U-Crew

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle

PROJE SORUMLUSU
DANTE

ÇEVÝRMENLER
DANTE

TEST VE FONT
DANTE

PROGRAMLAMA VE KURULUM
DANTE

Bir grup belgeselci, H.H. Holmes'un "Cinayet Kalesi"nin günümüze uyarlanmýþ bir kopyasýna davet edildikleri esrarengiz bir arama alýr. Ancak oraya gittikten kýsa bir süre sonra izlendiklerini ve hatta manipüle edildiklerini anlarlar. Artýk reytinglerden çok daha fazlasý tehlikededir...

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

https://dosya.co/ac943mqm1eqo/U-Crew_v5.2.zip.html

Yamayý uygulama üzerinden edinebilirsiniz

Not: Yamayý uygulamadan kurup hâlâ yama çalýþmýyorsa dosyalarý kurulmamýþ demektir hdd izinlerinizi kontrol edin.

« Son Düzenleme: Aralýk 02, 2022, 17:32:27 Gönderen: Dante »

yargic4646

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me Türkçe Yama V1.0
« Yanýtla #1 : Kasým 27, 2022, 22:53:19 »
yamayý kurdum fakat oyuna girince tüm yazýlar yok oldu daha sonra oyunu sildim tekrar kurdum yamayý tekrar kurmak istediðimde ürün zaten kurulu diyor denetim masasýndan kaldýrdým hala ayný yazýyor para boþa gitti sorun düzelmiyor

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #2 : Kasým 27, 2022, 23:23:09 »
yamayý kurdum fakat oyuna girince tüm yazýlar yok oldu daha sonra oyunu sildim tekrar kurdum yamayý tekrar kurmak istediðimde ürün zaten kurulu diyor denetim masasýndan kaldýrdým hala ayný yazýyor para boþa gitti sorun düzelmiyor

Böyle bir durumda yamayý silmenize gerek yok çýkýn yeniden girin.

regedit girin
Bilgisayar\HKEY_CLASSES_ROOT\UCLO.ApplicationPrevent\Classes
Buraya gelin saðda deðerler bulunuyor
FormattedDONE_devil
deðerini 1 yerine 0 yapýn

Melih_eren

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #3 : Kasým 30, 2022, 23:08:59 »
Yamayý kurdum fakat arada bir ''Level fatal error'' diye hata veriyor ardýndan tamama basýnca oyun direkt kapanýyor. Bunun için bir öneriniz var mý ??

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #4 : Aralýk 01, 2022, 20:15:49 »
Yamayý kurdum fakat arada bir ''Level fatal error'' diye hata veriyor ardýndan tamama basýnca oyun direkt kapanýyor. Bunun için bir öneriniz var mý ??

Yama ilgili bir sorun deðil oyunu yendien kurun veya internetten araþtýrýn

lostideas

• *
  • 14
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #5 : Aralýk 08, 2022, 10:30:44 »
Bu harika oyunla özel ve ekstra içeriklerinin çevirileri de dahil olmak üzere buluþturan ve gayet güzel bir çeviri ile oynamamýzý (hem de bu kadar kýsa sürede) saðlayan U-Crew'e çok ama çok teþekkürler. Anonymous üyeliðim olduðu halde onlarýnkini beklemeyip yamayý sizden aldým ve çok da memnun oldum. Oyun harika, yama muhteþem. Gerçi nasýl ettim ne yaptým tüm karakterleri (köpek dahil) öldürmeyi baþardým ama yine de çok tatmin edici ve uzun bir oyun süresi vardý. Oyun ek özelliklerindeki videolarý da mutlaka izleyin. Onlar da çok keyifli. Ýnanýlmaz bilgiler ediniyorsunuz. Oyundaki Kate rolündeki artist bir yerde diyor ki: "Bize normalde 60-70 sayfa senaryo verirler, bu oyunun senaryosu 300 sayfaydý!" Ve oyunu nasýl yaptýklarýna ve arka planda ne kadar profesyonel çalýþma ve tekniklerle oyunun adeta bir sanat eseri gibi iþlenerek ortaya çýkartýldýðýna þahit oluyorsunuz. Bu acaip bir iþ gerçekten. Ve darýsý bir sonraki oyun olan Directive 8020 baþýna ve çýkacak yeni oyunlarýna.

