U-Crew

U-Crew Giriş Yapma Sorunu

Dante

• *
  • 699
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giri? Yapma Sorunu
« Yanıtla #120 : Mart 23, 2020, 16:55:35 »
Merhaba,  daha önce üye olmama ra?men U-Crew v3.8.1 ile giri? yapam?yorum. Yeni bir bilgisayar ald???m için olabilir mi? Ne yapmal?y?m.

Evet yeni bilgisayara geçtiyseniz eski üyelik pasifle?ir sileyim yeniden ayn? maille üye olun

megachilepluto

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #121 : Mayıs 31, 2020, 03:02:24 »
Selamlar. Ben daha önceden launcher üzerinden üye olmama rağmen ve yama kurmama rağmen şu anda giriş yapamıyorum.
üyelik e-postası: ihach2735@gmail.com
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü ffXV i sayenizde Türkçe oynamak istiyorum. ;D
Teşekkürler.

Dante

• *
  • 699
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #122 : Mayıs 31, 2020, 15:00:43 »
Selamlar. Ben daha önceden launcher üzerinden üye olmama rağmen ve yama kurmama rağmen şu anda giriş yapamıyorum.
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü ffXV i sayenizde Türkçe oynamak istiyorum. ;D
Teşekkürler.

Üyelikte sorun yok pc değiştirseniz başka maille yeniden üye olun

megachilepluto

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #123 : Mayıs 31, 2020, 23:53:46 »
Teşekkürler.

başka pc ye geçmedim yeni üyelik almama izin vermiyor, mevcut üyeliğe de girmiyor malesef.

Dante

• *
  • 699
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : Haziran 01, 2020, 14:58:41 »
Teşekkürler.

başka pc ye geçmedim yeni üyelik almama izin vermiyor, mevcut üyeliğe de girmiyor malesef.

Facebook sayfamızdan yardım isterseniz anlık yardım ederiz