U-Crew

The Vanishing of Ethan Carter Redux %100 Türkçe Yama

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Vanishing of Ethan Carter Redux %100 Türkçe Yama
« Yanýtla #60 : Haziran 16, 2018, 23:11:04 »
Yap?lacaklar k?sm?nda 2. maddede tak?ld?m.
2-Ekteki UE4PakUnpacker Program? kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?n? aç?n uzun sürebilir diyor.Ama ekte böyle bir program yok yard?mc? olurmusunuz.

niye olmas?n  UE4PakUnpacker.rar  altta bulunuyor

whocaresman

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #61 : Haziran 18, 2018, 05:18:22 »
Kay?t olu?turucu çal??m?yor rica etsem yama dosya linkini benle payla??r m?s?n?z?

C:\Users\User\AppData\Local\Temp\Rar$EXa0.031\U-Crew Lisans Kayit Olusturucu.exe was not found.

StsN

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #62 : Haziran 24, 2018, 15:42:41 »
Merhaba,ne zaman onaylan?r acaba üyeli?im yamay? kuram?yorum

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #63 : Haziran 24, 2018, 18:25:36 »
Merhaba,ne zaman onaylan?r acaba üyeli?im yamay? kuram?yorum

Üyeli?iniz otomatik onaylan?yor

despo33

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #64 : Haziran 29, 2018, 18:54:01 »
Merhaba ben lisans kay?t olu?turucuya giri? yapmaya çal??t???mda hata al?yorum üyeli?im daha önceden aktif olmas?na ra?men. Daha önce yamay? kurmu?tum format at?nca tekrar kurmay? denedim üyeli?e giri?te hata al?yorum bilgilerimin do?ru oldu?una eminim

mustafakalender1989@gmail.com

nazmozmen

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #65 : Haziran 30, 2018, 18:31:39 »
Dostum MERHABA EthanCarter-WindowsNoEditor.pak Dosyas? Yok Bende Bide Onaylarm?s?n nazmozmen60@hotmail.com

yasinyksl

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #66 : Temmuz 02, 2018, 20:28:53 »
bu nedir arkada??m alt taraf? yama kurucaz nedir bu i?kence? neredeyse 1 haftad?r üyeli?im onaylanacak diye bekliyorum facebook sayfan?za mesaj at?yorum öyle bir ?ey ula?mad? diyor eyvallah sizin sorununuz de?il. windows defenderi kapay?p üye oldum girdi tamam ama bu seferde yamay? kuram?yorum. herkese ek demi?siniz ek nerede acaba arkada?lar görebilen var m?? t?klanabilir tek link drive linki onda da kay?t olu?turucu iniyor.bi oyun oynayal?m dedik 1 haftad?r u?ra??yoruz arkada? ya. herkese de atarl? giderli cevap yazm??s?n iyi oku yok iyi bak yok tam denileni yap?n arkada??m iyi güzel bir i? yapm??s?n?z ama videolu anlat?m bile bulunmuyor ya yemin ederim oyundan so?udum resmen ya. en k?sa sürede oyunun normal versiyonunu indirip ba?ka siteden Türkçe yama yap?p oynayaca??m. benim de üyeli?imi silin rica ediyorum. iyi günler.. yorumu yollamadan önce edit: eki görmek için de bu siteye üye olmak gerekiyormu? ama yama yine kurulmuyor benden bu kadar eme?inize sa?l?k ya buraya yorum yapan onlarca ki?i aptal ya da sizin anlat?m?n?z eksik.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #67 : Temmuz 03, 2018, 01:16:42 »
bu nedir arkada??m alt taraf? yama kurucaz nedir bu i?kence? neredeyse 1 haftad?r üyeli?im onaylanacak diye bekliyorum facebook sayfan?za mesaj at?yorum öyle bir ?ey ula?mad? diyor eyvallah sizin sorununuz de?il. windows defenderi kapay?p üye oldum girdi tamam ama bu seferde yamay? kuram?yorum. herkese ek demi?siniz ek nerede acaba arkada?lar görebilen var m?? t?klanabilir tek link drive linki onda da kay?t olu?turucu iniyor.bi oyun oynayal?m dedik 1 haftad?r u?ra??yoruz arkada? ya. herkese de atarl? giderli cevap yazm??s?n iyi oku yok iyi bak yok tam denileni yap?n arkada??m iyi güzel bir i? yapm??s?n?z ama videolu anlat?m bile bulunmuyor ya yemin ederim oyundan so?udum resmen ya. en k?sa sürede oyunun normal versiyonunu indirip ba?ka siteden Türkçe yama yap?p oynayaca??m. benim de üyeli?imi silin rica ediyorum. iyi günler.. yorumu yollamadan önce edit: eki görmek için de bu siteye üye olmak gerekiyormu? ama yama yine kurulmuyor benden bu kadar eme?inize sa?l?k ya buraya yorum yapan onlarca ki?i aptal ya da sizin anlat?m?n?z eksik.

