Gönderen Konu: U-Crew Giriş Yapma Sorunu  (Okunma sayısı 7036 defa)

Tolga355

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
U-Crew Giriş Yapma Sorunu
« : Ekim 28, 2017, 21:33:08 »
selamlar ben u crewle giriş yapmaya çalıştıgımda bu oluyor lütfen yardım edin

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giriş Yapma Sorunu
« Yanıtla #1 : Ekim 29, 2017, 07:37:33 »
selamlar ben u crewle giriş yapmaya çalıştıgımda bu oluyor lütfen yardım edin

üye olunduktan sonra yöneticinin üyeliğiniiz açması gerekiyor en fazla 1 gün için de açılır.

despo33

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 29, 2018, 18:46:40 »
Merhaba bende lisans kayıt oluşturucuya  giriş yapmaya çalıştığımda hata alıyorum üyeliğim daha önceden aktif olmasına rağmen.

mustafakalender1989@gmail.com

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 29, 2018, 21:20:01 »
Merhaba bende lisans kayıt oluşturucuya  giriş yapmaya çalıştığımda hata alıyorum üyeliğim daha önceden aktif olmasına rağmen.

mustafakalender1989@gmail.com

İlgilenildi

Nqdlee

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Temmuz 03, 2018, 15:57:32 »
huis051@hotmail.com ile kayıt oldum ama giriş yapamıyorum şifre veya bilgileriniz yanlış diyor

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Temmuz 03, 2018, 20:42:59 »
huis051@hotmail.com ile kayıt oldum ama giriş yapamıyorum şifre veya bilgileriniz yanlış diyor

huis051@hotmail.com mail adında kullanıcı yok arkadaşım

karakaplan36

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Temmuz 07, 2018, 09:43:14 »
eneskarahasan36@hotmail.com   hesabınız barasılı bir sekılde olusturulmustur diyor ama sonrasında giris yapmak istedigimde hatalı diyor.

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Temmuz 07, 2018, 12:49:40 »
Şu ana kadar u-crew den bağışını ödeyerekten veya ücretsiz olarak 5-6 tane türkçe yama indirdim ve hiçbirinde de en ufak bir sorunla karşılaşmadım u-crewin kurduğu bu sistem tıkır tıkır işliyor sizde neden böyle sorunlar baş gösteriyor anlayamıyorum demek ki bir şeyleri eksik yapıyorsunuz yönergeleri iyi takip edin. Başınıza gelen sorunların nedenleri de biraz kendi bilgisayarlarınızdan birazda bu işlerle alakalı yeterli bilgi birikiminizin olmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.

karakaplan36

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Temmuz 08, 2018, 00:36:05 »
Şu ana kadar u-crew den bağışını ödeyerekten veya ücretsiz olarak 5-6 tane türkçe yama indirdim ve hiçbirinde de en ufak bir sorunla karşılaşmadım u-crewin kurduğu bu sistem tıkır tıkır işliyor sizde neden böyle sorunlar baş gösteriyor anlayamıyorum demek ki bir şeyleri eksik yapıyorsunuz yönergeleri iyi takip edin. Başınıza gelen sorunların nedenleri de biraz kendi bilgisayarlarınızdan birazda bu işlerle alakalı yeterli bilgi birikiminizin olmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.

Ya kardesım hıc bır seyı eksık yapmıyorum.Gayette yeterlı bılgı sevıyesıne sahıbım allah askına bır sısteme uye oldunuz gırıs yapabılırsınız dıyor gırıs yapınca gırmıyor.Baska kısılerde de aynı sorunlar olusmus yonetıcılerde nıye boyle bır sorun oldugunu anlayamamıslar.Bılgı sevıyesı eksıklıgıyle ne alakası var allah askına yaaa.

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Temmuz 08, 2018, 01:26:12 »

Ya kardesım hıc bır seyı eksık yapmıyorum.Gayette yeterlı bılgı sevıyesıne sahıbım allah askına bır sısteme uye oldunuz gırıs yapabılırsınız dıyor gırıs yapınca gırmıyor.Baska kısılerde de aynı sorunlar olusmus yonetıcılerde nıye boyle bır sorun oldugunu anlayamamıslar.Bılgı sevıyesı eksıklıgıyle ne alakası var allah askına yaaa.
Ccleaner gibi temizleme programlarıyla sisteminizi temizleyip sonra tekrar kayıt olmayı deneyin. Gerekirse yeni bir mail adresi ile kayıt olun.

emacid

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Temmuz 09, 2018, 16:09:05 »
rica etsem pwrwolf43@gmail.com mail adresine de bi bakabilir misiniz sistemde gözüküyor mu?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Temmuz 09, 2018, 22:52:52 »
rica etsem pwrwolf43@gmail.com mail adresine de bi bakabilir misiniz sistemde gözüküyor mu?

Hayır gelmemiş

Hakan Fidan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Temmuz 15, 2018, 11:37:05 »
Merhaba Murat Bey, aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum şifrem ve mail adresim doğru olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Bilgisayarıma daha önce format attım sanırım programdaki ip blok giriş yapmamı engelliyor yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Temmuz 15, 2018, 14:21:17 »
Merhaba Murat Bey, aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum şifrem ve mail adresim doğru olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Bilgisayarıma daha önce format attım sanırım programdaki ip blok giriş yapmamı engelliyor yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Aynı bilgilerle üye olun.

obasar84

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ağustos 02, 2018, 18:25:27 »
Yeni yayınlanan v2.3 numaralı üyelik programına bende ilk denememde giremedim kullanıcı adı ve parola yanlıştır gibisinden bir takım hatalar verdi şimdiye kadar daha önce yayınlanmış olan çeşitli üyelik programlarına hep bu bilgilerim ile girmiştim fakat yeni yayınlanan üyelik programına ikinci giriş denememde sorun kendiliğinden ortadan kalktı. Bu arada windows güvenlik duvarının, v2.3 nolu yeni yayınlanan üyelik programını bloke etmesi engellenmeli.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal