U-Crew

Watch_Dogs %100 Türkçe Yama V1.0

Baybars

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Watch_Dogs %100 Türkçe Yama V1.0
« Yanıtla #30 : Mart 23, 2020, 22:56:19 »
Epic Gamesi destekliyor  mu

Dante

• *
  • 667
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Mart 23, 2020, 23:57:10 »
Epic Gamesi destekliyor  mu

Evet destekliyor

Baybars

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Mart 24, 2020, 17:22:55 »
ileride indirime girme ihtimali var mı. Yoksa sürekli 25tl mi olacak

GuArDiAn55

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : Mart 24, 2020, 17:57:28 »
25 tl yüksek bir ücret. Oynarken saçma sapan google translate çevirisi yakalarsam iade isterim. Böyle bir güvence sağlıyor musunuz? Biliyorsunuz günümüzde fazla çeviri grupları oluştukça yamaların kalitesi bir hayli düştü. Ne çıkacağı belli olmuyor böyle yüksek ücretler ödeyeceksek kaliteli bir şey beklerim. Bu oyunda kullanılan kelime ve cümle yapıları da basit değil. Çok üst seviye ingilizce gerektiriyor.

Dante

• *
  • 667
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : Mart 24, 2020, 18:53:29 »
25 tl yüksek bir ücret. Oynarken saçma sapan google translate çevirisi yakalarsam iade isterim. Böyle bir güvence sağlıyor musunuz? Biliyorsunuz günümüzde fazla çeviri grupları oluştukça yamaların kalitesi bir hayli düştü. Ne çıkacağı belli olmuyor böyle yüksek ücretler ödeyeceksek kaliteli bir şey beklerim. Bu oyunda kullanılan kelime ve cümle yapıları da basit değil. Çok üst seviye ingilizce gerektiriyor.

Ücret yüksek değil bu çeviriyi yapmak için 20 bin dolar ücret gerekirdi ama biz sadece İngilizce bilmeyen anlasın ve biraz karşılığı olsun diye bunu yapıyoruz sizin vereceğiniz 25tl bu emeğin karşılığı değil.
Size zorla al demiyoruz destek vermek isterseniz alırsınız kalitemizi anlamanız için konu içinde videolar bulunuyor izlersiniz. İyi günler saygılar
« Son Düzenleme: Mart 24, 2020, 19:23:56 Gönderen: Dante »

GuArDiAn55

• *
  • 2
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Mart 28, 2020, 15:28:59 »
Yamayı alacak arkadaşlara öncelikle oyunun fps drop sorununu çözün derim. Yoksa yamayı kurduktan sonra yamayı silmek zorunda kalıp tekrar u-crew ile iletişime geçmeniz gerekebilir bu fps dropları oyunu oynanmaz hale getirebiliyor. Tam araba ile dönerken fps drop olursa ağaca toslamanız çok olası. U-crew uygulamasından yama sadece 1 kere kurulabiliyor. (yanlış bilgi program ekle kaldırdan yamayı kaldırıp kurabiliyorsunuz tekrardan. lisanslama menüsünde yamayı kaldır yok. sadece kurulum yapılabiliyor bende 1 kere yükleniyordur diye düşündüm ama yanılmışım.)

Fps drop sorununu çözmek için oyunu orjinal olanlar şu linkteki modu kursunlar; https://www.guru3d.com/files-details/watch-dogs-theworse-mod-8-download,3.html
Korsan sürümde mod çalışmadı bende. Bir deneyin yine de ama oyunu fena bozuyor save gidebilir. Korsan sürümde yapılabilecek en mantıklı şey masaüstüne watchdogs exe nin kısayolunu oluşturmak. Sonra kısa yola sağ tıklayın özellikler tıklatın. hedef: yazan yerde en sağ tarafa -disablepagefilecheck ekleyin. tırnak işareti ile -disablepagefilecheck arasında bir boşluk olmalı. Şöyle bişey olacak kısacası
Hedef: "C:\Program Files (x86)\games\Watch_Dogs\bin\watch_dogs.exe" -disablepagefilecheck

bu komutun ne yaptığından biraz bahsetmek istiyorum. bilgisayarda çalışan bütün uygulamalar raminizde çalışır. ram miktarınız dolduğunda windowsun kurulu olduğu diske pagefile.sys diye bir dosyaya kaydedilir. raminizden bu dosyaya ve bu dosyadan raminize sürekli bir dosya aktarımı vardır. microsoft wordde bir dosya düzenleyeceksiniz diyelim word'ün kaynak kodları raminize yüklenir ve ramde çalışır. sallıyorum 1 gb raminiz var. word 400 mb harcıyor. bir de google chrome açtınız 800 mb istiyor. toplam 1.2 gb lazım ama sizde 1 gb ram var. word'ü alta indirdiğinizde 400mb, windowsun kurulu olduğu diskteki pagefile.sys ye kaydedilir. chrome'u alta indirdiğinizde 800 mb pagefile.sys ye yüklenir. kabaca böyle algılayabilirsiniz.

Watch dogsta ise haritada ilerledikçe farklı dokular yüklenir. misal yolda ilerledikçe arkanızda kalan asfalt pagefile.sys ye yüklenir, önünüzdeki yol ise pagefile.sys den ram'e yüklenir. Ubisofttaki yazılımcılar maalesef pagefile.sys ile ram arasındaki iletişimde çuvallamışlar ve optimizasyon sorunlu watch dogsta bu iletişim sıkıntılı olduğundan fps dropları oluşuyor. eklediğimiz bu komut, pagefile denetimini devre dışı bırakarak bir nebze olsun bu iletişimi hızlandırıyor. fakat oyunun çökme ihtimalini de arttırıyor. ama raminiz yeterli ise çökmesi çok düşük bir olasılık.

Umarım oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz ve keyifli oyunlar herkese. U-crew ekibine de teşekkürler kaliteli bir yama yapmışlar. Ama keşke her sorunda size ulaşmak zorunda kalmasaydık. :/ fps drop sorunu geçecek mi acaba diye yamayı kaldırdım ama hala kurulu görünüyor tekrar kuramıyorum. facebooktan mesaj attım bekliyorum.

ekleme: pagefilecheck'i tekrar etkinleştirmek için -disablepagefilecheck yerine -enablepagefilecheck yazarak oyunu çalıştırmanız yeterli.
« Son Düzenleme: Mart 28, 2020, 15:59:34 Gönderen: GuArDiAn55 »

KronikDepresif

• *
  • 1
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : Mart 28, 2020, 16:07:50 »
Yamayı mobil ödeme ile satın alamıyor muyuz?

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal