Gönderen Konu: Batman Arkham Origins %100 Türkçe Yama  (Okunma sayısı 33078 defa)

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Batman Arkham Origins %100 Türkçe Yama
« Yanıtla #105 : Aralık 01, 2018, 23:47:02 »
konuyla alakası yok ama oyunda birkaç yerde bug var binanın üstüne çıknca zemine kadar düşüyor bazı binalar hologram gibi burnley bölgesinde ve fairflay bölümünde bu sıkıntı var ilerleyemiyorum maalesef. önerisi olan var mı.
araştırdım 3 adet updete çıkmış ama hepsinin linki eski olduğu için indiremedim. C:\Program Files (x86)\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\BMGame\Config\PC klasöründeki PCEngine dosyası bozukmuş sil oyun tekrar kurar diyordu ama silince de oun bir daha başlamadı geri yükledim mecbur. bu dosyayı bana atabilecek biri var mı?

Dosya ektedir

kulga

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : Aralık 02, 2018, 01:47:03 »
konuyla alakası yok ama oyunda birkaç yerde bug var binanın üstüne çıknca zemine kadar düşüyor bazı binalar hologram gibi burnley bölgesinde ve fairflay bölümünde bu sıkıntı var ilerleyemiyorum maalesef. önerisi olan var mı.
araştırdım 3 adet updete çıkmış ama hepsinin linki eski olduğu için indiremedim. C:\Program Files (x86)\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\BMGame\Config\PC klasöründeki PCEngine dosyası bozukmuş sil oyun tekrar kurar diyordu ama silince de oun bir daha başlamadı geri yükledim mecbur. bu dosyayı bana atabilecek biri var mı?

Dosya ektedir
eyvallah inşallah işe yarar

kulga

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : Aralık 03, 2018, 15:08:37 »
son sahnede jokeri nasıl dövüyoruz eline camları alıyor batman yanına koşuyor ne blok tuşu işliyor ne de atak tuşu mal mal dikiliyor karşında cam kırığıyla öldürüyor joker çözemedim.
çözünürlüğü düşürüp oyundan çıkıp girince sorun düzeldi.
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2018, 18:40:49 Gönderen: kulga »

kulga

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : Aralık 11, 2018, 18:38:48 »
cold cold heart Türkçe yama için izin gerekli. dlcyi kurunca benim save dosyası sıfırlandı bu arada dil tekrar ingilizce oldu. Türkçe yamayı tekrar kurdum ama Türkçe olmadı.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : Aralık 11, 2018, 19:04:50 »
cold cold heart Türkçe yama için izin gerekli. dlcyi kurunca benim save dosyası sıfırlandı bu arada dil tekrar ingilizce oldu. Türkçe yamayı tekrar kurdum ama Türkçe olmadı.

Dlc kurunca bir şey sıfırlanmaz onay verildiyse zaten istediğiniz kadar kurabilirsiniz

kulga

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : Aralık 11, 2018, 20:06:32 »

Dlc kurunca bir şey sıfırlanmaz onay verildiyse zaten istediğiniz kadar kurabilirsiniz

sıfırlandı valla normal oyun hikaye bölümü %0 dil ingilizce oldu. oyunu bitirdiğim için sıkıntı değil pek. ama cold cold heart için onay bekliyorum onun Türkçe yamasını kurcam

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : Aralık 11, 2018, 21:26:07 »

sıfırlandı valla normal oyun hikaye bölümü %0 dil ingilizce oldu. oyunu bitirdiğim için sıkıntı değil pek. ama cold cold heart için onay bekliyorum onun Türkçe yamasını kurcam

Onaylandı

kulga

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : Aralık 12, 2018, 00:26:09 »

Onaylandı
lisans yükleyicinin yeni sürümü çıkmış ama program yeni sürümü yüklemiyor ya da yönlendirmiyor. sitede de bulamadım v2.3 kullanıyorum. yeni sürümün linkini atabilir misin. ayrıca cold cold yamasını hangi klasöre yükleyeceğiz

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : Aralık 12, 2018, 03:12:32 »

Onaylandı
lisans yükleyicinin yeni sürümü çıkmış ama program yeni sürümü yüklemiyor ya da yönlendirmiyor. sitede de bulamadım v2.3 kullanıyorum. yeni sürümün linkini atabilir misin. ayrıca cold cold yamasını hangi klasöre yükleyeceğiz

Aynı şekilde yükleyeceksiniz

https://drive.google.com/file/d/1W0ut6rjSj1TtAoBrY-KBJySaCNviY6vs/view?usp=sharing

yns3441

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : Ocak 18, 2019, 13:26:32 »
Bağış yaptım hocam bekliyorum.Yama için elinize sağlık.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : Ocak 18, 2019, 22:24:32 »
Bağış yaptım hocam bekliyorum.Yama için elinize sağlık.

Hocam programdan üye olun ve oyunu seçip lisanslayın

yns3441

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : Ocak 19, 2019, 01:19:26 »
hocam lisans onayı bekliyor.

ugurgn

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : Şubat 05, 2019, 11:57:54 »
 Hocam artık Batman Arkham Origins yamasını ücretsiz yapsanızda herkes oynayabilse. Yamayı uzun yıllardır bekliyenler var. Biliyorsunuz bu yama yıllardır herkesin sinirini bozdu sizinde de dahil.

memox87

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : Şubat 12, 2019, 11:27:10 »
bagıs yaptım onay bekliyorum sizden

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *