U-Crew

Darksiders III Türkçe Yama v3.0

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darksiders 3 Türkçe Yama v1.0
« Yanýtla #60 : Þubat 27, 2019, 00:44:59 »
Darksiders 3 yamas?na tüm dlcler dahil mi?

De?il

soykan

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #61 : Þubat 27, 2019, 14:28:32 »
Darksiders III The Crucible versiyona yama gelir mi? yada devam niteli?inde

bartumete

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #62 : Þubat 28, 2019, 11:15:57 »
"Lisans ve konum bilgilerine ulasilamiyor"

Hatasi aliyorum ve oyun acilmiyor.Ne yapmam gerekiyor?

fatphysicist

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #63 : Mart 02, 2019, 00:05:15 »
Oyunun 1.0 sürümünü yükledim oyun klasörünü ve yama program?n? defenderdan d??lad?ktan sonra yamay? kurmama ra?men hala oyun türkçe olmuyor yard?mc? olur musunuz ? Kurulum videosu çekseniz çok süper olurdu

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #64 : Mart 02, 2019, 22:11:27 »
Oyunun 1.0 sürümünü yükledim oyun klasörünü ve yama program?n? defenderdan d??lad?ktan sonra yamay? kurmama ra?men hala oyun türkçe olmuyor yard?mc? olur musunuz ? Kurulum videosu çekseniz çok süper olurdu

Masaüstüne bak?n k?sayol ekliyor oradan girin

Mormegil

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #65 : Mart 06, 2019, 20:32:11 »
Yorumumu ta??d?m
« Son Düzenleme: Mart 06, 2019, 20:39:32 Gönderen: Mormegil »

alpay1989

• *
  • 18
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #66 : Mart 10, 2019, 02:27:03 »
Oyunu az evvel bitirdim. Gerçekten hem oyun yap?mc?lar? hemde Türkçe çeviri ekibi olarak sizler çok güzel i? ç?karm??s?n?z. Herkese tavsiye ederim. Fury ablam?z? bekletmeyin iyi geceler ;D

freeman1930

• *
  • 12
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #67 : Mart 24, 2019, 11:55:32 »
Arkada?lar. Ben oyunu indirdim 1 2 saat kadar oynad?m hiç bir sorun yokdu. Daha sonra duydumki yama çal??mas?na ba?lam??s?n?z diye b?rakd?m. Ve ?u anda oyuna girdikden en fazla 5dk içinde görüntü gidiyor.

freeman1930

• *
  • 12
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #68 : Nisan 13, 2019, 02:54:53 »
Kusura bakmay?nda böyle i? olmaz. ?nsan en az?ndan belirtir ya. Dün sabah oyunu steam den ald?m yükledim. Yaman?z? kurdum ve a?a?? yukar? 5 6 saat gibi bir süre oynad?m. Ve oyundan ç?k?nca ne göreyim. Sizin steam uyumlu dedi?iniz yama ne bir archvement aç?yor nede steam hesab?nda oyun 5 6 saat oynanm?? gözüküyor. Lütfen ?u hatay? düzeltirmisiniz. :'(

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #69 : Nisan 13, 2019, 09:15:59 »
Kusura bakmay?nda böyle i? olmaz. ?nsan en az?ndan belirtir ya. Dün sabah oyunu steam den ald?m yükledim. Yaman?z? kurdum ve a?a?? yukar? 5 6 saat gibi bir süre oynad?m. Ve oyundan ç?k?nca ne göreyim. Sizin steam uyumlu dedi?iniz yama ne bir archvement aç?yor nede steam hesab?nda oyun 5 6 saat oynanm?? gözüküyor. Lütfen ?u hatay? düzeltirmisiniz. :'(

Yamay? kurduktan sonra olu?an u-crew k?sayolundan m? girdiniz oyuna. Normal  steamden girerseniz hatalar oluyor. Yama kaynakl? m? bilmiyorum DMC 5'te oyunun yar?s?nda steam'den girdi?imde save dosyam gitti. Dedi?im gibi yama kaynakl? m? bilmiyorum ama sinir bozucu oluyor bu durum.

freeman1930

• *
  • 12
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #70 : Nisan 13, 2019, 10:07:03 »

Yamay? kurduktan sonra olu?an u-crew k?sayolundan m? girdiniz oyuna. Normal  steamden girerseniz hatalar oluyor. Yama kaynakl? m? bilmiyorum DMC 5'te oyunun yar?s?nda steam'den girdi?imde save dosyam gitti. Dedi?im gibi yama kaynakl? m? bilmiyorum ama sinir bozucu oluyor bu durum.

Onu nas?l yapt?n?z ki. Steam üzerinden girince oyun ing oluyor.

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #71 : Nisan 13, 2019, 14:28:42 »

Onu nas?l yapt?n?z ki. Steam üzerinden girince oyun ing oluyor.

Di?er konuda yazm??t?m. Bende türkçe olarak oynan?yordu.

https://www.u-crew.net/index.php?topic=119.0

cavit

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #72 : Mayýs 04, 2019, 20:05:58 »

PROJE SORUMLUSU
MURAT KESER

ÇEV?RMENLER
MURAT KESER

TEST
DANTE

PROGRAMLAMA
BEK?R ?NCE

KURULUM
DANTE

Genel Yüzde %100

Oyunun Türkçe yamas? yeni lisanslay?c? programla indirilir

Yama oyunun en son sürüme göre yap?lm??t?r.
Oyunu kurarken ana klasörü Windows Defender'den d??lay?n öyle kurun yoksa Defender k?sa yolu silebilir.

U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu GÜNCEL

elestirik

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #73 : Mayýs 05, 2019, 21:35:27 »
yamay? kurmaya çal??t???mda a? hatas? al?yorum bu uygulama aktif bir internet ba?lant?s? gerektirir diyor

orumcekadam

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #74 : Mayýs 07, 2019, 23:39:00 »
türkce yamaya girerken reklam gec k?sm?nda hata veriyor daha onceden boyle bi?ey yoktu su an veriyor giremiyorum oyuna