U-Crew

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

Ynt: U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu
« Yanýtla #150 : Temmuz 28, 2019, 17:42:20 »
LÜTFEN TELEFON NUMARASINI KALDIRIN B?R GÜNCELLEME YAPIN 9 BUÇUK YAÅžINDA B?R ÇOÇU?UM KEND?ME TELEFONMU ALAYIM? ANNEM GÜVENL? DE??LD?R D?YE SÖYLEM?YOR TELEFON NUMARASINI ;) LÜTFEN KALDIRIN

Yeni sürümde kald?raca??z
Sab?rs?zl?kla güncellemeyi bekliyorum lego movie 1&2 filmlerini izledim ?imdi türkçe oynamak istiyorum bu i? hallolursa sizlerden lego movie 2 içinde türkçe yama bekliyorum helal olsun umar?m eme?inizin kar??l???n? al?yorsunuzdur

unluomar35

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #151 : Temmuz 29, 2019, 11:26:08 »
selamlar son tekliften vip sat?n ald?m wolfensteain 2 new colosus için  onay beklemekteyim, lütfen onay? verir misiniz art?k ? ö?len oldu kuramad?m hala yamay? :(

« Yanýtla #152 : Temmuz 29, 2019, 12:10:40 »
LÜTFEN TELEFON NUMARASINI KALDIRIN B?R GÜNCELLEME YAPIN 9 BUÇUK YAÅžINDA B?R ÇOÇU?UM KEND?ME TELEFONMU ALAYIM? ANNEM GÜVENL? DE??LD?R D?YE SÖYLEM?YOR TELEFON NUMARASINI ;) LÜTFEN KALDIRIN

Yeni sürümde kald?raca??z
Bu Yeni Sürüm Watch Dogs Türkçe Yamas? ?lemi Gelecek? E?er Öyleyse Çeviri Yüzde Kaçta?

YiÄŸidooo

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #153 : Temmuz 29, 2019, 20:14:40 »
Lisans kay?t olu?turucusuna giremiyorum mail adresini mi onaylaman?z gerekiyor hiddenblade35@windowslive.com

YiÄŸidooo

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #154 : Temmuz 29, 2019, 20:16:02 »
Lisans kay?t olu?turucusa giremiyorum mailimi onaylaman?z gerekiyor hiddenblade35@windowslive.com

mehmet4428

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #155 : Aðustos 03, 2019, 14:02:23 »
Format sonras? da aktivasyon gidiyor mu ?
Åžuan hesab?ma giremiyorum.
2 tane yama alm??t?m kullanam?yorum ?uan.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #156 : Aðustos 03, 2019, 19:03:36 »
Format sonras? da aktivasyon gidiyor mu ?
Åžuan hesab?ma giremiyorum.
2 tane yama alm??t?m kullanam?yorum ?uan.

Yeni donan?m eklendi

xohoos1

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #157 : Aðustos 05, 2019, 00:07:45 »
Re7 Türkçe yama sat?n almak istiyorum fakat kulland??n bir cep telefonu yok hem sevmiyorum hem gerek duymuyorum, lakin kay?tta tel no zorunlu tutulmu? cep numaras? olmadan yamay? sat?n alabilirmiyim?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #158 : Aðustos 05, 2019, 01:22:13 »
Re7 Türkçe yama sat?n almak istiyorum fakat kulland??n bir cep telefonu yok hem sevmiyorum hem gerek duymuyorum, lakin kay?tta tel no zorunlu tutulmu? cep numaras? olmadan yamay? sat?n alabilirmiyim?

isterseniz yamay? sat?n al?n uzaktan ba?lan?p kural?m.

xohoos1

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #159 : Aðustos 05, 2019, 01:33:36 »
Özelden mesaj att?m.

asruh03

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #160 : Eylül 18, 2019, 18:40:08 »
Merhaba, uygulamay? açmaya çal??t???mda "uygulama zaten çal???yor. Uygulaman?n ayn? anda sadece bir kopyas? çal??t?rabilir. Hata: 0x0025863" Åžeklinde bir hata al?yorum. Yani kay?t olma i?lemine geçemedim. Uygulama aç?k de?il ki zaten yeni indirdim. Reset att?m sildim vs ne yapt?ysam olmad?. Görev yöneticisinde de gözükmüyor zaten. Ne yapmam gerekiyor?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #161 : Eylül 18, 2019, 19:42:11 »
Merhaba, uygulamay? açmaya çal??t???mda "uygulama zaten çal???yor. Uygulaman?n ayn? anda sadece bir kopyas? çal??t?rabilir. Hata: 0x0025863" Åžeklinde bir hata al?yorum. Yani kay?t olma i?lemine geçemedim. Uygulama aç?k de?il ki zaten yeni indirdim. Reset att?m sildim vs ne yapt?ysam olmad?. Görev yöneticisinde de gözükmüyor zaten. Ne yapmam gerekiyor?

Regedit girin ve alttaki bölüme gelin.

HKEY_CLASSES_ROOT içinden UCLO.ApplicationPrevent\Classes içindeki INSTANCE de?erini 0 yap?n
« Son Düzenleme: Eylül 19, 2019, 01:26:30 Gönderen: Dante »

asruh03

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #162 : Eylül 19, 2019, 15:47:08 »
Te?ekkürler düzeldi. Peki "Remnant From The Ashes" oyununun yamas?n? uygulama içerisinde göremedim. Yok mu oyun?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #163 : Eylül 19, 2019, 18:50:58 »
Te?ekkürler düzeldi. Peki "Remnant From The Ashes" oyununun yamas?n? uygulama içerisinde göremedim. Yok mu oyun?

Devam ediyor.

« Yanýtla #164 : Ekim 09, 2019, 19:41:58 »
Uzun zamand?r lisans uygulamas?n? kullanm?yordum, benim kulland???m zamanlarda telefon numaras? da giriliyordu. Geçenlerde tekrar Batman oynamak için yeni lisans uygulamas?n? indirdim bilgileri girdim fakat bir türlü giri? yapamad?m. Bu konuyla ilgili yard?mc? olursan?z sevinirim.