Gönderen Konu: Yamalar Hakkındaki bilğiler neden Yeterli değil  (Okunma sayısı 1218 defa)

mahmut1233

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Yamalar Hakkındaki bilğiler neden Yeterli değil
« : Kasım 06, 2017, 23:28:10 »
 size para verip batman yamasını aldım ama yamayı masaüstü pc me kurdum sonra laptopa kurmaya çalışınca olmuyor böyle saçma sistem mi olur 2side benim makina ama kurmak için 2 yama mı alıcaz yamayı alırken başka makinada kuramazsınızda demediniz bu dolandırıcılığın hesabını kim vericek kardeşim ya paramı geri verin yada yamamı iki farklı şekilde kurabiliyim dolandırıcılık yapmayın az adam olun >:( >:( >:( >:( >:(

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yamalar Hakkındaki bilğiler neden Yeterli değil
« Yanıtla #1 : Kasım 07, 2017, 13:13:59 »
size para verip batman yamasını aldım ama yamayı masaüstü pc me kurdum sonra laptopa kurmaya çalışınca olmuyor böyle saçma sistem mi olur 2side benim makina ama kurmak için 2 yama mı alıcaz yamayı alırken başka makinada kuramazsınızda demediniz bu dolandırıcılığın hesabını kim vericek kardeşim ya paramı geri verin yada yamamı iki farklı şekilde kurabiliyim dolandırıcılık yapmayın az adam olun >:( >:( >:( >:( >:(

Terbiyesizlik yapmayın bu yazınızın burada kalma sebebi cevap vermemden kaynakladır yoksa bu uslüpla sizi banlamıştım.
Sorununuza gelirsek her yamayı alan kişi başka yerde kuramaz kurabilseydi her alan kişi herkese kullanıcı adı ve şifresini verir herkes kullanıdır öyle değilmi?
Sizin 2. pc niz olduğu bizi ilgilendirmez çünkü sizin pc niz olduğunu bilemeyiz. isteyen herkese başka pc de onay versek alan herkes 2 ci pc de almak isteyecek o zaman hiç bir anlamı kalmaz.
Sistemimizi açıkladık anlamadıysanız o sizin kabahatiniz.

« Son Düzenleme: Kasım 07, 2017, 13:17:57 Gönderen: Murat GÜNDOĞAN »

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal