U-Crew

The Vanishing of Ethan Carter Redux %100 Türkçe Yama

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Vanishing of Ethan Carter Redux %100 Türkçe Yama
« Yanýtla #45 : Mart 06, 2018, 15:07:07 »
n0_f3ar_berk@hotmail.com onaylarm?s?n?z

Öyle bir mail gelmemi?
masaüstüne gelen üyelik bilgisinde n0f3arberk@hotmail.com böyle yaz?yor

Üyeli?iniz ula?mam?? virüs program? kullan?yorsan?z engellemi? olabilir

« Yanýtla #46 : Mart 06, 2018, 15:40:07 »

[/quote]
kullan?yorumda öyle bir ?ey söz knusu deil virüs program?nda bildirim gelirdi yeni üyelie bast???mda onaylanmas? gere diyor giri? yapt???mda hatal? giri? diyor sorunu düzeltirmisinz oyunu steamden sat?n ald?m oynayam?yorum türkçe olsun diye

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #47 : Mart 07, 2018, 12:44:48 »

kullan?yorumda öyle bir ?ey söz knusu deil virüs program?nda bildirim gelirdi yeni üyelie bast???mda onaylanmas? gere diyor giri? yapt???mda hatal? giri? diyor sorunu düzeltirmisinz oyunu steamden sat?n ald?m oynayam?yorum türkçe olsun diye
[/quote]

Üye olurken üyeli?inizin bilgileri bize ula?mas? gerekiyor yani virüs program?n?z bu bilgileri bize ula?mas?n? engelliyor yapaca??n?z tek ?ey virüs program?n? kald?r?p yeni üyelik alman?z

« Yanýtla #48 : Mart 08, 2018, 16:10:32 »

Üye olurken üyeli?inizin bilgileri bize ula?mas? gerekiyor yani virüs program?n?z bu bilgileri bize ula?mas?n? engelliyor yapaca??n?z tek ?ey virüs program?n? kald?r?p yeni üyelik alman?z
[/quote]

s?k?nt? orada i?te yeni üyelik dedi?imde yak?n bir zamanda üyeli?iniz iletildi yeni üyelik alamazs?n?z diyor virüs program?da kapal? yada bana özelden atarm?s?n?z bu yamay? lütfen olmuyor üyelik

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #49 : Mart 08, 2018, 21:54:54 »
Facebooktan ula??n yard?mc? olal?m

wewrere41

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #50 : Mart 15, 2018, 00:20:01 »
yamay? koymam??s?n?z bu nas?l i??

despo33

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #51 : Mart 25, 2018, 11:27:37 »
Merhaba, mustafakalender1989@gmail.com
üyeli?imi onaylarsan?z sevinirim.
yama için te?ekkürler

evolvo161

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #52 : Nisan 04, 2018, 19:16:16 »
yama nerde göremiyorumda sadece program? indirebildim

silverdagger

• *
  • 20
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #53 : Haziran 05, 2018, 03:28:10 »
yaman?n çal??mas? için oyunun orjinal olmas? m? gerekiyor? çünkü dediklerinizi aynen yapmama ra?men olmuyor.  pak dosyas?n?da açt?m. u-crew lisans kay?t ekran?nda oyunun kurulu oldu?u dizini seçmeme ragmen kurulum aktif olmuyor.  C:\Program Files (x86)\The Vanishing of Ethan Carter Redux

« Son Düzenleme: Haziran 05, 2018, 04:07:29 Gönderen: silverdagger »

silverdagger

• *
  • 20
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #54 : Haziran 06, 2018, 18:21:27 »
yönetici arkada?lardan yard?mc? olabilecek yok mu?

denilen her?eyi yapt?m ama yama kurulmuy?r. cevapta alam?yorum.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #55 : Haziran 06, 2018, 21:34:51 »

Tam denileni yaparsan?z sorunsuz kurars?n?z

silverdagger

• *
  • 20
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #56 : Haziran 06, 2018, 23:44:37 »

Üstad yan?t için te?ekkürler 3-4 kez kurdum sildim oyunu. yaz?lanlar? yapt?m. yapt?klar?m?  da yaz?yorum.

