U-Crew

Nier Automata lisansý

EmirAkca

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Nier Automata lisansý
« : Mayýs 03, 2021, 12:59:15 »
Merhaba, ben sonteklif adlý siteden Nier Automata yamasýný satýn aldým maile ile bilgilendirileceksiniz diye bir sayfaya attý ama bana mail gelmedi. U-Crew lisans uygulamasýna Emir Akca ismi ve groitstone@gmail.com maili ile üye oldum sonra Nier Automata lisansý talep ettim. Son teklif sitesindende ayný þekilde Emir Akca ismi ve ayný mail ile satýn alým iþlemi yaptým. Foruma da ayný bilgiler ile kayýt oldum. Bana sipariþ numarasý vs. bir bilgi  gelmedi ama hesabýmdan para çekildi. Yanlýþ yaptýðým bir yer mi var lisansým onaylanýr mý ? Teþekkür ederim.

EmirAkca

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nier Automata lisansý
« Yanýtla #1 : Mayýs 03, 2021, 13:22:06 »
Merhaba, ben sonteklif adlý siteden Nier Automata yamasýný satýn aldým maile ile bilgilendirileceksiniz diye bir sayfaya attý ama bana mail gelmedi. U-Crew lisans uygulamasýna Emir Akca ismi ve groitstone@gmail.com maili ile üye oldum sonra Nier Automata lisansý talep ettim. Son teklif sitesindende ayný þekilde Emir Akca ismi ve ayný mail ile satýn alým iþlemi yaptým. Foruma da ayný bilgiler ile kayýt oldum. Bana sipariþ numarasý vs. bir bilgi  gelmedi ama hesabýmdan para çekildi. Yanlýþ yaptýðým bir yer mi var lisansým onaylanýr mý ? Teþekkür ederim.
Mail geldi.

Dante

• *
  • 942
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #2 : Mayýs 03, 2021, 14:54:58 »

Onaylandý

shaddarnur

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #3 : Mayýs 03, 2021, 21:27:18 »
Bende de ayný þekilde Kadirozdemir.ru@gmail.com maili üzerinden satýn alma iþlemimi gerçekleþtirdim  ancak hala onay beklemekte. Yardýmcý olabilir misiniz.

OsSman

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #4 : Mayýs 05, 2021, 21:34:00 »
Ýyi akþamlar lisansýmý onaylarmýsýnýz.