U-Crew

U-Crew Giriþ Yapma Sorunu

Ynt: U-Crew Giri? Yapma Sorunu
« Yanýtla #45 : Aralýk 07, 2018, 16:46:06 »
Selamlar lisans yaz?l?m?n?z? kurdum üyelik açt?m ancak tel no. girmemi?tim. 2 gün geçti hala onay bekliyorum. Giri?imi kabul etmiyor.
E-posta: sadecefacebookfor@hotmail.com

Üyelikler otomatik onaylan?r tel girmediyseniz giri? yapamazs?n?z

Åžuan elimden ya da elinizden bir ?ey gelmiyor yani ? Çok yard?m? oldunuz (!) te?ekkürler

Üye olurken üzerine basarak söyledik tel girmezseniz üyelik geçersizdir diye.

Sitenizden yaln?zca ?u bölüme girdim ve kay?t program?n? indirdim.
http://www.u-crew.net/index.php?topic=110.0
Ve maalesef burda dedi?iniz gibi telefon numaras?yla alakal? bir uyar? bulunmuyor ki bulunsa bile sizin gibi yaz?l?mc? arkada?lar?n bunu sadece uyar? olarak b?rakmaktansa üye olurken telefon numaras? girilmeden sonraki a?amaya gidilmesini program üzerinden engellemesi laz?m. Eminim bu konuda s?k?nt? çeken di?er arkada?lar da bana hak vereceklerdir. Neyse zaten ba??? yap?lmadan indirilebilen bir yama için sizinle konu?tu?um için bu yazd?klar?m çok da umrunuzda olmayacak ama öz ele?tiri yaparak geli?tirmeniz gereken yerleri görmenize yard?mc? olduysam bu yazd?klar?mla ne mutlu bana. Ben oyunu ?ngilizce de oynar?m ?ükür ki belirli seviyede bir ?ngilizcem var ama yine de te?ekkürler. Esenlikle kal?n site yöneticisi.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #46 : Aralýk 07, 2018, 18:42:26 »
Selamlar lisans yaz?l?m?n?z? kurdum üyelik açt?m ancak tel no. girmemi?tim. 2 gün geçti hala onay bekliyorum. Giri?imi kabul etmiyor.
E-posta: sadecefacebookfor@hotmail.com

Üyelikler otomatik onaylan?r tel girmediyseniz giri? yapamazs?n?z

Åžuan elimden ya da elinizden bir ?ey gelmiyor yani ? Çok yard?m? oldunuz (!) te?ekkürler

Üye olurken üzerine basarak söyledik tel girmezseniz üyelik geçersizdir diye.

Sitenizden yaln?zca ?u bölüme girdim ve kay?t program?n? indirdim.
http://www.u-crew.net/index.php?topic=110.0
Ve maalesef burda dedi?iniz gibi telefon numaras?yla alakal? bir uyar? bulunmuyor ki bulunsa bile sizin gibi yaz?l?mc? arkada?lar?n bunu sadece uyar? olarak b?rakmaktansa üye olurken telefon numaras? girilmeden sonraki a?amaya gidilmesini program üzerinden engellemesi laz?m. Eminim bu konuda s?k?nt? çeken di?er arkada?lar da bana hak vereceklerdir. Neyse zaten ba??? yap?lmadan indirilebilen bir yama için sizinle konu?tu?um için bu yazd?klar?m çok da umrunuzda olmayacak ama öz ele?tiri yaparak geli?tirmeniz gereken yerleri görmenize yard?mc? olduysam bu yazd?klar?mla ne mutlu bana. Ben oyunu ?ngilizce de oynar?m ?ükür ki belirli seviyede bir ?ngilizcem var ama yine de te?ekkürler. Esenlikle kal?n site yöneticisi.

Sorun de?il ama ke?ke konusunu okumu? olsayd?n?z.

http://www.u-crew.net/index.php?topic=32.0

ingilizceniz varsa ne güzel oynars?n?z iyi oyunlar.

Hakan Fidan

• *
  • 10
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #47 : Aralýk 12, 2018, 23:13:15 »
Merhaba Murat Bey, a?a??daki hata ile kar??la??yorum ?ifrem ve mail adresim do?ru olmas?na ra?men giri? yapam?yorum. Bilgisayar?ma daha önce format att?m san?r?m programdaki ip blok giri? yapmam? engelliyor yard?mc? olabilir misiniz? Te?ekkürler.

Merhaba, format atmak zorunda kald?m ayn? hatay? al?yorum. Düzeltebilir misiniz. Te?ekkürler.