dün üyelik açm??s?n?z oda gelmi? neyi tart???yorsun.  neyi videolu anlat?m yapay?m orada aç?klama var.

SeBa__07

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #68 : Temmuz 04, 2018, 10:14:01 »
Sitenizin program?ndan tel numaras?n? girmeden kay?t olu?turdum ve s?k?nt? olmad?. Fakat giri? yaparken tel k?sm?n? yazmadan giri? butonu aktif olmuyor. Tel numaras?n? da kay?t esnas?nda girmedi?im için yanl?? alg?l?yor. Yani giri? yapam?yorum. Silin bari üyeli?imi ba?tan kay?t oluyum.
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2018, 10:44:21 Gönderen: SeBa__07 »

StsN

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #69 : Temmuz 05, 2018, 12:15:24 »
Öncelikle yama için çok te?ekkür ederim elinize sa?l?k.Yamay? kuramay?p burada kendi beceriksizli?ini görmezden gelerek yamay? yapanlara laf söyleyenleri hiç anlam?yorum zaten bedava bir ?eyi,emek verilerek yap?lan bir ?eyi indirmeye çal???yorsunuz üstüne yapamay?nca adamlara sövüyorsunuz inan?lmaz gerçekten.Yama kurulumunu yapamayanlar için ben yazay?m aç?klama ne kadar yeterli olsa da ek olarak aç?klamak istiyorum.Öncelikle ekteki program? görmek için siteye üye olmal?s?n?z ekteki programda konun bitti?i yerin sol alt?nda göremeyenler için söylüyorum.Daha sonra Google Drive dan lisans kay?t olu?turucu program?n? indirip çal??t?r?n ve kay?t olun kay?t olurken telefon numaran?z? da girin çünkü giri? yaparken isteyecektir. Ekteki program? kullanarak oyunu kurdu?unuz dosyaya girerek The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks dizinine gidin ve buradaki EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?na sa? t?klay?p birlikte aç diyerek bu ki?isil bilgisayarda ba?ka uygulama aray?na bas?n ve oradan indirdi?iniz ekteki dosyay? seçin.(indirme konumunuz neredeyse oradan seçebilirsiniz) Bu gerçekten biraz uzun sürebiliyor bitti?inde zaten kendisini kapatacakt?r sizin bir ?ey yapman?za gerek yok.??lem bitti?inde ise lisans kay?t olu?turucuya giri? yap?n ve yama listesinden oyunu seçerek devam edin kurulum bu kadar.

Lisans kay?t olu?turucu bittikten sonra masaüstüne giri? bilgilerinizi içeren bir metin belgesi olu?uyor onu silmeyin.

« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2018, 20:35:49 Gönderen: StsN »

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #70 : Temmuz 05, 2018, 20:27:37 »
Öncelikle yama için çok te?ekkür ederim elinize sa?l?k.Yamay? kuramay?p burada kendi beceriksizli?ini görmezden gelerek yamay? yapanlara laf söyleyenleri hiç anlam?yorum zaten bedava bir ?eyi,emek verilerek yap?lan bir ?eyi indirmeye çal???yorsunuz üstüne yapamay?nca adamlara sövüyorsunuz inan?lmaz gerçekten.Yama kurulumunu yapamayanlar için ben yazay?m aç?klama ne kadar yeterli olsa da ek olarak aç?klamak istiyorum.Öncelikle ekteki program? görmek için siteye üye olmal?s?n?z ekteki programda konun bitti?i yerin sol alt?nda göremeyenler için söylüyorum.Daha sonra Google Drive dan lisans kay?t olu?turucu program?n? indirip çal??t?r?n ve kay?t olun kay?t olurken telefon numaran?z? da girin çünkü giri? yaparken isteyecektir.Kay?t olduktan sonra onaylanmas? biraz zaman alabildi?i için bu süre zarf?nda kurulum yapamazs?n?z ama ekteki program? kullanarak oyunu kurdu?unuz dosyaya girerek The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks dizinine gidin ve buradaki EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?na sa? t?klay?p birlikte aç diyerek bu ki?isil bilgisayarda ba?ka uygulama aray?na bas?n ve oradan indirdi?iniz ekteki dosyay? seçin.(indirme konumunuz neredeyse oradan seçebilirsiniz) Bu gerçekten biraz uzun sürebiliyor bitti?inde zaten kendisini kapatacakt?r sizin bir ?ey yapman?za gerek yok kayd?n?z kabul edildi?inde ise lisans kay?t olu?turucuya giri? yap?n ve yama listesinden oyunu seçerek devam edin kurulum bu kadar.

