U-Crew

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

ali1058

• *
  • 24
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu
« Yanýtla #180 : Kasým 20, 2019, 19:10:48 »
Peki o zaman bir daha farkl? eposta ile üye oldum bakal?m adres ?u : aliy_1058@hotmail.com
istek gönderdim ama halen cevap yok
« Son Düzenleme: Kasým 20, 2019, 19:52:18 Gönderen: ali1058 »

ali1058

• *
  • 24
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #181 : Kasým 20, 2019, 20:11:33 »
bak?n son teklif sitesinde üye ismim  ali5810 ödemeyi yapt?m sonra u crew lisans program?ndan eski e postam olan zehra.448@hotmail.com ile teklif att?m siz bana üye de?ilsiniz dediniz sonra yeni bir üyelik açt?m u crew lisanslama  program?ndan e posta : aliy_1058@hotmail.com bu sefer burdan istek att?m size wolfenstein youngblood oyununa ve halen lisans kabul edilmedi

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #182 : Kasým 20, 2019, 21:21:35 »
bak?n son teklif sitesinde üye ismim  ali5810 ödemeyi yapt?m sonra u crew lisans program?ndan eski e postam olan zehra.448@hotmail.com ile teklif att?m siz bana üye de?ilsiniz dediniz sonra yeni bir üyelik açt?m u crew lisanslama  program?ndan e posta : aliy_1058@hotmail.com bu sefer burdan istek att?m size wolfenstein youngblood oyununa ve halen lisans kabul edilmedi

aliy_1058@hotmail.com onayland?

Lopinna

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #183 : Kasým 23, 2019, 23:12:44 »
Darksiders 2 yamas?n? kurarken vcruntime140.dll hatas? al?yorum çözümü var m?d?r?

Karalevend

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #184 : Kasým 27, 2019, 20:33:36 »
hocam...bence önce acer bilgisayar?mdan kay?t olu?turdum ama mail adresi mynet paral? oldu?u için art?k giremiyorum..mynete giremedi?im do?al olarak size mail yoluyla ula?am?yorum... bende leventkara1081@gmail hesab?mdan tekrar lisans kay?t? olu?turdum. fakat acer bilgisayar?mdan bu mail adresi ve olu?turdu?um ?ifre ile girmek istedi?imde donan?m uyumsuzlu?u hatas? ald?m.. tabiki bu hatay? almam normal..ama ben bu mail hesab?m? acer bilgisar?ma ta??mak istiyorum ne yapmam gerek acaba? yard?mc? olursan?z sevinirim...

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #185 : Kasým 27, 2019, 20:36:13 »
hocam...bence önce acer bilgisayar?mdan kay?t olu?turdum ama mail adresi mynet paral? oldu?u için art?k giremiyorum..mynete giremedi?im do?al olarak size mail yoluyla ula?am?yorum... bende leventkara1081@gmail hesab?mdan tekrar lisans kay?t? olu?turdum. fakat acer bilgisayar?mdan bu mail adresi ve olu?turdu?um ?ifre ile girmek istedi?imde donan?m uyumsuzlu?u hatas? ald?m.. tabiki bu hatay? almam normal..ama ben bu mail hesab?m? acer bilgisar?ma ta??mak istiyorum ne yapmam gerek acaba? yard?mc? olursan?z sevinirim...

Ücretli üyeli?iniz yoksa yeni pc de istedi?iniz maille al?n ama üyeli?iniz varsa ayn? üyeli?i silelim ayn? maille üye olun.

Karalevend

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #186 : Kasým 27, 2019, 20:41:50 »
hocam henüz ücretli üyeli?im yok...acer bilgisayar?mdan üye oldu?um garypayton@mynet.com üyeli?imi silerseniz çok sevinirim... ben acer bilgisayar?mdan tekrar leventkara1081@gmail.com hesab?mla giri? yapabilirim..

Karalevend

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #187 : Kasým 27, 2019, 20:45:19 »
tabi leventkara1081@gmail.com üyeli?imide ba?ka bir bilgisayardan alm??t?m...isterseniz ikisini de silin lisans uygulamas? için ben yeniden acer bilgisayar?ma  U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu program? ile temizden giri? yap?y?m...nas?l yard?mc? olabilirseniz hocam..

Karalevend

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #188 : Kasým 27, 2019, 20:49:14 »
ald???m hata ekte gözüktü?ü gibidir...

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #189 : Kasým 27, 2019, 22:19:28 »
tabi leventkara1081@gmail.com üyeli?imide ba?ka bir bilgisayardan alm??t?m...isterseniz ikisini de silin lisans uygulamas? için ben yeniden acer bilgisayar?ma  U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu program? ile temizden giri? yap?y?m...nas?l yard?mc? olabilirseniz hocam..

ikisi de silindi yeni üyelik alabilirsiniz

MortalBear

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #190 : Aralýk 15, 2019, 12:11:28 »
Son teklif sitesinden ödemeyi yapt?m mailim denizakdeniz35@gmail.com ne zaman onay verirsiniz acaba.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #191 : Aralýk 15, 2019, 12:50:41 »
Son teklif sitesinden ödemeyi yapt?m mailim denizakdeniz35@gmail.com ne zaman onay verirsiniz acaba.

Ürün onay? verin

MortalBear

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #192 : Aralýk 15, 2019, 13:20:43 »
Hocam ?imdide kurulumda sorun ya??yorum yamay? kurarken pc bilmedi?im bir sebeple yeniden ba?lat?ld?. ?imdi yamay? tekrar kurmaya çal??t???mda denetim masas?ndan kald?r?p yeniden kurmaya çal???n falan diyor fakat oyunu dahi sildim ?uan yeniden yüklüyorum bakal?m düzelecekmi.

MortalBear

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #193 : Aralýk 15, 2019, 13:52:43 »
Oyunu yeniden kurdum fakat hata halen devam ediyor nas?l düzeltebilirim acaba daha önce bu sorunla kar??la?an oldumu?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #194 : Aralýk 15, 2019, 13:56:33 »
Oyunu yeniden kurdum fakat hata halen devam ediyor nas?l düzeltebilirim acaba daha önce bu sorunla kar??la?an oldumu?
Yamay? kurmu?sunuz tekrar kurmak için yamay? program ekle kald?rdan kald?r?n.
Yamapamazsan?z facebook sayfam?zdan ileti?im kurun yard?mc? oluruz.