U-Crew

Resident Evil 2 Remake v2.0 %100 Türkçe Yama

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident Evil 2 Remake v2.0 Türkçe Yama
« Yanýtla #30 : Aðustos 05, 2022, 14:53:23 »
Merhaba  , Oyuna Rtx Güncellemesi geldi RE2 ve RE3 Güncelleme Gelicekmi ? Bir caliþmaniz varmi ? Elimizdeki mevcut yama güncel durumda caliþmiyor . Eski sürümde caliþiyor. Bilginiz olsun.

Tüm Resident evil oyunlarýna rtx güncellemesi gelecek. Þu ana kadar re7 ve re2 tamamlandý re3 içinde çalýþýyoruz hepsi birden yayýnlanacak.

Saygýlar.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #31 : Aðustos 13, 2022, 21:19:52 »
Yama RTX sürümüne uyarlanmýþtýr.

gogosaurs

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #32 : Ekim 27, 2022, 20:29:55 »
Merhaba daha yeni Resident evil 2 türkçe yama satýn aldým da kurulumu yaptým türkçe olmadý hala ingilizce ne yapmamýz lazým antivirüs filan kapalý

kutay3757

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #33 : Ekim 28, 2022, 08:55:52 »
Steamden oyuna sahibim yamayý kurduðumda oyun açýlýþýnda kurulum baþarýlý diyor ama oyun yine ingilizce nasýl çözebiliriz

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #34 : Ekim 30, 2022, 15:46:47 »
Steamden oyuna sahibim yamayý kurduðumda oyun açýlýþýnda kurulum baþarýlý diyor ama oyun yine ingilizce nasýl çözebiliriz

Sorun giderildi

Lyrinex

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #35 : Ekim 31, 2022, 11:50:37 »
Merhaba, yamayý bugün satýn aldým ve kurdum fakat oyun son sürümde olmasýna raðmen ingilizce açýlýyor. Yukarýda sorun giderildi demiþsiniz fakat devam ediyor gibi.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #36 : Kasým 01, 2022, 12:02:40 »
Merhaba, yamayý bugün satýn aldým ve kurdum fakat oyun son sürümde olmasýna raðmen ingilizce açýlýyor. Yukarýda sorun giderildi demiþsiniz fakat devam ediyor gibi.

Steam yönetici olreak çalýþtýrýn olmazsa facebooktan iletiþime geçin yardým edelim

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #37 : Kasým 01, 2022, 14:29:21 »

Sorun giderildi

Lyrinex

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #38 : Kasým 01, 2022, 14:33:32 »

Sorun giderildi

Teþekkürler desteðiniz için.

mrmansonn

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #39 : Mart 19, 2023, 16:36:23 »
Merhaba, yamayý rtx sürümüne uyumlu diye satýn aldým. Hdd izinleri verdim, yönetici olarak çalýþtýrdým ve oyunun steamdeki kurulu klasörünü manuel göstermeme raðmen çalýþmadý. Oyunu açma için týkladýðýmda siyah ekranda kalýyor, ne yapabilirim?

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #40 : Mart 19, 2023, 18:02:51 »
Merhaba, yamayý rtx sürümüne uyumlu diye satýn aldým. Hdd izinleri verdim, yönetici olarak çalýþtýrdým ve oyunun steamdeki kurulu klasörünü manuel göstermeme raðmen çalýþmadý. Oyunu açma için týkladýðýmda siyah ekranda kalýyor, ne yapabilirim?

Uyumluluk modunu açýn. Yine olmazsa discordan ulaþýn

bio_hazard82

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #41 : Nisan 13, 2023, 00:43:45 »
elinize saðlýk

CrasHofCinneT

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #42 : Mayýs 01, 2023, 21:41:06 »
Merhaba, uyumluluk sorunu çözülür mü? Windows 11'de uyumluluk modunu açmadan oynasak daha iyi olur.

MHOrhan

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #43 : Mayýs 22, 2023, 13:56:46 »
Merhaba, ben yamayý kurduktan sonra oyun açýlmamaya baþladý, sürümü 14.04, nasýl düzeltebilirim?

Uyumluluk ayarýyla düzeldi, ancak internet baðlantýnýz yoksa yamayý kullanabiliyor musunuz onu tespit edemedim, ayrýca çok gereksiz bir dll arayüzüyle kullanýþsýz hale getirilmiþ, kaynaðýnýzýn çalýnmamasý için haklý bir zahmet olduðuna inansam da dil dýþýnda oyun içeriðinin, görsellerinin deðiþtirilmesini doðru bulmuyorum, yamayý kaldýrdým, açýkcasý satýn aldýðýma da piþman oldum.
« Son Düzenleme: Mayýs 22, 2023, 15:12:23 Gönderen: MHOrhan »

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #44 : Mayýs 22, 2023, 18:01:36 »
Merhaba, ben yamayý kurduktan sonra oyun açýlmamaya baþladý, sürümü 14.04, nasýl düzeltebilirim?

Uyumluluk ayarýyla düzeldi, ancak internet baðlantýnýz yoksa yamayý kullanabiliyor musunuz onu tespit edemedim, ayrýca çok gereksiz bir dll arayüzüyle kullanýþsýz hale getirilmiþ, kaynaðýnýzýn çalýnmamasý için haklý bir zahmet olduðuna inansam da dil dýþýnda oyun içeriðinin, görsellerinin deðiþtirilmesini doðru bulmuyorum, yamayý kaldýrdým, açýkcasý satýn aldýðýma da piþman oldum.

Oyun içi hiç bir arayüze dokunulmamýþtýr.