U-Crew

Arkham Knight

Zafer

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Arkham Knight
« : Ekim 04, 2017, 13:31:45 »
Arkham Origins'i bitirmek üzereyim. Yama genel olarak gayet iyi olmu?, her ne kadar baz? yerlerde eksiklik olsa da ?u oyunun yamas? sonunda ç?kt? ya, o kadar kusur olur diyorum.

En büyük eksikli?i yaman?n Cold, Cold Heart DLC'sini içermemesi. Umar?m Arkham Knight'ta bunun plan? yap?lm??t?r çünkü AK'da pek çok DLC var, onlara da yama gelirse senaryoya yard?mc? olacak k?s?mlar tamamlanm?? olur diye dü?ünüyorum. Sonradan DLC'leri içermedi?ini kimse üzülerek ö?renmek istemeyecektir.

Ekibe kolay gelsin.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arkham Knight
« Yanýtla #1 : Ekim 29, 2017, 07:39:43 »
Arkham Origins'i bitirmek üzereyim. Yama genel olarak gayet iyi olmu?, her ne kadar baz? yerlerde eksiklik olsa da ?u oyunun yamas? sonunda ç?kt? ya, o kadar kusur olur diyorum.

En büyük eksikli?i yaman?n Cold, Cold Heart DLC'sini içermemesi. Umar?m Arkham Knight'ta bunun plan? yap?lm??t?r çünkü AK'da pek çok DLC var, onlara da yama gelirse senaryoya yard?mc? olacak k?s?mlar tamamlanm?? olur diye dü?ünüyorum. Sonradan DLC'leri içermedi?ini kimse üzülerek ö?renmek istemeyecektir.

Ekibe kolay gelsin.

Cold, Cold Heart DLC'sini herkes de olmayabilir olmayan ?eyede para vermesin dedik o yüzden ayr? yapmaya karar verdik. biraz zaman verirseniz en k?sa zaman da  Cold, Cold Heart DLC'sini ç?karaca??z. iyi Oyunlar
« Son Düzenleme: Ekim 29, 2017, 07:41:50 Gönderen: Murat GÜNDO?AN »