U-Crew

Darksiders Genesis %100 Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
Darksiders Genesis %100 Türkçe Yama V1.0
« : Ocak 08, 2020, 21:02:19 »

PROJE SORUMLUSU
DANTE

ÇEVÝRMENLER
DANTE

TEST
DANTE
MURAT KESER

PROGRAMLAMA
DANTE

KURULUM
DANTE

GENEL YÜZDE %100

Oyun en son sürüme göre yapýlmýþtýr. Diðer sürümde de çalýþmaktadýr fakat eski sürümlerde bazý yerler Ýngilizce kalabilir bunun sebebi o sürümde o kýsýmlarýn olmamasýdýr.

U-Crew Lisans Kayýt Oluþturucu

https://dosya.co/as9irxetktg4/U-Crew_v5.0.zip.html

Yamayý uygulama üzerinden edinebilirsiniz

Yamanýn çalýþabilmesi için Steam uygulamasýný yönetici olarak çalýþtýrýn.

OYUN ÝÇÝ RESÝMLER

OYUN ÝÇÝ VÝDEO

Yamanýn son hali deðildir test sýrasýndan alýnmýþtýr yeni video yüklenecektir

« Son Düzenleme: Aðustos 13, 2022, 23:18:08 Gönderen: Dante »

diegojose

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darksiders Genesis %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanýtla #1 : Þubat 22, 2020, 21:37:33 »
Darksiders II Deathinitive Edition türkçe yama iste?inde bulunmak istiyorum. Sitenizde yok galiba

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #2 : Þubat 23, 2020, 05:04:24 »
Darksiders II Deathinitive Edition türkçe yama iste?inde bulunmak istiyorum. Sitenizde yok galiba

Kald?rd?k

LuciusB

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #3 : Þubat 23, 2020, 19:48:01 »
Ne zaman biter genesis ?

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #4 : Þubat 24, 2020, 12:13:22 »
Ne zaman biter genesis ?

Test a?amas?nda

nike497

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #5 : Mart 05, 2020, 02:46:57 »
Bu yama ücretli mi? ''vip'' yamalar?n?z hangileri? Forumda ay?rt edemedim de. Bu arada teste gireli en az 1 hafta olmu? galiba içerik de?i?im tarihlerine bakarsak, bizde de gemileri tersanede in?a ederken ayn? test a?amas?na girer; e?er sudayken sorun ç?karsa teslime kadar i?i çok çok uzun olabilir belki yap?m süresinin yar?s?na kadar bile oldu?una ?ahit oldum. Sizde de benzeri bir durum olur mu? Bask? olarak alg?lamazsan?z, a?a?? yukar? hani tahminen ne zamana ç?kar? :)

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #6 : Mart 05, 2020, 03:17:19 »
Bu yama ücretli mi? ''vip'' yamalar?n?z hangileri? Forumda ay?rt edemedim de. Bu arada teste gireli en az 1 hafta olmu? galiba içerik de?i?im tarihlerine bakarsak, bizde de gemileri tersanede in?a ederken ayn? test a?amas?na girer; e?er sudayken sorun ç?karsa teslime kadar i?i çok çok uzun olabilir belki yap?m süresinin yar?s?na kadar bile oldu?una ?ahit oldum. Sizde de benzeri bir durum olur mu? Bask? olarak alg?lamazsan?z, a?a?? yukar? hani tahminen ne zamana ç?kar? :)

Çeviri bir yere kadard?r ama test hepsini kapsar iyi bir i? olmas? için test önemlidir uzun sürebilir.
Ücretli yamalarda konusunda yaz?yor zaten

nike497

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #7 : Mart 05, 2020, 15:09:35 »

Çeviri bir yere kadard?r ama test hepsini kapsar iyi bir i? olmas? için test önemlidir uzun sürebilir.
Ücretli yamalarda konusunda yaz?yor zaten

Yamay? indirmek için vip eri?im alman?z gerekmektedir yaz?s?n? kastediyorsun galiba ki bu oyun için göremedim. Peki, mesela buras? bu oyunun yamas? için bir konu; bu yama %sel olarak ilerlerken tarih tarih güncelleniyordur, mesela bir yamay? yaparken vip isteyip istemedi?ine ba?tan m? (%0dan itibaren) karar veriyorsunuz yoksa sonradan bu durum de?i?ebilir mi? Misal, ba?tan vip dendi ama sonradan yap?m a?amas?ndayken (mesela %50de) ücretsiz oldu ya da tam tersi.

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #8 : Mart 05, 2020, 21:33:59 »
Bizde ücretli ç?kan hiçbir yama sonradan ücretsiz olmayacakt?r.
Ücretsiz yamalar sadece hediye olarak yap?lan küçük çapl? zaman gerektirmeyen yamalar olacakt?r.
Bu konuda o dedi?iniz yaz?n?n olamamas? oyunun devam eden yamalarda olmas?ndan kaynakl?d?r

« Son Düzenleme: Mart 05, 2020, 21:36:02 Gönderen: Dante »

nike497

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #9 : Mart 05, 2020, 23:50:36 »
Bizde ücretli ç?kan hiçbir yama sonradan ücretsiz olmayacakt?r.
Ücretsiz yamalar sadece hediye olarak yap?lan küçük çapl? zaman gerektirmeyen yamalar olacakt?r.
Bu konuda o dedi?iniz yaz?n?n olamamas? oyunun devam eden yamalarda olmas?ndan kaynakl?d?r

Mesaj? ald?m ba?kan :)

kasature

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #10 : Mart 09, 2020, 17:56:39 »
çeviri için çok te?ekkurler tahmini ne zaman biter test a?amas?nda denilmi? ama uzun bir oyun de?il en az?ndan kullanmak isteyenlere aç?lsa çok mutlu oluruz twitch te yay?nda oynayacag?m sitenizdende bahsedece?im katk?lar?ndan dolay? iyi çal??malar

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #11 : Mart 09, 2020, 19:24:02 »
çeviri için çok te?ekkurler tahmini ne zaman biter test a?amas?nda denilmi? ama uzun bir oyun de?il en az?ndan kullanmak isteyenlere aç?lsa çok mutlu oluruz twitch te yay?nda oynayacag?m sitenizdende bahsedece?im katk?lar?ndan dolay? iyi çal??malar

Ay sonu gibi dü?ünüyoruz bakal?m

Hakan Fidan

• *
  • 10
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #12 : Mart 28, 2020, 02:13:41 »

Kald?rd?k

Neden dolay? kald?r?ld?. Seri ?ekilde oynayamayacak m?y?z?

Dante

• *
  • 945
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #13 : Mart 28, 2020, 03:45:33 »

Kald?rd?k

Neden dolay? kald?r?ld?. Seri ?ekilde oynayamayacak m?y?z?

Eklendi

Korvo.

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanýtla #14 : Haziran 30, 2020, 14:03:13 »
Merhaba, fiyatta herhangi bir indirim yapabilme þansýnýz var mýdýr acaba?