U-Crew

Nier Automata lisansı

EmirAkca

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Nier Automata lisansı
« : Mayıs 03, 2021, 12:59:15 »
Merhaba, ben sonteklif adlı siteden Nier Automata yamasını satın aldım maile ile bilgilendirileceksiniz diye bir sayfaya attı ama bana mail gelmedi. U-Crew lisans uygulamasına Emir Akca ismi ve groitstone@gmail.com maili ile üye oldum sonra Nier Automata lisansı talep ettim. Son teklif sitesindende aynı şekilde Emir Akca ismi ve aynı mail ile satın alım işlemi yaptım. Foruma da aynı bilgiler ile kayıt oldum. Bana sipariş numarası vs. bir bilgi  gelmedi ama hesabımdan para çekildi. Yanlış yaptığım bir yer mi var lisansım onaylanır mı ? Teşekkür ederim.

EmirAkca

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nier Automata lisansı
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2021, 13:22:06 »
Merhaba, ben sonteklif adlı siteden Nier Automata yamasını satın aldım maile ile bilgilendirileceksiniz diye bir sayfaya attı ama bana mail gelmedi. U-Crew lisans uygulamasına Emir Akca ismi ve groitstone@gmail.com maili ile üye oldum sonra Nier Automata lisansı talep ettim. Son teklif sitesindende aynı şekilde Emir Akca ismi ve aynı mail ile satın alım işlemi yaptım. Foruma da aynı bilgiler ile kayıt oldum. Bana sipariş numarası vs. bir bilgi  gelmedi ama hesabımdan para çekildi. Yanlış yaptığım bir yer mi var lisansım onaylanır mı ? Teşekkür ederim.
Mail geldi.

Dante

• *
  • 786
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2021, 14:54:58 »

Onaylandı

shaddarnur

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2021, 21:27:18 »
Bende de aynı şekilde Kadirozdemir.ru@gmail.com maili üzerinden satın alma işlemimi gerçekleştirdim  ancak hala onay beklemekte. Yardımcı olabilir misiniz.

OsSman

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 05, 2021, 21:34:00 »
İyi akşamlar lisansımı onaylarmısınız.