1-The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks Klasörüne Girin (girdim. oyun c/programfilesx86 klasörüne kurulu)
2-Ekteki UE4PakUnpacker Program? kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?n? aç?n (açmaya çal??t?m ilk hatay? burada veriyor. açm?yor. error al?yorum. adres hatal? diyor) denemek için  pak. dosyas?n? masaüstüne ta??d?m orada açt?. ama bu seferde yama kurulmuyor.
3-Yamay? kurun ( yamay? kurmak için u crew lisans kay?t sistemine üye olmu?tum kay?tl? kullan?c? olarak giri? yap?yorum. yama kar??ma ç?k?yor. oyunun kurulu oldu?u dizini tan?t?yorum. ama kur k?sm? aktif olmuyor)

özetle bu i?lere inan uzak de?ilim oyun nas?l kurulur yama nas?l yüklenir epey tecrübeliyim ama çal??m?yor i?te. yaman?n sa?lam oldu?una eminim ondan ?üphem yok ama yaz?lanlar? yapt???m halde bende çal??m?yor ona sinir oldum.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #57 : Haziran 07, 2018, 00:51:40 »

Üstad yan?t için te?ekkürler 3-4 kez kurdum sildim oyunu. yaz?lanlar? yapt?m. yapt?klar?m?  da yaz?yorum.

1-The Vanishing of Ethan Carter Redux\EthanCarter\Content\Paks Klasörüne Girin (girdim. oyun c/programfilesx86 klasörüne kurulu)
2-Ekteki UE4PakUnpacker Program? kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?n? aç?n (açmaya çal??t?m ilk hatay? burada veriyor. açm?yor. error al?yorum. adres hatal? diyor) denemek için  pak. dosyas?n? masaüstüne ta??d?m orada açt?. ama bu seferde yama kurulmuyor.
3-Yamay? kurun ( yamay? kurmak için u crew lisans kay?t sistemine üye olmu?tum kay?tl? kullan?c? olarak giri? yap?yorum. yama kar??ma ç?k?yor. oyunun kurulu oldu?u dizini tan?t?yorum. ama kur k?sm? aktif olmuyor)

özetle bu i?lere inan uzak de?ilim oyun nas?l kurulur yama nas?l yüklenir epey tecrübeliyim ama çal??m?yor i?te. yaman?n sa?lam oldu?una eminim ondan ?üphem yok ama yaz?lanlar? yapt???m halde bende çal??m?yor ona sinir oldum.

masaüstünde açman bir ?ey ifade etmez oyunun oldu?u yerde açman?z gerekiyor. EthanCarter ad?nda bir klasör açm??t?r onu ana oyunun içine at?n pak dosyas?n? silin

silverdagger

• *
  • 20
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #58 : Haziran 08, 2018, 02:29:34 »

masaüstünde açman bir ?ey ifade etmez oyunun oldu?u yerde açman?z gerekiyor. EthanCarter ad?nda bir klasör açm??t?r onu ana oyunun içine at?n pak dosyas?n? silin

Nihayet sorunumu çözdüm.  ama ke?ke  EthanCarter klasörünü ana oyuna at?p eski klasörle de?i?tirmemiz gerekti?ini de ba?tan aç?klama k?sm?na yazsayd?n?z çünkü öyle yap?nca sorun çözüldü. Ba?kalar?na da yard?mc? olabilir diye bilal'e anlat?r gibi anlatay?m neler yapt???m?:)

ben yine mecbur pak dosyas?n? masaüstünde açt?m çünkü oyun dizininde deneyince error al?yordum. zaten s?k?nt? buydu.  pak dosyas?n? aç?nca sonra C içinde  EthanCarter ve Engine klasörleri olu?tu. onlar? da oyunun oldu?u dizine ta??y?p var olanlar?n yerine de?i?tirince yamay? yükleye bildim.

Coaches CLINIC

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #59 : Haziran 16, 2018, 01:13:39 »
Yap?lacaklar k?sm?nda 2. maddede tak?ld?m.
2-Ekteki UE4PakUnpacker Program? kullanarak EthanCarter-WindowsNoEditor.pak dosyas?n? aç?n uzun sürebilir diyor.Ama ekte böyle bir program yok yard?mc? olurmusunuz.