U-Crew

U-Crew Giriþ Yapma Sorunu

multycrime

• *
  • 4
  • Bakacağın yüze utanılacak söz söyleme..!
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giri? Yapma Sorunu
« Yanýtla #105 : Haziran 20, 2019, 14:06:29 »
Bilgisayar? de?i?tirdim san?r?m bu yüzden giri? yapam?yorum. aktif eder misiniz.

multycrime@gmail.com
MultyCrime' den selamlar..

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #106 : Haziran 20, 2019, 18:14:43 »
Bilgisayar? de?i?tirdim san?r?m bu yüzden giri? yapam?yorum. aktif eder misiniz.

multycrime@gmail.com

Bu mail adresiyle yeniden üye olun

adiu

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #107 : Aðustos 26, 2019, 09:24:12 »
Hocam merhabalar. Gri? yap?yorum lakin türkçe yamay? seçip oyunun kurulu oldu?u dizini seçti?imde kuruluma ba?la aktif olmuyor. Ne yapmal?y?m ?
« Son Düzenleme: Aðustos 26, 2019, 20:52:50 Gönderen: Dante »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #108 : Aðustos 26, 2019, 20:52:57 »
Hocam merhabalar. Gri? yap?yorum lakin türkçe yamay? seçip oyunun kurulu oldu?u dizini seçti?imde kuruluma ba?la aktif olmuyor. Ne yapmal?y?m ?

Oyun ayn? sürüm de?ildir güncel sürümü kullan?n

sariyer

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #109 : Eylül 06, 2019, 10:18:16 »
iyi günler U-Crew dün üye oldum hala aktif olmad? acaba yanl?? bir i?lemmi yapt?m ondanm? olmad? yoksa üyelik baya uzunmu sürüyor

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #110 : Eylül 06, 2019, 13:37:03 »
iyi günler U-Crew dün üye oldum hala aktif olmad? acaba yanl?? bir i?lemmi yapt?m ondanm? olmad? yoksa üyelik baya uzunmu sürüyor

Üyelik otomatik onaylan?r

GoAsTXanx

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #111 : Eylül 07, 2019, 14:42:47 »
Öncelikle merhabalar U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu program?nda giri? yapmaya çal???yorum ama giri? yapam?yorum bilgisayar?m? de?i?tirdi?imden mi giri? yapam?yorum merak ettim çünkü ( Hesab?n?z ile bilgisayar?n?z?n donan?m kimli?i birbiriyle uyu?muyor ) yaz?yor... :-\
E?er sorunumu yanl?? yere yazd?ysam özür dilerim ve do?ru yere yazmam için yard?mc? olursan?z sevinirim. :)

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #112 : Eylül 07, 2019, 16:33:02 »
Öncelikle merhabalar U-Crew Lisans Kay?t Olu?turucu program?nda giri? yapmaya çal???yorum ama giri? yapam?yorum bilgisayar?m? de?i?tirdi?imden mi giri? yapam?yorum merak ettim çünkü ( Hesab?n?z ile bilgisayar?n?z?n donan?m kimli?i birbiriyle uyu?muyor ) yaz?yor... :-\
E?er sorunumu yanl?? yere yazd?ysam özür dilerim ve do?ru yere yazmam için yard?mc? olursan?z sevinirim. :)

Özel mesajla üye oldu?unuz maili bildirin. Üyeli?iniz silinsin yeniden ayn? maille üye olun.

Scream

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #113 : Kasým 18, 2019, 01:32:11 »

Özel mesajla üye oldu?unuz maili bildirin. Üyeli?iniz silinsin yeniden ayn? maille üye olun.
Bende de ayn? sorun var.
UAC kapal? hem virüs program?ndan hemde Windows'un güvenlik duvar?ndan gelen ve giden kurallar?ndan program?n internet eri?imine izin verdim. Program hesab?ndan giri? yap?yorum. ama böyle hata veriyor.
« Son Düzenleme: Kasým 18, 2019, 01:36:39 Gönderen: Scream »

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #114 : Kasým 18, 2019, 20:49:12 »

Bende de ayn? sorun var.
UAC kapal? hem virüs program?ndan hemde Windows'un güvenlik duvar?ndan gelen ve giden kurallar?ndan program?n internet eri?imine izin verdim. Program hesab?ndan giri? yap?yorum. ama böyle hata veriyor.

Format att?ysan?z üyeli?iniz geçersiz olmu?tur. Yeni windows da geçerli olmas? için üyeli?iniz silinmeli ve ayn? maille üye olmal?s?n?z.

Scream

• *
  • 7
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #115 : Kasým 19, 2019, 12:35:03 »

Bende de ayn? sorun var.

Format att?ysan?z üyeli?iniz geçersiz olmu?tur. Yeni windows da geçerli olmas? için üyeli?iniz silinmeli ve ayn? maille üye olmal?s?n?z.
Ayn? maille üye olam?yorum. Zaten bu e posta ile üye olunmu? diyor. Siz benim üyeli?imi silin.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #116 : Kasým 21, 2019, 22:21:07 »
selamlar ben u crewle giri? yapmaya çal??t?g?mda bu oluyor lütfen yard?m edin

Facabook sayfas?nda yaz?n anl?k ilgilenelim

ali1058

• *
  • 24
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #117 : Kasým 22, 2019, 22:22:16 »
Benim de pc de fortmattan sonra girmemeye ba?lad? admin dedi?iniz gibi  ayn? e posta adresi ile üye olmaya çal???yorum olmuyor bu hesap kay?tl? zaten diyor lütfen çözüm istiyoruz ...

bordoomavii

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #118 : Aralýk 31, 2019, 13:55:15 »
Kolay gelsin. U-crew program?n? güncelledikten sonra programa giri? yapam?yorum. Bu sorunu nas?l çözebilirim.

aslan_selman@yahoo.com
« Son Düzenleme: Aralýk 31, 2019, 14:01:28 Gönderen: bordoomavii »

kharizma

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #119 : Mart 23, 2020, 14:45:08 »
Merhaba,  daha önce üye olmama ra?men U-Crew v3.8.1 ile giri? yapam?yorum. Yeni bir bilgisayar ald???m için olabilir mi? Ne yapmal?y?m.