U-Crew

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 935
    • Profili Görüntüle

PROJE SORUMLUSU
DANTE

ÇEVİRMENLER
DANTE

TEST VE FONT
DANTE

PROGRAMLAMA VE KURULUM
DANTE

Bir grup belgeselci, H.H. Holmes'un "Cinayet Kalesi"nin günümüze uyarlanmış bir kopyasına davet edildikleri esrarengiz bir arama alır. Ancak oraya gittikten kısa bir süre sonra izlendiklerini ve hatta manipüle edildiklerini anlarlar. Artık reytinglerden çok daha fazlası tehlikededir...

U-Crew Lisans Kayıt Oluşturucu

https://dosya.co/ac943mqm1eqo/U-Crew_v5.2.zip.html

Yamayı uygulama üzerinden edinebilirsiniz

Not: Yamayı uygulamadan kurup hâlâ yama çalışmıyorsa dosyaları kurulmamış demektir hdd izinlerinizi kontrol edin.

« Son Düzenleme: Aralık 02, 2022, 17:32:27 Gönderen: Dante »

yargic4646

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me Türkçe Yama V1.0
« Yanıtla #1 : Kasım 27, 2022, 22:53:19 »
yamayı kurdum fakat oyuna girince tüm yazılar yok oldu daha sonra oyunu sildim tekrar kurdum yamayı tekrar kurmak istediğimde ürün zaten kurulu diyor denetim masasından kaldırdım hala aynı yazıyor para boşa gitti sorun düzelmiyor

Dante

• *
  • 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2022, 23:23:09 »
yamayı kurdum fakat oyuna girince tüm yazılar yok oldu daha sonra oyunu sildim tekrar kurdum yamayı tekrar kurmak istediğimde ürün zaten kurulu diyor denetim masasından kaldırdım hala aynı yazıyor para boşa gitti sorun düzelmiyor

Böyle bir durumda yamayı silmenize gerek yok çıkın yeniden girin.

regedit girin
Bilgisayar\HKEY_CLASSES_ROOT\UCLO.ApplicationPrevent\Classes
Buraya gelin sağda değerler bulunuyor
FormattedDONE_devil
değerini 1 yerine 0 yapın

Melih_eren

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2022, 23:08:59 »
Yamayı kurdum fakat arada bir ''Level fatal error'' diye hata veriyor ardından tamama basınca oyun direkt kapanıyor. Bunun için bir öneriniz var mı ??

Dante

• *
  • 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 01, 2022, 20:15:49 »
Yamayı kurdum fakat arada bir ''Level fatal error'' diye hata veriyor ardından tamama basınca oyun direkt kapanıyor. Bunun için bir öneriniz var mı ??

Yama ilgili bir sorun değil oyunu yendien kurun veya internetten araştırın

lostideas

• *
  • 14
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2022, 10:30:44 »
Bu harika oyunla özel ve ekstra içeriklerinin çevirileri de dahil olmak üzere buluşturan ve gayet güzel bir çeviri ile oynamamızı (hem de bu kadar kısa sürede) sağlayan U-Crew'e çok ama çok teşekkürler. Anonymous üyeliğim olduğu halde onlarınkini beklemeyip yamayı sizden aldım ve çok da memnun oldum. Oyun harika, yama muhteşem. Gerçi nasıl ettim ne yaptım tüm karakterleri (köpek dahil) öldürmeyi başardım ama yine de çok tatmin edici ve uzun bir oyun süresi vardı. Oyun ek özelliklerindeki videoları da mutlaka izleyin. Onlar da çok keyifli. İnanılmaz bilgiler ediniyorsunuz. Oyundaki Kate rolündeki artist bir yerde diyor ki: "Bize normalde 60-70 sayfa senaryo verirler, bu oyunun senaryosu 300 sayfaydı!" Ve oyunu nasıl yaptıklarına ve arka planda ne kadar profesyonel çalışma ve tekniklerle oyunun adeta bir sanat eseri gibi işlenerek ortaya çıkartıldığına şahit oluyorsunuz. Bu acaip bir iş gerçekten. Ve darısı bir sonraki oyun olan Directive 8020 başına ve çıkacak yeni oyunlarına.

Not: Bu arada Supermassive Games firmasının, aynı zamanda meşhur Playstation oyunu Until Dawn'ın yapımcısı olduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca The Quarry ve Hidden Agenda oyunlarının da yapımcısı yine aynı firmaymış. Hidden Agenda oyunu ne yazık ki bir Playstation oyunu ve PC versiyonu yok. Ben Türkçe altyazılı gameplay'ini buldum ve 1,5 saat süren bu gameplay'i çok heyecanlı bir film gibi izledim. Hararetle tavsiye ediyorum. Bu tarz oyunlara meraklı olanlar mutlaka izlesinler.

https://tr.ign.com/the-dark-pictures-house-of-ashes/112452/news/supermassive-6-yeni-dark-pictures-anthology-oyunu-yayinlamayi-planliyor

Enteresan bir haber gördüm. Supermassive Games, The Devil in Me oyununa ek olarak en az altı Dark Pictures Anthology oyunu daha yayınlamayı planlıyormuş.

"Hepsi The Dark Pictures Anthology markası altında yer alacak olan altı yeni oyun, Switchback, Directive 8020, The Craven Man, Intercession, Winterfold ve O Death olarak adlandırılacak.

Supermassive Games, serinin 2019'da yayınlanan ilk oyunu Man of Medan'dan önce, The Dark Pictures Anthology'nin her yıl iki oyun yayınlayarak toplamda sekiz oyunluk bir seriden oluşacağını söylemişti."
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2022, 10:41:50 Gönderen: lostideas »

Tr-GhostCu

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 18, 2023, 13:24:21 »
Oyunun yamayı aldım lakin oynamaya başlıyoruz otelde deftere imza atmadan önce fatal error veriyor ne yaptı isem olmadı bende yapmayı kaldırdım öyle denedim ve oyun devam etti yama ile ilgili bir problem var sanırım

Dante

• *
  • 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 18, 2023, 14:13:59 »
Oyunun yamayı aldım lakin oynamaya başlıyoruz otelde deftere imza atmadan önce fatal error veriyor ne yaptı isem olmadı bende yapmayı kaldırdım öyle denedim ve oyun devam etti yama ile ilgili bir problem var sanırım

Kontrol ettim sorun göremedim aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Siz oyunun hangi sürmünü kullanıyorsunuz.

https://dosya.co/q2zkilm9tx7r/Devil.mp4.html
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2023, 14:37:04 Gönderen: Dante »

Tr-GhostCu

• *
  • 6
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 18, 2023, 15:30:28 »

Kontrol ettim sorun göremedim aşağıdaki linkten bakabilirsiniz. Siz oyunun hangi sürmünü kullanıyorsunuz.

https://fitgirl-repacks.site/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me/ buradaki sürümü kullanıyorum. Yamayı sildim ilerledikten sonra çıktım geri yükledim şuan herhangi bir sorun yaşamadım

Dante

• *
  • 935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Haziran 18, 2023, 22:43:30 »

https://fitgirl-repacks.site/the-dark-pictures-anthology-the-devil-in-me/ buradaki sürümü kullanıyorum. Yamayı sildim ilerledikten sonra çıktım geri yükledim şuan herhangi bir sorun yaşamadım

Bu attığınız eski sürüm yeni sürümü kullanırsanız sorun olmaz. Update 14.02.2023