U-Crew

ucrew giri? ekran?nda tak?l? kal?yor(lütfen bekleyiniz yaz?s? ekranda tak?l?yor)

feanor2173

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
merhaba u crewi bugün yükledim ve kay?t oldum.Darksiders 2 için yama indiricektim lakin hesabima giri? yapt?g?mda lütfen bekleyiniz yaz?s? ekranda sabit kal?yor.Yard?mc? olursan?z çok sevinirim.Üniversiteden evime yeni döndüm hasret gidermek istiyorum.Ay?n 20 sinde geri dönücem.Umar?m h?zl? bir ?ekilde yard?mc? olursunuz.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
merhaba u crewi bugün yükledim ve kay?t oldum.Darksiders 2 için yama indiricektim lakin hesabima giri? yapt?g?mda lütfen bekleyiniz yaz?s? ekranda sabit kal?yor.Yard?mc? olursan?z çok sevinirim.Üniversiteden evime yeni döndüm hasret gidermek istiyorum.Ay?n 20 sinde geri dönücem.Umar?m h?zl? bir ?ekilde yard?mc? olursunuz.

Güvenlik duvar?ndan izin verin ve kullan?c? denetimini en alta al?n

feanor2173

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle

Güvenlik duvar?ndan izin verin ve kullan?c? denetimini en alta al?n

dediklerinizi yapt?m ama malesef de?i?en bir durum olmad?

feanor2173

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
mailime yamay? atsan?z coook makbule geçer

mohan4141

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
ayn? hata var giri? ekran?nda tak?l? kal?yor girmiyor