U-Crew

Giriş yapma sorunu

Giriş yapma sorunu
« : Mayıs 13, 2023, 18:10:07 »
Yeni sistem topladığım için eski hesabıma programınızdan giriş yapamıyorum bende başka mail ile hesap açtım sitenizden lakin programınınız hata vermekte bir ilgilenir misiniz ?

mailim bu   celal.43.323@gmail.com
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2023, 00:50:15 Gönderen: celal.43.323@gmail.com »

Ynt: Giriş yapma sorunu
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2023, 15:45:21 »
Kaç gün oldu cevap yok kalsın hesabınızda yamanız da demek ki yamada sıkıntı çıksa hiç yardım alamayacağız.

Dante

• *
  • 926
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2023, 23:12:45 »
Kaç gün oldu cevap yok kalsın hesabınızda yamanız da demek ki yamada sıkıntı çıksa hiç yardım alamayacağız.

Açıklamada yazıyor zaten nesini anlamadınız beni hatırla seçeneğini kaldırın sonra girin.

« Yanıtla #3 : Mayıs 17, 2023, 02:45:50 »

Açıklamada yazıyor zaten nesini anlamadınız beni hatırla seçeneğini kaldırın sonra girin.

Kaldırıyorum doğru şifre ve mailimi girmeme rağmen bu hatayı alıyorum

Dante

• *
  • 926
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2023, 21:43:50 »

Donanım değiştiyse giremezsini. Uygulamadan uygulama sağlığı var onu test edin ve buradan atın bakayım.
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2023, 00:55:05 Gönderen: Dante »

« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2023, 18:52:02 »

Ben yeni hesap açtım onda sıkıntı yaşıyordum ama çözdüm. Bir sorum olacak programanızda özel karakter kullanamıyoruz şifre basit oldu sıkıntı olur mu birde re7 yaması sorunsuz çalışıyor mu ?

Donanım değiştiyse giremezsini. Uygulamadan uygulama sağlığı var onu etst edin ve buradan atın bakayım.