmeyen var. tane tane anlatıp bizi bu dertten kurtaracak allahın sevgili kulu yok mu.

bela_27

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : Şubat 22, 2022, 18:03:24 »
Mrb ürünü satın aldım, onaylar mısınız tşk

batibenj

• *
  • 10
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : Mart 01, 2022, 00:07:09 »
Güzel Kardeşlerim şu türkçe yama oyundan atma sorununu çözünde şu güzel oyunu tadını çıkara çıkara oynayalım. Ardaşlar bişler anlatmaya çalışmış ama bilen var bilmeyen var sorunu çözülen var çözülmeyen var. tane tane anlatıp bizi bu dertten kurtaracak allahın sevgili kulu yok mu.

Çıktığı gün parasını verip aldım hala oynayamıyorum. Bazen oyuna girdiğimde yazılar gidiyor, bazen hata verip oyuna girmiyor, türlü türlü hatalar. V2 çıkmalı ve korsan oynayanlar için bir düzenleme yapılmalı, bu kadar zor olmamalı.

Dante

• *
  • 830
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : Mart 01, 2022, 15:25:52 »

Çıktığı gün parasını verip aldım hala oynayamıyorum. Bazen oyuna girdiğimde yazılar gidiyor, bazen hata verip oyuna girmiyor, türlü türlü hatalar. V2 çıkmalı ve korsan oynayanlar için bir düzenleme yapılmalı, bu kadar zor olmamalı.

Korsana yama yapmıyoruz çalışırsa çalışıyor. Yapcak birşey yok.
Güncel sürüme yapılmalı.

batibenj

• *
  • 10
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : Mart 01, 2022, 15:41:27 »

Korsana yama yapmıyoruz çalışırsa çalışıyor. Yapcak birşey yok.
Güncel sürüme yapılmalı.

İyi o zaman IBAN atıyorum paramı iade edersiniz. :)

mecnun1071

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : Mart 03, 2022, 08:54:42 »
Orjinalde de aynı kardeş. Steamden aldım. Oyun duruyor bilgisayarda.  ben hatalı yüklüyor olabilirim. Diğer arkadaşlar için de aynı şay geçerli. Madem yamada sıkıntı yok. Admin kardeşimizden ricamız bu konuyla alakalı detaylı bir yükleme videosu çek .2 satır yazıyla birşey anlaşılmıyor.  ilk başta şöyle yapılıyor de. sonra bahsi geçen hatayı alıyorsanız böyle yapın de. videoda göstererek. bir emek harcamışsınız güzel bir şey çıkarmışsınız ama oynayamadıktan sonra hiç bir ehemmiyeti yok

Dante

• *
  • 830
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : Mart 03, 2022, 10:55:16 »
Orjinalde de aynı kardeş. Steamden aldım. Oyun duruyor bilgisayarda.  ben hatalı yüklüyor olabilirim. Diğer arkadaşlar için de aynı şay geçerli. Madem yamada sıkıntı yok. Admin kardeşimizden ricamız bu konuyla alakalı detaylı bir yükleme videosu çek .2 satır yazıyla birşey anlaşılmıyor.  ilk başta şöyle yapılıyor de. sonra bahsi geçen hatayı alıyorsanız böyle yapın de. videoda göstererek. bir emek harcamışsınız güzel bir şey çıkarmışsınız ama oynayamadıktan sonra hiç bir ehemmiyeti yok

Onlarca kişi oynuyor.  Her pc için ayrı yama yapmamızı bekliyrosanız o biraz zor.
Hata alıyorsanız facebooktan ulaşın yardımcı olalım.

mecnun1071

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : Mart 03, 2022, 11:59:09 »
Facaboktan ulaşacağım .

saralak

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : Mart 25, 2022, 20:29:15 »
yamayı hem korsanda hem orjinal de denedim ama hala hata alıyorum oyuna girerken bağlantı hatası diyor oyun kapanıyor

belisarius

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : Nisan 17, 2022, 15:09:25 »
NEREDEN İNDİREBİLİRİM

Dante

• *
  • 830
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : Nisan 17, 2022, 16:56:22 »
yamayı hem korsanda hem orjinal de denedim ama hala hata alıyorum oyuna girerken bağlantı hatası diyor oyun kapanıyor

Düzeldi

Dante

• *
  • 830
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : Nisan 17, 2022, 16:56:48 »
NEREDEN İNDİREBİLİRİM

Konuyu okursanız

Riacipple

• *
  • 21
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : Mayıs 14, 2022, 09:21:56 »
Steamda en son sürümüm mevcut,Yamayı satın aldığımda problemle karşılaşmam demi artık konu yorumlarına bakınca bi tedirgin olmadım değil, durum nedir çökme durumları altyazı gözükmeme sorunları falan?

Riacipple

• *
  • 21
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : Mayıs 17, 2022, 00:14:57 »
Hocam hala cevap bekliyorum sıkıntısız çalışıyorsa alıcam