U-Crew

Ori and The Blind Forest - Definitive Edition %100 Türkçe Yama V2.0 Final Çýktý

baytarbatu

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
L?NK M? bozuk ? böyle bir ?ey ç?k?yor

Hizmet Åžartlar?m?z? ihlal etti?i için maalesef bu ö?eye eri?emezsiniz.

Google Drive Yard?m Merkezi'nde bu konu hakk?nda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

tmmd?r hallettim.

mmtcann

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
abi bu oyunun turkce yamasi icin indirdim programi.kayit oldum, giris yapmak istiyorum lutfen bekleyinde kaliyor ne yapmam lazim

emrecan

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
böyle bir forum oldu?unu yeni ö?rendim umar?m daha iyi yerlere gelirsiniz yama için te?ekkürler

mrolgun

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
linke t?klay?nca google drive hatas?o veriyor ve hizmet ?artlar?n? ihlal etti?i için bu ö?eye eri?emeyece?imiz yaz?yor

Twichery

• *
  • 12
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

leon_177

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Bende A? Hatas? veriyor.(GUINS_DP_INSB_PKG_FAIL...   invalid HTTP response from server ) Bir çözümü var m?d?r bunun acaba? Te?ekkürler.

mehmetdemir

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Bende A? Hatas? veriyor.(GUINS_DP_INSB_PKG_FAIL...   invalid HTTP response from server ) Bir çözümü var m?d?r bunun acaba? Te?ekkürler.

bu hatay? bende al?yorum ve görünü?e göre çözüm sunmaya niyetiniz yok gibi. hay?rl? i?ler o zaman ne diyelim. bir tane daha mü?teri kaybetmi? oldunuz

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle

bu hatay? bende al?yorum ve görünü?e göre çözüm sunmaya niyetiniz yok gibi. hay?rl? i?ler o zaman ne diyelim. bir tane daha mü?teri kaybetmi? oldunuz

Çözüm sunacak bir durum yok program stabil çal???yor her pc için özel program yapamay?z de?il mi

leon_177

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Admin ?u sunuculara bir baksan pcde bi s?k?nt? falan yok her?ey tamam ama a? hatas? veriyor anlamad?m.Bu hatay? alan bir ben de de?ilim ayr?ca.. Te?ekkürler

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Admin ?u sunuculara bir baksan pcde bi s?k?nt? falan yok her?ey tamam ama a? hatas? veriyor anlamad?m.Bu hatay? alan bir ben de de?ilim ayr?ca.. Te?ekkürler

Program üzerinden ayarlar yan?nda test var test edin hata nedir görürüsünüz.
Ve ayarlada bunlar? kontrol edin

« Son Düzenleme: Mart 15, 2020, 22:24:48 Gönderen: Dante »

leon_177

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Program üzerinden ayarlar yan?nda test var test edin hata nedir görürüsünüz
''Afi? parametrelerini alma ba?ar?s?z. Hata aç?klamas?: Invalid HTTP response from server. (HATA TESP?T ED?LD?: Sunucu çevrimd??? olabilir, internet ba?lant?n?z kesilmi? olabilir veya güvenlik yaz?l?mlar?n?z ba?lant?y? engelliyor olabilir.'' ?eklinde hata veriyor.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle

''Afi? parametrelerini alma ba?ar?s?z. Hata aç?klamas?: Invalid HTTP response from server. (HATA TESP?T ED?LD?: Sunucu çevrimd??? olabilir, internet ba?lant?n?z kesilmi? olabilir veya güvenlik yaz?l?mlar?n?z ba?lant?y? engelliyor olabilir.'' ?eklinde hata veriyor.

Ba?lant? yapam?yorsunuz bir ?ey engelliyor sizi virüs program? olabilir

leon_177

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Peki bunu nas?l halledebilirim yani virüs program?ndan bir engelleme varsa bunu nas?l çözebilirim?

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle

Peki bunu nas?l halledebilirim yani virüs program?ndan bir engelleme varsa bunu nas?l çözebilirim?

Hangi virüs program?n? kullan?yorsunuz bilmiyorum ama program? d??laman?z gerekebilir

mehmetturk123

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Oyunu Game Pass üzerinden indirdim. Oyunun kurulu oldu?u dizini seçmeme ra?men gerekli dosyalar? bulamad?. Ne yapabilirim?
« Son Düzenleme: Mart 18, 2020, 15:10:40 Gönderen: mehmetturk123 »