Murat Bey, konu ile ilgilenebilir misiniz?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #48 : Aralýk 12, 2018, 23:24:48 »
Merhaba Murat Bey, a?a??daki hata ile kar??la??yorum ?ifrem ve mail adresim do?ru olmas?na ra?men giri? yapam?yorum. Bilgisayar?ma daha önce format att?m san?r?m programdaki ip blok giri? yapmam? engelliyor yard?mc? olabilir misiniz? Te?ekkürler.

Merhaba, format atmak zorunda kald?m ayn? hatay? al?yorum. Düzeltebilir misiniz. Te?ekkürler.

Murat Bey, konu ile ilgilenebilir misiniz?

Format att?ysan?z eskisini sileyim  yeni üyelik al?n

Hergele01

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #49 : Aralýk 30, 2018, 02:17:23 »
merhabalar
darksiders 3 için kay?t olmu? ve ba??? yapm??t?m onu edindim . ?imdi pc ye format att?m ve darksiders 2 için tekrar girmeye cal?st??mda giri? yapamoyurm
firicushuru@hotmail.com

Hergele01

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #50 : Aralýk 30, 2018, 12:54:33 »
merhabalar
darksiders 3 için kay?t olmu? ve ba??? yapm??t?m onu edindim . ?imdi pc ye format att?m ve darksiders 2 için tekrar girmeye cal?st??mda giri? yapamoyurm
firicushuru@hotmail.com
hala giri? yapam?yorum yard?mc? olabilirmsiniz murat bey?

serkanaltn

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #51 : Ocak 11, 2019, 13:25:10 »
Yamay? kurmay?  denerken.Bu uygulama aktif bir internet ba?lant?s? gerektirir uyar?s? al?yorum. Fakat uygulamaya zaten internet ba?lant?m ile giri? yap?yorum. Yard?mc? olursan?z sevinirim. Kurmak istedi?im yama Darksiders 2 Deathinitivie Edition.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #52 : Ocak 11, 2019, 18:56:19 »
Yamay? kurmay?  denerken.Bu uygulama aktif bir internet ba?lant?s? gerektirir uyar?s? al?yorum. Fakat uygulamaya zaten internet ba?lant?m ile giri? yap?yorum. Yard?mc? olursan?z sevinirim. Kurmak istedi?im yama Darksiders 2 Deathinitivie Edition.

Güvenlik duvar?ndan izin verin veya a? ayarlar?nda ortak aü veya özel a? yap?n

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #53 : Ocak 29, 2019, 17:05:45 »
Bu sorunu nas?l çözebilir her?ey do?ru yaz?l? ?ifre mail adresi 1 kere  sorunsuz girdi 2  sefere girmiyor 

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #54 : Ocak 30, 2019, 07:56:25 »
Bu sorunu nas?l çözebilir her?ey do?ru yaz?l? ?ifre mail adresi 1 kere  sorunsuz girdi 2  sefere girmiyor

Format m? att?n?z üye olduktan sonra.

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #55 : Ocak 30, 2019, 12:52:34 »
hay?r atmad?m ama  programa  1 kere giri? yap?p kalm??t? kö?ede  sonra yeni  sürümü c?km?? gal?ba tekrar indirdim gene olmay?nca yeni üyelik ald?m ayn? bilgilerle girdi ama bu seferde üyelik aktif deil inan?n gece oyunu sat?n ald?m tüm gece öle bekledim   ?imdi programa  giri? yapt?m ama bazen giri? yap?yor bazen yapm?yor size özelden 2 msj da att?m zaten lütfen ?u sorunu çözelim

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #56 : Ocak 30, 2019, 13:00:16 »
hay?r atmad?m ama  programa  1 kere giri? yap?p kalm??t? kö?ede  sonra yeni  sürümü c?km?? gal?ba tekrar indirdim gene olmay?nca yeni üyelik ald?m ayn? bilgilerle girdi ama bu seferde üyelik aktif deil inan?n gece oyunu sat?n ald?m tüm gece öle bekledim   ?imdi programa  giri? yapt?m ama bazen giri? yap?yor bazen yapm?yor size özelden 2 msj da att?m zaten lütfen ?u sorunu çözelim

Facebooktan ula??n bakal?m

erkanve

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #57 : Ocak 30, 2019, 13:03:42 »
?u an itibariyle  oyuna türkçe yama yüklendi san?rsam üyeli?im aktif etmi?siniz çok ama çok te?ekkürler

samco25

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #58 : Ocak 30, 2019, 23:13:18 »
sametcolakoglu0025@hotmail.com

1 kere giri? yapt?m... art?k giri? yapam?yorum..ilgilenir misiniz???

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #59 : Ocak 31, 2019, 00:04:39 »
sametcolakoglu0025@hotmail.com

1 kere giri? yapt?m... art?k giri? yapam?yorum..ilgilenir misiniz???

Ayn? bilgilerle üye olun