U-Crew

Yamalar Hakk?ndaki bil?iler neden Yeterli de?il

mahmut1233

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Yamalar Hakk?ndaki bil?iler neden Yeterli de?il
« : Kasým 06, 2017, 23:28:10 »
 size para verip batman yamas?n? ald?m ama yamay? masaüstü pc me kurdum sonra laptopa kurmaya çal???nca olmuyor böyle saçma sistem mi olur 2side benim makina ama kurmak için 2 yama m? al?caz yamay? al?rken ba?ka makinada kuramazs?n?zda demediniz bu doland?r?c?l???n hesab?n? kim vericek karde?im ya param? geri verin yada yamam? iki farkl? ?ekilde kurabiliyim doland?r?c?l?k yapmay?n az adam olun >:( >:( >:( >:( >:(

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yamalar Hakk?ndaki bil?iler neden Yeterli de?il
« Yanýtla #1 : Kasým 07, 2017, 13:13:59 »
size para verip batman yamas?n? ald?m ama yamay? masaüstü pc me kurdum sonra laptopa kurmaya çal???nca olmuyor böyle saçma sistem mi olur 2side benim makina ama kurmak için 2 yama m? al?caz yamay? al?rken ba?ka makinada kuramazs?n?zda demediniz bu doland?r?c?l???n hesab?n? kim vericek karde?im ya param? geri verin yada yamam? iki farkl? ?ekilde kurabiliyim doland?r?c?l?k yapmay?n az adam olun >:( >:( >:( >:( >:(

Terbiyesizlik yapmay?n bu yaz?n?z?n burada kalma sebebi cevap vermemden kaynaklad?r yoksa bu uslüpla sizi banlam??t?m.
Sorununuza gelirsek her yamay? alan ki?i ba?ka yerde kuramaz kurabilseydi her alan ki?i herkese kullan?c? ad? ve ?ifresini verir herkes kullan?d?r öyle de?ilmi?
Sizin 2. pc niz oldu?u bizi ilgilendirmez çünkü sizin pc niz oldu?unu bilemeyiz. isteyen herkese ba?ka pc de onay versek alan herkes 2 ci pc de almak isteyecek o zaman hiç bir anlam? kalmaz.
Sistemimizi aç?klad?k anlamad?ysan?z o sizin kabahatiniz.

« Son Düzenleme: Kasým 07, 2017, 13:17:57 Gönderen: Murat GÜNDO?AN »