Lisans kay?t olu?turucu bittikten sonra masaüstüne giri? bilgilerinizi içeren bir metin belgesi olu?uyor onu silmeyin.

Åžu nu atmam??s?n üyelikler otomatik onaylan?r beklemesine gerek yoktur

StsN

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #71 : Temmuz 05, 2018, 20:37:07 »
Öncelikle yama için çok te?ekkür ederim elinize sa?l?k.Yamay? kuramay?p burada kendi beceriksizli?ini görmezden gelerek yamay? yapanlara laf söyleyenleri hiç anlam?yorum zaten bedava bir ?eyi,emek verilerek yap?lan bir ?eyi indirmeye çal???yorsunuz üstüne yapamay?nca adamlara sövüyorsunuz inan?lmaz gerçekten.Yama kurulumunu yapamayanlar için ben yazay?m aç?klama ne kadar yeterli olsa da ek olarak aç?klamak istiyorum.Öncelikle ekteki program? görmek için siteye üye olmal?s?n?z ekteki programda konun bitti?i yerin sol alt?nda göremeyenler için söylüyorum.Daha sonra Google Drive dan lisans kay?t olu?turucu program?n? indirip çal??t?r?n ve kay?t olun kay?t olurken telefon numaran?z? da girin çünkü giri? yaparken isteyecektir.Kay?t olduktan sonra onaylanmas? biraz zaman alabildi?i için bu süre zarf?nda kurulum yapamazs?n?z ama ekteki program? kullanarak oyunu kurdu?unuz dosyaya girerek The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks dizinine gidin ve buradaki EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?na sa? t?klay?p birlikte aç diyerek bu ki?isil bilgisayarda ba?ka uygulama aray?na bas?n ve oradan indirdi?iniz ekteki dosyay? seçin.(indirme konumunuz neredeyse oradan seçebilirsiniz) Bu gerçekten biraz uzun sürebiliyor bitti?inde zaten kendisini kapatacakt?r sizin bir ?ey yapman?za gerek yok kayd?n?z kabul edildi?inde ise lisans kay?t olu?turucuya giri? yap?n ve yama listesinden oyunu seçerek devam edin kurulum bu kadar.

Åžu nu atmam??s?n üyelikler otomatik onaylan?r beklemesine gerek yoktur
Tamam tekrardan te?ekkür ederim yaz?m? tekrar düzenledim.

cagrikeris5

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #72 : Aðustos 01, 2018, 00:34:23 »
Selamlar üye oldum ancak, giri? yap dedi?imde bilgilerimi do?ru ?ekilde yazd???m halde ; kullan?c? giri?i ba?ar?s?z. E-posta ?ifre ve tlf.no do?ru bir ?ekilde yazd???n?za emin olunuz gibi bir uyar? ç?k?yor. Acaba üyeli?im mi onaylanmad? yard?mc? olabilir misiniz ?

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #73 : Aðustos 01, 2018, 03:41:47 »
Selamlar üye oldum ancak, giri? yap dedi?imde bilgilerimi do?ru ?ekilde yazd???m halde ; kullan?c? giri?i ba?ar?s?z. E-posta ?ifre ve tlf.no do?ru bir ?ekilde yazd???n?za emin olunuz gibi bir uyar? ç?k?yor. Acaba üyeli?im mi onaylanmad? yard?mc? olabilir misiniz ?

Üyeli?iniz ula?mam??t?r bize o yüzden giremiyorsunuz pc'den kaynakl?

cagrikeris5

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #74 : Aðustos 01, 2018, 16:40:56 »
Pc den kaynakl? derken anlayamad?m? Nas?l çözüme kovu?turabilirim durumu? Windows defender falan m? kapatmam gerekiyor ?