Not: Bu arada Supermassive Games firmasýnýn, ayný zamanda meþhur Playstation oyunu Until Dawn'ýn yapýmcýsý olduðunu biliyor muydunuz? Ayrýca The Quarry ve Hidden Agenda oyunlarýnýn da yapýmcýsý yine ayný firmaymýþ. Hidden Agenda oyunu ne yazýk ki bir Playstation oyunu ve PC versiyonu yok. Ben Türkçe altyazýlý gameplay'ini buldum ve 1,5 saat süren bu gameplay'i çok heyecanlý bir film gibi izledim. Hararetle tavsiye ediyorum. Bu tarz oyunlara meraklý olanlar mutlaka izlesinler.

https://tr.ign.com/the-dark-pictures-house-of-ashes/112452/news/supermassive-6-yeni-dark-pictures-anthology-oyunu-yayinlamayi-planliyor

Enteresan bir haber gördüm. Supermassive Games, The Devil in Me oyununa ek olarak en az altý Dark Pictures Anthology oyunu daha yayýnlamayý planlýyormuþ.

"Hepsi The Dark Pictures Anthology markasý altýnda yer alacak olan altý yeni oyun, Switchback, Directive 8020, The Craven Man, Intercession, Winterfold ve O Death olarak adlandýrýlacak.

Supermassive Games, serinin 2019'da yayýnlanan ilk oyunu Man of Medan'dan önce, The Dark Pictures Anthology'nin her yýl iki oyun yayýnlayarak toplamda sekiz oyunluk bir seriden oluþacaðýný söylemiþti."
« Son Düzenleme: Aralýk 08, 2022, 10:41:50 Gönderen: lostideas »

Tr-GhostCu

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #6 : Haziran 18, 2023, 13:24:21 »
Oyunun yamayý aldým lakin oynamaya baþlýyoruz otelde deftere imza atmadan önce fatal error veriyor ne yaptý isem olmadý bende yapmayý kaldýrdým öyle denedim ve oyun devam etti yama ile ilgili bir problem var sanýrým

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #7 : Haziran 18, 2023, 14:13:59 »
Oyunun yamayý aldým lakin oynamaya baþlýyoruz otelde deftere imza atmadan önce fatal error veriyor ne yaptý isem olmadý bende yapmayý kaldýrdým öyle denedim ve oyun devam etti yama ile ilgili bir problem var sanýrým

Kontrol ettim sorun göremedim aþaðýdaki linkten bakabilirsiniz. Siz oyunun hangi sürmünü kullanýyorsunuz.

https://dosya.co/q2zkilm9tx7r/Devil.mp4.html
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2023, 14:37:04 Gönderen: Dante »

Tr-GhostCu

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #8 : Haziran 18, 2023, 15:30:28 »

Kontrol ettim sorun göremedim aþaðýdaki linkten bakabilirsiniz. Siz oyunun hangi sürmünü kullanýyorsunuz.

https://fitgirl-repacks.site/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me/ buradaki sürümü kullanýyorum. Yamayý sildim ilerledikten sonra çýktým geri yükledim þuan herhangi bir sorun yaþamadým

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #9 : Haziran 18, 2023, 22:43:30 »

https://fitgirl-repacks.site/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me/ buradaki sürümü kullanýyorum. Yamayý sildim ilerledikten sonra çýktým geri yükledim þuan herhangi bir sorun yaþamadým

Bu attýðýnýz eski sürüm yeni sürümü kullanýrsanýz sorun olmaz. Update 14.02.2023