U-Crew

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition %100 Türkçe Yama V2.0 Final Çýktý

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition  %100 Türkçe Yama

PROJE SORUMLUSU

DANTE

ÇEVÝRMENLER

DANTE
MURAT KESER

TEST VE FONT YAZI TÝPÝ

DANTE

PROGRAMLAMA

DANTE
MURAT KESER

ANIL AÐANOÐLUNA Teþekkürler

OYUNDAN RESÝMLER

Yamayý Kurulum Programýyla indirebilirsiniz

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

https://dosya.co/heb95ya88ovs/U-Crew_v4.1_Kur.rar.html

OYUNDAN VÝDEO

« Son Düzenleme: Mayýs 09, 2020, 09:02:39 Gönderen: Dante »

R-10

Eme?inize sa?l?k.Te?ekkür ederiz :)

Pike

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Üye olup giri? yapmaya çal???yorum hata veriyor bu yüzden de indiremiyorum yard?mc? olur musunuz lütfen?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Üye olup giri? yapmaya çal???yorum hata veriyor bu yüzden de indiremiyorum yard?mc? olur musunuz lütfen?

Onayland?

EfraymonBaba

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ben sizin program?n?z? indirdim ve bana oyunun yüklü oldu?u klasörü bulun dedi bende yapt?m oyunu steamden alm??t?m ve yükledim oyunun yüklü oldu?u klasöre var?nca oyun hariç öbür dosyalar? ç?kt? bana yard?m eder misiniz?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ben sizin program?n?z? indirdim ve bana oyunun yüklü oldu?u klasörü bulun dedi bende yapt?m oyunu steamden alm??t?m ve yükledim oyunun yüklü oldu?u klasöre var?nca oyun hariç öbür dosyalar? ç?kt? bana yard?m eder misiniz?

Ne gibi sorun var anlamad?m. Oyun  Definitive Edition sürümüyse sorunsuz kurulum yapar

EfraymonBaba

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
yani k?sacas? oyunun yüklü olan klasörünü istiyor. i?te bende yüklü oldu?u klasörü açt???mda oyun gözükmüyo ama di?er dosyalar gözüküyo. bunun hakk?nda bi yard?m istiyorum onu görünür yapman?n bi yolu varm??

cemil85

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
yani k?sacas? oyunun yüklü olan klasörünü istiyor. i?te bende yüklü oldu?u klasörü açt???mda oyun gözükmüyo ama di?er dosyalar gözüküyo. bunun hakk?nda bi yard?m istiyorum onu görünür yapman?n bi yolu varm??
oriDE.exe dosyas?ndan bahsediyorsan?z; Ori DE isimli klasörü gösterince Türkçe oluyor. O ?ekilde yükleyin siz.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Ori DE\

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle

Bu dosyalar? görmemesi ?u demektir oyunun sizde tam yüklü de?ildir. yüklü ise eksik dosyalar vard?r. Yama program? ?u ?ekilde oyununuzu görür. Orjinal dosyalar?na bakar bu oyun bumu diye e?er istedi?i dosyalar içinde yoksa oyunun o olmad??? anlam?na gelir o yüzdende kurmaz siz oyunun ana klasörünü gösterin görür oyununun Ori and The Blind Forest - Definitive Edition sürümü oldu?unu teyit edin

mtalucard

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
indiremiyooooooooooooooom

mtalucard

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
lisans ç?kmas?n? bekliyorum galiba 3 kere üye oldum ya

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
lisans ç?kmas?n? bekliyorum galiba 3 kere üye oldum ya

üyeli?iniz aç?ld?

vurucu0052

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
lisans kay?t olu?turucuyu felan indirdim üyelik ald?m giri? sa?layam?yorum. Ori and the Blind Forest Definitive Edition oyununun türkçe yamas? elinizde varsa alternatif olarak link atabilir misiniz?
üye oldu?um e-posta (onay bekleyen) :  anilhasan94@hotmail.com
« Son Düzenleme: Kasým 29, 2017, 19:21:35 Gönderen: vurucu0052 »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
lisans kay?t olu?turucuyu felan indirdim üyelik ald?m giri? sa?layam?yorum. Ori and the Blind Forest Definitive Edition oyununun türkçe yamas? elinizde varsa alternatif olarak link atabilir misiniz?
üye oldu?um e-posta (onay bekleyen) :  anilhasan94@hotmail.com

Arkada?lar an?nda aç?lacak diye bir?ey yok 1-2 gün bekleyin aç?lmazsa yaz?n an?nda aç?lmas?n? bekliyorsunuz

vurucu0052

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
ADAMIN D?B?S?N ADM?N ÇOK SA?OL :D