U-Crew

Darksiders 2 Deathinitive Edition Türkçe Yama RDX V2.0

Ethereal

• *
  • 3
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darksiders 2 Deathinitive Edition Türkçe Yama RDX V2.0
« Yanıtla #60 : Aralık 21, 2019, 19:41:16 »
GUINS_DP_INSB_PKG_FAIL hatası alıyorum. Ne kadar güvenlik duvarı antivirüs varsa hepsini helak ettim yok arkadaş. Şimdi ücretsiz yamalarda destek vermiyoruz diyebilirsiniz fakat böyle bir durumda uygulamanın çalışmaması konusunda nasıl destek olmaz ? Bakın ben Darksiders 2 bittikten sonra belkide ücretli Darksiders 3 yaması alacağım ? Devil My Cry 5 indirime girmiş onu alıp yama alacağım belkide ? Şimdi yaptığınız iş kolay değil hatta taktir edilesi fakat başta verdiğiniz Referans gerçekten hiç iç açıcı değil. 3 Gündür Facebook sayfanıza oraya buraya yazmadığım yer kalmadı hiç kimsemi yardımcı olmaz ?

Yama bizim yamamız değil çok istek üzerine oyun çevirinin yamasını düzenledik. test edildi ve çalıştığı onaylandı yayınlandı. milyon çeşit pc de test etmez şansımız yok o yüzdende ücretsiz verdiğimiz yamaya destek veremiyoruz yoksa  işin içinden çıkamayız sonunda sanırım sorunu çözmek için yamayı kaldıracağız.

Dil dosyasını paylaşma ihtimaliniz yok mudur Google Drive şeklinde ? Şöyle bi güzellik yapsanız sorun yaşamadan keşke.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal