U-Crew

U-Crew Giriþ Yapma Sorunu

BakkalGazi41

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giri? Yapma Sorunu
« Yanýtla #90 : Mart 06, 2019, 20:24:29 »
omer.sezercik@gmail.com

Üyeli?imi silebilir misiniz bilgisayara format att?mda ?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #91 : Mart 06, 2019, 23:25:27 »
omer.sezercik@gmail.com

Üyeli?imi silebilir misiniz bilgisayara format att?mda ?

Silindi

samaroya

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #92 : Mart 14, 2019, 07:34:47 »
Pardon biraz geç cevap veriyorum ama güvenlik duvar?ndan izin verdim yönetici olarak çal??t?rd?m ama yine lütfen bekleyiniz ekran?nda kal?yor.

Degethyus

• *
  • 5
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #93 : Mart 17, 2019, 13:30:28 »
Benim üyelik yine uçmu? ne yapt?ysam hata al?yorum, kontrol edebilir misiniz ?Güvenlik duvar?, virüs program? vs hiçbir s?k?nt? yok.Ayn? bilgilerle yeni üyelik almak istedi?im de zaten üyesiniz diyor.Format yüzünden oldu san?rsam.

atemma08@gmail.com

Alta edit.Oldu te?ekkürler.
« Son Düzenleme: Mart 19, 2019, 14:42:18 Gönderen: Degethyus »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #94 : Mart 17, 2019, 17:17:44 »
Benim üyelik yine uçmu? ne yapt?ysam hata al?yorum, kontrol edebilir misiniz ?Güvenlik duvar?, virüs program? vs hiçbir s?k?nt? yok.Ayn? bilgilerle yeni üyelik almak istedi?im de zaten üyesiniz diyor.Format yüzünden oldu san?rsam.

atemma08@gmail.com

Ayn? maille üye olun.

deadd0g

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #95 : Mart 19, 2019, 18:19:27 »
bende giri? yapam?yorum ama dün girebiliyordum

deadd0g

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #96 : Mart 19, 2019, 18:33:17 »
?imdi de giri? yapabiliyorum ama oyuna giri? yaparken lisans çözülüyor... lisans ve konum bilgilerinize ula??lam?yor. lütfen yamay? tekrar kurarak lisans?n?z? güncelleyiniz araç kapan?yor... diyor nas?l çözebilirim bunu yard?m eder misiniz

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #97 : Mart 19, 2019, 19:49:51 »
?imdi de giri? yapabiliyorum ama oyuna giri? yaparken lisans çözülüyor... lisans ve konum bilgilerinize ula??lam?yor. lütfen yamay? tekrar kurarak lisans?n?z? güncelleyiniz araç kapan?yor... diyor nas?l çözebilirim bunu yard?m eder misiniz

Yamay? kald?r?n ve yeniden kurun

deadd0g

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #98 : Mart 19, 2019, 20:57:19 »
denedim sildim denetim masas?ndan falan 5-6 kere denedim olmad? oyunu bile sildim tekrar yükledim sorun nerede :D
« Son Düzenleme: Mart 20, 2019, 01:00:20 Gönderen: deadd0g »

mpower71

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #99 : Nisan 11, 2019, 19:07:08 »
lisans kontrol ediliyor dedikten sonra kendi kendine kapan?yor format att?m pc ye sonradan bu hatay? almaya ba?lad?m hesab?m? aktif eder misiniz veya siler misiniz

alpertkl.cat@gmail.com

@DANTE

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #100 : Nisan 12, 2019, 08:31:21 »
lisans kontrol ediliyor dedikten sonra kendi kendine kapan?yor format att?m pc ye sonradan bu hatay? almaya ba?lad?m hesab?m? aktif eder misiniz veya siler misiniz

alpertkl.cat@gmail.com

@DANTE

Silindi yeniden üye olun

mpower71

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #101 : Nisan 13, 2019, 03:23:54 »

alpertkl.cat@gmail.com

@DANTE

Silindi yeniden üye olun

yak?n zamanda hesap olu?turma talebinde bulunmu?sunuz diye hata al?yorum yeniden üye olam?yorum

sevdali21m

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #102 : Mayýs 01, 2019, 22:41:46 »
bende böyle bir sorun veriyor neden acaba bilen varm? kafay? yiyece?im

sevdali21m

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #103 : Mayýs 12, 2019, 13:04:18 »
arkada?lar art?k sorulara bile cevap gelmiyor ne diye para yatoraca??z bence sistem göçmü? ma?lum ana kurulum promram? bile ba?ka bir sayfaya yönlendiriyor ilgi alaka s?f?r kaç haftad?r cevap bekliyor millet hiç birine cevap bile gelmiyor

Scream

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #104 : Haziran 01, 2019, 04:46:41 »
arkada?lar art?k sorulara bile cevap gelmiyor ne diye para yatoraca??z bence sistem göçmü? ma?lum ana kurulum promram? bile ba?ka bir sayfaya yönlendiriyor ilgi alaka s?f?r kaç haftad?r cevap bekliyor millet hiç birine cevap bile gelmiyor
Sen yamay? ücretli yapacaksan yine yap ama program? i?in içerisine ne kat?yorsun. Üyeli?im olmas?na ra?men programa giri? yapam?yorum. Giri? yapam?yorum diye konu açt?m tam 17 gündür admin cevap yazmad?. Admin buraya da yaz?yorum.

U-Crew 3.3 uygulamas?na giri? yapam?yorum. 3.2'de sorun yoktu fakat 3.3'de giri? yapam?yorum.

Åžifremin do?ru oldu?una eminim çünkü U-Crew VIP Hesab? Giri? Bilgileriniz belgesindeki e postay? ve ?ifreyi kullanarak giri? yapmaya çal???yorum.