Gönderen Konu: Darksiders III Türkçe Yama v3.0  (Okunma sayısı 16251 defa)

Dante

• Yönetici
  • Daimi Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darksiders 3 Türkçe Yama v1.0
« Yanıtla #60 : Şubat 27, 2019, 00:44:59 »
Darksiders 3 yamasına tüm dlcler dahil mi?

Değil

soykan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : Şubat 27, 2019, 14:28:32 »
Darksiders III The Crucible versiyona yama gelir mi? yada devam niteliğinde

bartumete

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : Şubat 28, 2019, 11:15:57 »
"Lisans ve konum bilgilerine ulasilamiyor"

Hatasi aliyorum ve oyun acilmiyor.Ne yapmam gerekiyor?

fatphysicist

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : Mart 02, 2019, 00:05:15 »
Oyunun 1.0 sürümünü yükledim oyun klasörünü ve yama programını defenderdan dışladıktan sonra yamayı kurmama rağmen hala oyun türkçe olmuyor yardımcı olur musunuz ? Kurulum videosu çekseniz çok süper olurdu

Dante

• Yönetici
  • Daimi Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : Mart 02, 2019, 22:11:27 »
Oyunun 1.0 sürümünü yükledim oyun klasörünü ve yama programını defenderdan dışladıktan sonra yamayı kurmama rağmen hala oyun türkçe olmuyor yardımcı olur musunuz ? Kurulum videosu çekseniz çok süper olurdu

Masaüstüne bakın kısayol ekliyor oradan girin

Mormegil

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : Mart 06, 2019, 20:32:11 »
Yorumumu taşıdım
« Son Düzenleme: Mart 06, 2019, 20:39:32 Gönderen: Mormegil »

alpay1989

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : Mart 10, 2019, 02:27:03 »
Oyunu az evvel bitirdim. Gerçekten hem oyun yapımcıları hemde Türkçe çeviri ekibi olarak sizler çok güzel iş çıkarmışsınız. Herkese tavsiye ederim. Fury ablamızı bekletmeyin iyi geceler ;D

freeman1930

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : Mart 24, 2019, 11:55:32 »
Arkadaşlar. Ben oyunu indirdim 1 2 saat kadar oynadım hiç bir sorun yokdu. Daha sonra duydumki yama çalışmasına başlamışsınız diye bırakdım. Ve şu anda oyuna girdikden en fazla 5dk içinde görüntü gidiyor.

freeman1930

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : Nisan 13, 2019, 02:54:53 »
Kusura bakmayında böyle iş olmaz. İnsan en azından belirtir ya. Dün sabah oyunu steam den aldım yükledim. Yamanızı kurdum ve aşağı yukarı 5 6 saat gibi bir süre oynadım. Ve oyundan çıkınca ne göreyim. Sizin steam uyumlu dediğiniz yama ne bir archvement açıyor nede steam hesabında oyun 5 6 saat oynanmış gözüküyor. Lütfen şu hatayı düzeltirmisiniz. :'(

FORZA

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : Nisan 13, 2019, 09:15:59 »
Kusura bakmayında böyle iş olmaz. İnsan en azından belirtir ya. Dün sabah oyunu steam den aldım yükledim. Yamanızı kurdum ve aşağı yukarı 5 6 saat gibi bir süre oynadım. Ve oyundan çıkınca ne göreyim. Sizin steam uyumlu dediğiniz yama ne bir archvement açıyor nede steam hesabında oyun 5 6 saat oynanmış gözüküyor. Lütfen şu hatayı düzeltirmisiniz. :'(

Yamayı kurduktan sonra oluşan u-crew kısayolundan mı girdiniz oyuna. Normal  steamden girerseniz hatalar oluyor. Yama kaynaklı mı bilmiyorum DMC 5'te oyunun yarısında steam'den girdiğimde save dosyam gitti. Dediğim gibi yama kaynaklı mı bilmiyorum ama sinir bozucu oluyor bu durum.

freeman1930

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : Nisan 13, 2019, 10:07:03 »

Yamayı kurduktan sonra oluşan u-crew kısayolundan mı girdiniz oyuna. Normal  steamden girerseniz hatalar oluyor. Yama kaynaklı mı bilmiyorum DMC 5'te oyunun yarısında steam'den girdiğimde save dosyam gitti. Dediğim gibi yama kaynaklı mı bilmiyorum ama sinir bozucu oluyor bu durum.

Onu nasıl yaptınız ki. Steam üzerinden girince oyun ing oluyor.

FORZA

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : Nisan 13, 2019, 14:28:42 »

Onu nasıl yaptınız ki. Steam üzerinden girince oyun ing oluyor.

Diğer konuda yazmıştım. Bende türkçe olarak oynanıyordu.

https://www.u-crew.net/index.php?topic=119.0

cavit

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : Mayıs 04, 2019, 20:05:58 »

PROJE SORUMLUSU
MURAT KESER

ÇEVİRMENLER
MURAT KESER

TEST
MURAT GÜNDOĞAN

PROGRAMLAMA
BEKİR İNCE

KURULUM
MURAT GÜNDOĞAN

Genel Yüzde %100

Oyunun Türkçe yaması yeni lisanslayıcı programla indirilir

Yama oyunun en son sürüme göre yapılmıştır.
Oyunu kurarken ana klasörü Windows Defender'den dışlayın öyle kurun yoksa Defender kısa yolu silebilir.

U-Crew Lisans Kayıt Oluşturucu GÜNCEL

elestirik

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : Mayıs 05, 2019, 21:35:27 »
yamayı kurmaya çalıştığımda ağ hatası alıyorum bu uygulama aktif bir internet bağlantısı gerektirir diyor

orumcekadam

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : Mayıs 07, 2019, 23:39:00 »
türkce yamaya girerken reklam gec kısmında hata veriyor daha onceden boyle bişey yoktu su an veriyor giremiyorum oyuna

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal