U-Crew

Watch_Dogs %100 Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ynt: Watch_Dogs %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanýtla #15 : Ocak 27, 2020, 23:23:08 »
Admin bey wip üyelik ald???mda hem bu oyunu hem de sleeping dogs oyununun yamas?n? kullanabilecek miyim ?

?kisi ayr? yama oldu?una göre sizce kullanabilir misiniz.

Anl?yorum ama forumda ?öyle bi yaz? gördüm "Yeni oyunlarda bir tane eskilerde 2 oyuna eri?im sa?l?yor"ondan sordum karde?im k?zmana gerek yok.

K?zma yok niye k?zay?m ama kusura bakmay?n da soru garip biraz.

Normanci05

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #16 : Ocak 28, 2020, 00:04:22 »
"Yeni oyunlarda bir tane eskilerde 2 oyuna eri?im sa?l?yor" ?u cümleme göre sence saçma m? ? E?er hala garip diyorsan daha da bi?ey demiyorum.
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2020, 00:09:02 Gönderen: Normanci05 »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #17 : Ocak 28, 2020, 00:33:31 »
"Yeni oyunlarda bir tane eskilerde 2 oyuna eri?im sa?l?yor" ?u cümleme göre sence saçma m? ? E?er hala garip diyorsan daha da bi?ey demiyorum.

Dedi?inize bakal?m isterseniz.

Admin bey wip üyelik ald???mda hem bu oyunu hem de sleeping dogs oyununun yamas?n? kullanabilecek miyim ?

hem bu dedi?iniz Watch_Dogs yamas? de?il mi evet ve Sleeping Dogs yani ne demek istemi?siniz 2 eski oyunmu yoksa bir yeni bir eski oyun mu. Benim orada dedi?im eski oyunlardan 2 tane al?rsan?z 25tl dedim.

Normanci05

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #18 : Ocak 28, 2020, 00:52:12 »
Birincisi ben sizin eski oyun kriterini neye göre belirledi?inizi nerden bileyim daha yeni üyeyim ayr?ca watch dogs ç?kal? uzun süre oldu eski diye dü?ündüm.
Seninde söyledi?ine göre 2 yama kullan?ld??? olmu? o yüzden bu soruyu sorma ihtiyac? hissettim. kusuruma bakma ama gayet basit bi soru sordum ve sen bana garip olmu? diye cevap verdin.Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok ESK? YAMALAR hagileri söylersen ona göre alay?m vip üyeli?i.
« Son Düzenleme: Ocak 28, 2020, 00:54:19 Gönderen: Normanci05 »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #19 : Ocak 28, 2020, 01:31:12 »
Birincisi ben sizin eski oyun kriterini neye göre belirledi?inizi nerden bileyim daha yeni üyeyim ayr?ca watch dogs ç?kal? uzun süre oldu eski diye dü?ündüm.
Seninde söyledi?ine göre 2 yama kullan?ld??? olmu? o yüzden bu soruyu sorma ihtiyac? hissettim. kusuruma bakma ama gayet basit bi soru sordum ve sen bana garip olmu? diye cevap verdin.Neyse daha fazla uzatmaya gerek yok ESK? YAMALAR hagileri söylersen ona göre alay?m vip üyeli?i.

Åžurada yanl?? anlam??s?n?z eski oyun de?il eski yama olacak. Önceden 10 tl ye ç?kard???m?z yamalardan 2 tanesini ?imdi 25tl veriyoruz olay bu. Yani eski oyun de?il.

Resident Evil 7 biohazard
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Batman Arkham Origins
The Evil Within 2
Marvel's Guardians of the Galaxy Bl1

Normanci05

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #20 : Ocak 28, 2020, 01:33:32 »

Åžurada yanl?? anlam??s?n?z eski oyun de?il eski yama olacak. Önceden 10 tl ye ç?kard???m?z yamalardan 2 tanesini ?imdi 25tl veriyoruz olay bu. Yani eski oyun de?il.

Resident Evil 7 biohazard
Sleeping Dogs: Definitive Edition
Batman Arkham Origins
The Evil Within 2
Marvel's Guardians of the Galaxy Bl1

Åžimdi oldu te?ekkürler hocam hay?rl? geceler.

oguzdurmaz34

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #21 : Mart 02, 2020, 10:09:48 »
Merhaba sat?n alma i?lemini gerçekle?tirdim. Ne yapmam gerekiyor ?

Twichery

• *
  • 12
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #22 : Mart 02, 2020, 23:47:30 »
Merhaba sat?n alma i?lemini gerçekle?tirdim. Ne yapmam gerekiyor ?
https://drive.google.com/file/d/1W0ut6rjSj1TtAoBrY-KBJySaCNviY6vs/view
Yukar?daki adresden u-crew ba?lat?c?s?n? kurmal? ve Kay?tl? Kullan?c?y?m Giri? yap Sekmesine t?klamal?s?n.
?stedi?in oyunu seçtikten sonra onay için @Dante adl? kullan?c?ya i?lem dekontu, oyun ad?n? ve mail adresini yollaman gerekmektedir.
?yi oyunlar  ;)

xRushmia

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #23 : Mart 19, 2020, 02:04:47 »
bu yamay? nas?l indiricem ücreti ne kadar hiç bir bilgi bulam?yorum sizin vip üyeli?inizi al?rsam m? yamalara eri?ebiliyorum ? sadece 1 yama için 25 tl mi ödemek zorunday?m ? diyelim ödedim bu hizmet kaç ay sürecek gelecek yamalar için tekrar m? ücret ödüyoruz nas?l oluyor ben bu güne kadar hiç bir yamay? sat?n almad?m bilgi verirmsiniz?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #24 : Mart 19, 2020, 02:53:04 »
bu yamay? nas?l indiricem ücreti ne kadar hiç bir bilgi bulam?yorum sizin vip üyeli?inizi al?rsam m? yamalara eri?ebiliyorum ? sadece 1 yama için 25 tl mi ödemek zorunday?m ? diyelim ödedim bu hizmet kaç ay sürecek gelecek yamalar için tekrar m? ücret ödüyoruz nas?l oluyor ben bu güne kadar hiç bir yamay? sat?n almad?m bilgi verirmsiniz?

Sadece bir yama ücretidir.
Konusunda nereden alman?z gerekti?i yaz?yor zaten.
Konudaki linkten al?m? gerçekle?tiriyorsunuz al?m? facebook sayfam?zdan yada buradan bana bildiriyorsunuz.
Programdan üye olacaks?n?z bu üyelik sizin hesab?n?z oluyor ve yaman?z hesab?n?za i?lenir ve istedi?iniz zaman kurabilirsiniz. Steam den oyun alm??s?n?z gibi dü?ünün.

vado

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #25 : Mart 20, 2020, 02:25:10 »
Hiç bir zaman ücretsiz olarak ç?kmayacak m??

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #26 : Mart 20, 2020, 03:10:19 »
Hiç bir zaman ücretsiz olarak ç?kmayacak m??

Ç?kamayacak

ByBaki

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #27 : Mart 21, 2020, 18:07:26 »
Oyun ücretsiz olarak da??t?l?yor. Yama için durum nedir?

watchme

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #28 : Mart 22, 2020, 16:00:35 »
Ödemeyi gerçekle?tirdim ne yapmam gerekiyor?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #29 : Mart 22, 2020, 19:09:43 »
Ödemeyi gerçekle?tirdim ne yapmam gerekiyor?

Onayland?