U-Crew

Final Fantasy XV Windows Edition EPİSODE ARDYN %100 Türkçe Yama V1.0

Dante

• *
  • 722
    • Profili Görüntüle

PROJE SORUMLUSU
DANTE
MURAT KESER

ÇEVİRMEN
AÇIKLANACAK

TEST VE TÜRKÇE YAZI TİPİ
DANTE

PROGRAMLAMA
DANTE

OYUN İÇİ VİDEO

Yamanın son hali değildir test sırasından alınmıştır yeni video yüklenecektir

« Son Düzenleme: Temmuz 17, 2020, 23:56:26 Gönderen: Dante »

FınalFantasy

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler beklemedeyiz

Remake

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Merhaba Bu oyun tamamen turkçe yaması mı yoksa yenımı cevrılıyor. Daha önce cevırdıgınızı duymustum ama net bir bilgi bulamamıstım. % 100 dıyorsunuz dlc falan varmı oyunda ne kadarı çevrildi oynamak ısteyıp ıngılızcem olmadıgı ıcın oynayamamıstım.

Dante

• *
  • 722
    • Profili Görüntüle
Merhaba Bu oyun tamamen turkçe yaması mı yoksa yenımı cevrılıyor. Daha önce cevırdıgınızı duymustum ama net bir bilgi bulamamıstım. % 100 dıyorsunuz dlc falan varmı oyunda ne kadarı çevrildi oynamak ısteyıp ıngılızcem olmadıgı ıcın oynayamamıstım.

Çeviri devam ediyor

fatih_3351

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
şuan yüzde kaçta yada ne zaman tam bilgi vereceksiniz okul açılmadan oynayaydık güzel olurdu

hisashii

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Merhabalar. Öncelikle bu muhteşem oyunu çevirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Oyun piyasaya çıkar çıkmaz hemen bi ps4 alıp oyunu bitirmiştim tabii her ne kadar oynasamda insanın kendi dilinde oynaması gibi güzel olmuyor. Umarım yakın zamanda çeviri biter gerçi 6 aylık askere yolculuğum olacak ama gelir gelmez ilk yapacağım şey bu çevirinin tamamlandığını umut ederek siteye girmek olacak :)  Emekleriniz için teşekkürler :)

Perikles

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Normalde Türkçe yamaların parayla satılmasına karşıydım ancak sizin sitenizin yama yaptığı oyunları görünce fikrim değişti. Sadece ülkemizde ilgi gören saçma oyunlara yama üretmiyorsunuz. FF serisi Nier Automata gibi oldukça başarılı fakat bizim ülkede bilinmeyen oyunlara da yamalar yapıyorsunuz. FF yamasının en kısa sürede bitmesi dileğiyle.

AlperenJH

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Yamanın bittiği yazıyor fakat sitede daha yeni olduğum için nereden indirebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Dante

• *
  • 722
    • Profili Görüntüle
Yamanın bittiği yazıyor fakat sitede daha yeni olduğum için nereden indirebileceğimi bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Yamanın bittiği yazmıyor dikkat ederseniz devam eden yamalardasınız

Yama ne zaman yayınlanacak ve ücreti hakkında bir bilgi var mı ?

Dante

• *
  • 722
    • Profili Görüntüle
Ynt: Final Fantasy XV Windows Edition EPİSODE ARDYN %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanıtla #10 : Ağustos 04, 2020, 00:54:17 »
Yama ne zaman yayınlanacak ve ücreti hakkında bir bilgi var mı ?

Tarih belli değil

enis

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ağustos 12, 2020, 10:34:31 »
Merhabalar Yamayı uzun zamandır bekliyorum tahmini ne zaman çıkar bilgi verirseniz sevinirim.

Dante

• *
  • 722
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ağustos 12, 2020, 14:11:40 »
Merhabalar Yamayı uzun zamandır bekliyorum tahmini ne zaman çıkar bilgi verirseniz sevinirim.

Ne zaman çıkacağı belli değil

hapistro

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Yama şuan ne durumda ne zaman çıkıcak bilgi verebilir misiniz acaba merakla bekliyoruz

cH297

• *
  • 3
  • ...
    • Profili Görüntüle
Yamanın ilerlemesi ne durumda?