U-Crew

Resident evil 7 %100 Çýkmýþ Tüm Dlc'ler Türkçe Yama V4.0

2pac

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Resident evil 7 Türkçe Yama Çal??mas?
« Yanýtla #15 : Aralýk 30, 2017, 02:12:54 »
Hocam 1-2 dengesiz yüzünden yama iptal etmeye de?mez. Bende aylard?r sizin Nier-RE7-South Park yaman?z? bekliyorum.  Bekleyenlere yaz?k etmeyin. Sayg?lar.

DarkTitan86

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #16 : Aralýk 30, 2017, 11:28:26 »
ÇOK TEÅžEKKÜR EDER?Z B?Z?M DE S?ZLER SAYES?NDE YÜZÜMÜZ GÜLÜYOR BENCE DE S?Z BAZI HADD?N? B?LMEZ ?NSANLARIN YAPTI?I ÅžEYLERE CANINIZI FAZLA SIKMAYIN UMARIZ YAMAYI TAMAMLARSINIZ HEM EME??N?Z BOÅžA G?TMEZ HEM DE HERKEZ?N YÜZÜ GÜLER Åž?MD?DEN TEÅžEKKÜRLER DÜÅžÜNCEN?Z ?Ç?N

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #17 : Aralýk 31, 2017, 21:27:03 »
Resident evil 7 ?u an %90 muhtemelen y?lba??ndan sonra ilk hafta gelir diye tahmin ediyorum en geç ikinci haftaya girerken sizlerle bulu?acak.

DarkTitan86

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #18 : Ocak 01, 2018, 01:16:17 »
GERÇEKTEN ÇOK TEÅžEKKÜRLER ÇOK BAÅžARILI BI ÇALIÅžMA YAPTI?INIZA INANIYORUM BIZLERI KIRMADI?INIZ ?Ç?N BÜTÜN EKIBE ÇOK TEÅžEKKÜR EDIYORUM B?Z HER ZAMAN SIZLERIN DESTEKÇISI OLUCAZ BUNU BILIN BÜTÜN EKIBE DE FORUMDAK?LERE DE IYI SENELER D?L?YORUM

Klan Ãœyesi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #19 : Ocak 01, 2018, 13:10:24 »
Resident evil 7 ?u an %90 muhtemelen y?lba??ndan sonra ilk hafta gelir diye tahmin ediyorum en geç ikinci haftaya girerken sizlerle bulu?acak.

Adams?n Helal Olsun Sana Bu Haberi Duymak Mutluluk Verici Eme?inize Sa?l?k  8)

Klan Ãœyesi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #20 : Ocak 02, 2018, 20:43:00 »
admin yaman?n yüzdelerini güncellermisin sana zahmet :)

DarkTitan86

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #21 : Ocak 05, 2018, 11:48:58 »
KOLAY GELS?N ÇEV?R? EK?B? ÇEV?R? EN ERKEN NE ZAMAN B?TER BEN?M ?Ç?N HEYECAN DORUKTA DA ÇEV?R?N?N EN ERKEN NE ZAMAN B?TECE??N? CEVAPLARSANIZ ÇOK SEV?N?R?M BEN? AYDINLATMIÅž OLURSUNUZ HEP?N?ZE KOLAYLIKLAR DILERIM ÅžIMD?DEN TEÅžEKKÜRLER 😊

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #22 : Ocak 06, 2018, 00:13:20 »
KOLAY GELS?N ÇEV?R? EK?B? ÇEV?R? EN ERKEN NE ZAMAN B?TER BEN?M ?Ç?N HEYECAN DORUKTA DA ÇEV?R?N?N EN ERKEN NE ZAMAN B?TECE??N? CEVAPLARSANIZ ÇOK SEV?N?R?M BEN? AYDINLATMIÅž OLURSUNUZ HEP?N?ZE KOLAYLIKLAR DILERIM ÅžIMD?DEN TEÅžEKKÜRLER 😊

karde?im en k?sa zamanda bitmesini bizde istiyoruz ama anca gidiyor. Anl?yorum çok oynamak istiyorsunuz o yüzden biraz sab?r.

Klan Ãœyesi

• *
  • 4
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #23 : Ocak 08, 2018, 20:09:04 »
yama ne durumda admin güncellermisin sana zahmet :)

b1gb0ss_

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #24 : Ocak 09, 2018, 00:47:25 »
Yama ücretli mi olacak?

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #25 : Ocak 09, 2018, 01:01:47 »
Güncellendi.

Yama ?ptal Mi Oldu Forum Donan?m Haber Sitesinde Gördüm Ba?l?kta Adminler Yama iptal Konu Kald?r?ls?n Yaz?yor Konuyuda Kald?rm??lar Bunca Emek Çöpemi Gitti Oyunu Bitirdim Türkçe Yama Ç?kacak Diye Tekrar Yükledim ??Allah Yama Biran önce Kald?g? Yerden Devam Eder en Yak?n Zamanda Ç?kar  :'(

?ptal olmad? ç?kacak çal???yoruz

silverdagger

• *
  • 20
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #26 : Ocak 09, 2018, 01:13:48 »
Güncellendi.

Yama ?ptal Mi Oldu Forum Donan?m Haber Sitesinde Gördüm Ba?l?kta Adminler Yama iptal Konu Kald?r?ls?n Yaz?yor Konuyuda Kald?rm??lar Bunca Emek Çöpemi Gitti Oyunu Bitirdim Türkçe Yama Ç?kacak Diye Tekrar Yükledim ??Allah Yama Biran önce Kald?g? Yerden Devam Eder en Yak?n Zamanda Ç?kar  :'(

?ptal olmad? ç?kacak çal???yoruz

oh be oh be :) donan?m haberden bende takip ediyordum. olay? biliyorum hakl?s?n?z ama dengesizin birinin yapt???na k?z?p yamay? iptal etmeniz bizi çok üzmü?tü. geri çevirmeye karar vermekle çok do?ru bir i? yapt?n?z.. bence orada da millete geri haber verin. ?imdiden çok te?ekkürler ellerinize emeklerinize sa?l?k.
« Son Düzenleme: Ocak 09, 2018, 01:15:46 Gönderen: silverdagger »

DarkTitan86

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #27 : Ocak 09, 2018, 19:16:06 »
ÇEV?R? EK?B? YAMA ÅžUAN  NE  DURUMDA YÜZDELER? GÜNCELLEME ÅžANSINIZ VARMIDIR.GÜNCELLERSEN?Z ÇOK ?Y? OLUR.B?ZLER? B?LG?LEND?R?RSEN?Z SEV?N?R?Z.TEKRARDAN KOLAY GELS?N 😊
« Son Düzenleme: Ocak 11, 2018, 14:54:15 Gönderen: DarkTitan86 »

DarkTitan86

• *
  • 8
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #28 : Ocak 12, 2018, 21:41:13 »

karde?im en k?sa zamanda bitmesini bizde istiyoruz ama anca gidiyor. Anl?yorum çok oynamak istiyorsunuz o yüzden biraz sab?r.

YAMANIN BU HAFTA SONU ÇIKMA ÅžANSI VARMIDIR HOCAM.B?ZLER? B?LG?LEND?REB?L?RM?S?N?Z ÅžUANK? YAMANIN DURUMU HAKKINDA B?LG?LEND?R?RSEN?Z ÇOK SEV?N?R?M

Manyank

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #29 : Ocak 14, 2018, 16:41:15 »
Elinize sa?l?k sab?rs?zl?kla bekliyorum yamay?