U-Crew

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama
« : Nisan 02, 2019, 19:34:08 »

PROJE SORUMLUSU

MURAT KESER

ÇEVÝRMENLER

ORTAK

TEST VE FONT

DANTE

PROGRAMLAMA VE KURULUM

DANTE

ANA OYUN

Genel Toplam %100
Ana menü %100
Oyun içi alt yazýlar %100
Sinematikler %100
Eðiticiler %100
Toplanabilir dosyalar ve açýklamalar? %100
Objeler, araç ve ö?eler  %100

Oyunda Kareler

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

https://dosya.co/as9irxetktg4/U-Crew_v5.0.zip.html

Yamayý uygulama üzerinden edinebilirsiniz
https://www.sonteklif.com/pc-yama-vip-erisim-15584792

« Son Düzenleme: Aðustos 13, 2022, 23:21:49 Gönderen: Dante »

Ynt: Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama
« Yanýtla #1 : Nisan 02, 2019, 20:24:52 »
Te?ekkürler.

adnantuna

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #2 : Nisan 04, 2019, 13:41:48 »
yaman?z ve emekleriniz için te?ekkür ederim

« Yanýtla #3 : Nisan 04, 2019, 19:48:29 »
Merhabalar 9. görev olan yarat?l?? bölümünde yama ile giri? yapt???mda yükleme ekran?nda kal?yor fakat Türkçe yama uygulamas?ndan giri? yapmad???mda yani ?ngilizce olarak oynamaya çal???nca bölüm çal???yor. S?k?nt? var san?rsam?
« Son Düzenleme: Nisan 05, 2019, 00:56:43 Gönderen: Murat GÜNDO?AN »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #4 : Nisan 04, 2019, 22:11:13 »
Kontrol edildi sorun halledildi. Yamay? kald?r?n yeniden kurun

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #5 : Nisan 07, 2019, 00:44:07 »
Ben yama ilk ç?kt???nda u-crew k?sayolu ile girmi?tim biraz oynam??t?m. Bugün ise normal giri? yapt???mda oyunun türkçe oldu?unu gördüm, öyle devam ettim. ?lgili bölümde bende de kald?. Buradaki yaz?y? gördükten sonra yamay? silip tekrar kurdum, normal girdi?imde yine ayn? yerde kald? fakat u-crew k?sayolu ile girdi?imde devam edebildim. Bu arada 1-2 hata d???nda yama gayet güzel olmu?, bekledi?ime de?di.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #6 : Nisan 07, 2019, 22:05:28 »
Ben yama ilk ç?kt???nda u-crew k?sayolu ile girmi?tim biraz oynam??t?m. Bugün ise normal giri? yapt???mda oyunun türkçe oldu?unu gördüm, öyle devam ettim. ?lgili bölümde bende de kald?. Buradaki yaz?y? gördükten sonra yamay? silip tekrar kurdum, normal girdi?imde yine ayn? yerde kald? fakat u-crew k?sayolu ile girdi?imde devam edebildim. Bu arada 1-2 hata d???nda yama gayet güzel olmu?, bekledi?ime de?di.

O hatalar nedir bildirirseniz düzeltiriz

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #7 : Nisan 09, 2019, 09:13:32 »

O hatalar nedir bildirirseniz düzeltiriz

Ufak kelime hatalar? vard?. Bir kaç cümle dü?üklü?ü birde. Birde baz? yerlerde Devil Trigger çevrilmi?, baz? yerlerde ayn?. Dante'nin dövü?me stilleri çevrilmi? fakat ?s?n?ncaya kadar hep oyunu durdurup kontrol ?emas?na bakt?m ne neydi diye. Skilleri geli?tirirken s?k?nt? oluyordu. Controller ile oynad???m için be?endi?im k?s?mlar hariç SS almakla u?ra?mad?m, oyunun yar?s?nday?m zaten kalan yar?s?nda SS al?r?m.

FORZA

• *
  • 38
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #8 : Nisan 09, 2019, 12:13:00 »
Flood olacak ama kusura bakmay?n. Bugün yanl??l?kla normal k?sayolundan çal??t?rd?m oyunu. Yine yükleme ekran?nda kald?, mecburen oyunu kapatmak zorunda kald?m. U-crew k?sayolu ile girdi?imde save dosyam?n gitti?ini gördüm. Yama ile ilgisi oldu?unu sanm?yorum fakat sinirimi bozdu bu durum, 11.bölümdeydim. :/ PC üzerindeki save dosyas?n? buldum fakat son oyuna girdi?im tarihte de?i?tirilmi? görünüyor tek. :/ Neyse art?k ba?tan ba?layaca??m, zaten normal modda ba?lad???m için kolay geliyordu oyun.