U-Crew

U-Crew Giriþ Yapma Sorunu

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giri? Yapma Sorunu
« Yanýtla #120 : Mart 23, 2020, 16:55:35 »
Merhaba,  daha önce üye olmama ra?men U-Crew v3.8.1 ile giri? yapam?yorum. Yeni bir bilgisayar ald???m için olabilir mi? Ne yapmal?y?m.

Evet yeni bilgisayara geçtiyseniz eski üyelik pasifle?ir sileyim yeniden ayn? maille üye olun

megachilepluto

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #121 : Mayýs 31, 2020, 03:02:24 »
Selamlar. Ben daha önceden launcher üzerinden üye olmama raðmen ve yama kurmama raðmen þu anda giriþ yapamýyorum.
üyelik e-postasý: ihach2735@gmail.com
Bana yardýmcý olursanýz çok sevinirim çünkü ffXV i sayenizde Türkçe oynamak istiyorum. ;D
Teþekkürler.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #122 : Mayýs 31, 2020, 15:00:43 »
Selamlar. Ben daha önceden launcher üzerinden üye olmama raðmen ve yama kurmama raðmen þu anda giriþ yapamýyorum.
Bana yardýmcý olursanýz çok sevinirim çünkü ffXV i sayenizde Türkçe oynamak istiyorum. ;D
Teþekkürler.

Üyelikte sorun yok pc deðiþtirseniz baþka maille yeniden üye olun

megachilepluto

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #123 : Mayýs 31, 2020, 23:53:46 »
Teþekkürler.

baþka pc ye geçmedim yeni üyelik almama izin vermiyor, mevcut üyeliðe de girmiyor malesef.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #124 : Haziran 01, 2020, 14:58:41 »
Teþekkürler.

baþka pc ye geçmedim yeni üyelik almama izin vermiyor, mevcut üyeliðe de girmiyor malesef.

Facebook sayfamýzdan yardým isterseniz anlýk yardým ederiz

skymechatron

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giriþ Yapma Sorunu
« Yanýtla #125 : Eylül 12, 2023, 09:50:34 »
Ben uygulamadan giriþ yapmayý denedim fakat hatalý þifre dedi ve þifremi hatýrlamýyorum. Þifremi unuttum dediðim zaman donanýmýnýz deðiþmiþ diyor, donaným deðiþtirme talebinde bulununca yine þifre istiyor. Bu þifre deðiþtirme iþini neden e-posta doðrulamasýyla halletmek varken donaným doðrulamasýyla uðraþtýrýyonuz anlamýyorum. Ben þifremi unuttum donanýmýmý da deðiþtirdim, ne yapýcam ben þimdi? e-postaya bi doðrulama gönderin deðiþtireyim iþte þifreyi her uygulamada olduðu gibi

gok-turk

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
    • ikinci el eþya alanlar
Ynt: U-Crew Giriþ Yapma Sorunu
« Yanýtla #126 : Þubat 05, 2024, 19:58:25 »
Selamlar bende giriþ yapamýyorum
Hata https://prnt.sc/BauCQyZTrHES