U-Crew

Giriþ yapma sorunu

Giriþ yapma sorunu
« : Mayýs 13, 2023, 18:10:07 »
Yeni sistem topladýðým için eski hesabýma programýnýzdan giriþ yapamýyorum bende baþka mail ile hesap açtým sitenizden lakin programýnýnýz hata vermekte bir ilgilenir misiniz ?

mailim bu   celal.43.323@gmail.com
« Son Düzenleme: Mayýs 14, 2023, 00:50:15 Gönderen: celal.43.323@gmail.com »

Ynt: Giriþ yapma sorunu
« Yanýtla #1 : Mayýs 16, 2023, 15:45:21 »
Kaç gün oldu cevap yok kalsýn hesabýnýzda yamanýz da demek ki yamada sýkýntý çýksa hiç yardým alamayacaðýz.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #2 : Mayýs 16, 2023, 23:12:45 »
Kaç gün oldu cevap yok kalsýn hesabýnýzda yamanýz da demek ki yamada sýkýntý çýksa hiç yardým alamayacaðýz.

Açýklamada yazýyor zaten nesini anlamadýnýz beni hatýrla seçeneðini kaldýrýn sonra girin.

« Yanýtla #3 : Mayýs 17, 2023, 02:45:50 »

Açýklamada yazýyor zaten nesini anlamadýnýz beni hatýrla seçeneðini kaldýrýn sonra girin.

Kaldýrýyorum doðru þifre ve mailimi girmeme raðmen bu hatayý alýyorum

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #4 : Mayýs 17, 2023, 21:43:50 »

Donaným deðiþtiyse giremezsini. Uygulamadan uygulama saðlýðý var onu test edin ve buradan atýn bakayým.
« Son Düzenleme: Mayýs 19, 2023, 00:55:05 Gönderen: Dante »

« Yanýtla #5 : Mayýs 18, 2023, 18:52:02 »

Ben yeni hesap açtým onda sýkýntý yaþýyordum ama çözdüm. Bir sorum olacak programanýzda özel karakter kullanamýyoruz þifre basit oldu sýkýntý olur mu birde re7 yamasý sorunsuz çalýþýyor mu ?

Donaným deðiþtiyse giremezsini. Uygulamadan uygulama saðlýðý var onu etst edin ve buradan atýn bakayým.