U-Crew

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

osyado

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu
« Yanýtla #225 : Eylül 26, 2020, 00:38:17 »
Program açýlmýyor, güncelleme falan mý gelecek acaba?

LopLopEt

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #226 : Aralýk 20, 2020, 19:17:27 »
programda yeni üyelik açýlmýyor

HAMZADD

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #227 : Aralýk 22, 2020, 23:34:55 »
Merhaba, ben giriþ yaptýðýmda aþaðýdaki hatayý veriyor neden acaba?
https://hizliresim.com/FK66JX

DRK159

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #228 : Mayýs 07, 2021, 02:41:38 »
Uygulama tek seferliðine açýldý ama ondan sonra bi daha açýlmadý.Uyglamaya basýyorum logo geliyor ama uygulama açýlmýyor

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #229 : Mayýs 07, 2021, 12:29:13 »
Uygulama tek seferliðine açýldý ama ondan sonra bi daha açýlmadý.Uyglamaya basýyorum logo geliyor ama uygulama açýlmýyor

Uyumluluk modunda açýn

mert8543

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #230 : Ekim 19, 2021, 03:44:17 »
lego movie videogame yamasýný kurarken hata veriyor.

Kaiseki

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #231 : Haziran 29, 2022, 16:32:48 »
Selamlar;

Kurulum dosyasýnýn içinde spy.win32.spyeyes.gen isimli bir trojen tespit ediyor.Muhtemelen sizin sisteminizde gerekli bir program olabilir yine de tedirgin edici.Diðer türkçe çeviri sitelerinde uzun süreli paralý üyeliðim mevcut, onlara ait client lerde böyle bir hata ile karþýlaþmýyorum.

Kendiniz daha önce "Bu dosyanýn bir trojen olmadýðý, sadece uzak bilgisayara kendisi baðlandýðý için virüs tarama programýnýn bu þekilde gördüðü" konusunda bir açýklama yapmýþsýnýz. Fakat bu neden diðer türkçe çeviri platformalarýnýn client lerinde bu sorunun yaþanmadýðýnýn cevabýný da vermiyor.

Yazýlýmsal olduðunu düþündüðüm bu problemi çözebilirseniz uzun süreli üyelik almayý düþünüyorum.

Emeðiniz için teþekkür ediyor.
iyi günler diliyorum

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #232 : Haziran 29, 2022, 16:40:20 »
Selamlar;

Kurulum dosyasýnýn içinde spy.win32.spyeyes.gen isimli bir trojen tespit ediyor.Muhtemelen sizin sisteminizde gerekli bir program olabilir yine de tedirgin edici.Diðer türkçe çeviri sitelerinde uzun süreli paralý üyeliðim mevcut, onlara ait client lerde böyle bir hata ile karþýlaþmýyorum.

Kendiniz daha önce "Bu dosyanýn bir trojen olmadýðý, sadece uzak bilgisayara kendisi baðlandýðý için virüs tarama programýnýn bu þekilde gördüðü" konusunda bir açýklama yapmýþsýnýz. Fakat bu neden diðer türkçe çeviri platformalarýnýn client lerinde bu sorunun yaþanmadýðýnýn cevabýný da vermiyor.

Yazýlýmsal olduðunu düþündüðüm bu problemi çözebilirseniz uzun süreli üyelik almayý düþünüyorum.

Emeðiniz için teþekkür ediyor.
iyi günler diliyorum

Windows ile görüþüyoruz bunlarý virüs olarak görmesin diye arada yeni güncellemeyle görebiliyor.

sarohannn

• *
  • 1
  • Hepsini istiyorum hepsini
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #233 : Nisan 03, 2023, 00:29:39 »
Merhaba uzun yýllar önce sitede kayýt oluþturmuþtum. Þimdi tekrar girip programý indireyim dedim. Ama defender kapalý olmasýna raðmen ve yönetici olarak programý çalýþtýrmama raðmen Failed to create empty document hatasý alýyorum. Bunun nedeni nedir acaba ?
Çorbacý

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #234 : Nisan 03, 2023, 17:13:05 »
Merhaba uzun yýllar önce sitede kayýt oluþturmuþtum. Þimdi tekrar girip programý indireyim dedim. Ama defender kapalý olmasýna raðmen ve yönetici olarak programý çalýþtýrmama raðmen Failed to create empty document hatasý alýyorum. Bunun nedeni nedir acaba ?

Sisteminiz izin vermiyor

yavuzsariyar

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #235 : Nisan 13, 2023, 21:38:59 »
Merhaba, bu programýn ''gerekli bileþenler'' indirmesi ne kadar sürüyor ? 45 dakika oldu ve hala yüzde 8 görünüyor da merak ettim :)

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #236 : Nisan 13, 2023, 21:56:33 »
Merhaba, bu programýn ''gerekli bileþenler'' indirmesi ne kadar sürüyor ? 45 dakika oldu ve hala yüzde 8 görünüyor da merak ettim :)

Ne bileþeni.

yavuzsariyar

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #237 : Nisan 13, 2023, 22:03:44 »
Programý indirdim, açtým ve programýn kullanýlmasý için bileþen indirmek gerek dedi. Evet dedim, '' Hazýrlanýyor... Yüzde 8... Gerekli bileþenler indiriliyor ve kuruluyor. Program donmuþ kilitlenmiþ gibi görünürse müdahale etmeyin'' yazýyor ama 45 dakika oldu öyle duruyor hala yüzde 8 :))