Gönderen Konu: Darksiders 3 Türkçe Yama v1.0  (Okunma sayısı 9022 defa)

deSanta

• Yönetici
  • Çaylak
  • *
    • Profili Görüntüle
Darksiders 3 Türkçe Yama v1.0
« : Aralık 19, 2018, 20:24:57 »

PROJE SORUMLUSU
MURAT KESER

ÇEVİRMENLER
MURAT KESER

TEST
MURAT GÜNDOĞAN

PROGRAMLAMA
BEKİR İNCE

KURULUM
MURAT GÜNDOĞAN

Genel Yüzde %100

Oyunun Türkçe yaması yeni lisanslayıcı programla indirilir

Yama oyunun en son sürüme göre yapılmıştır.
Oyunu kurarken ana klasörü Windows Defender'den dışlayın öyle kurun yoksa Defender kısa yolu silebilir.

U-Crew Lisans Kayıt Oluşturucu GÜNCEL

« Son Düzenleme: Ocak 28, 2019, 23:48:10 Gönderen: Murat GÜNDOĞAN »

exxelance

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darksiders 3 Türkçe Yama v1.0
« Yanıtla #1 : Aralık 19, 2018, 22:46:42 »
20 lirayla kimseye bir şey olmaz adam gibi çeviri yapan 3-5 grup kaldı hepi topu destekleyelim

adem37oz

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 19, 2018, 23:13:15 »
20 Tl evet düşük kimseyi öldürmez ama hem oyuna hem çeviri ye her zaman para veremez herkez. 5 tl olsa belki.

exxelance

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Aralık 20, 2018, 00:32:29 »
bende sana şunu söylerim kardeş oyununa 14 tane dil ekleyen ama Türkçeyi umursamayıp eklemeyen adamın oyununa para verilmez giderim onun yerine oyunu Türkçe yapanlara veririm en azından bir şeye faydamız olmuş olur

Sioux

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 20, 2018, 00:37:42 »
Valla yamalar bu hızla çıkıcaksa 20tl gayet normal.Emek büyük.Gerçekten zaman alan uğraştıran iş çeviri.Yamaların sayısının artması için 20tl verilebilir.Sigara içen biri için günlük sigara parası.Ayrıca yamalar korsana da yapılıyor.Her ne kadar korsanı desteklemesem de parası olmayan öğrenciler için korsan gayet makul bir yol.Oyunu korsan alıp yama satın alınabilir.Çalışan insanlar da rahatça hem oyunu orjinal alıp hem de  20tl çeviri parası verebilir.Ayrıca 60 dolardan satılan oyunların ülkemizi dikkate almaması da korsan kullanmaya itiyor beni.Ama Türkçe dille çıkan her oyunu da özellikle orjinal almaya çalışıyorum emeğe saygı için.

umit32

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 20, 2018, 07:29:51 »
yama update 1 uyumlu mu? korsan da çalışıyor mu

adem37oz

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 20, 2018, 10:33:25 »
bende sana şunu söylerim kardeş oyununa 14 tane dil ekleyen ama Türkçeyi umursamayıp eklemeyen adamın oyununa para verilmez giderim onun yerine oyunu Türkçe yapanlara veririm en azından bir şeye faydamız olmuş olur
KArdeşim türkçe dil olmama sebebi orlinal alınan oyun sayısının çok düşük olması. Yoksa türkçe yi umursamadıkları için değil.

soykan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Aralık 20, 2018, 14:01:00 »
codex-update1 versiyonda çalışır heralde..

alpay1989

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Aralık 20, 2018, 16:59:33 »
Korsan da çalışıyor mu yama ya :S Oyunun fiyatıda çok yüksek. EN ucuz piyasada 230 lira şuan darksiders 3. Daha ucuz varsa bile bana denk gelmemiştir :S Yetkili arkadaşlar yama zaten elinizde.Korsan sürümde Türkçe yamanın çalışıp çalışmadığını deneyip "çalışmıyor" veyahut "çalışıyor" derseniz çok mutlu oluruz.
« Son Düzenleme: Aralık 20, 2018, 17:03:01 Gönderen: alpay1989 »

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Aralık 20, 2018, 18:00:42 »
Korsan da çalışıyor mu yama ya :S Oyunun fiyatıda çok yüksek. EN ucuz piyasada 230 lira şuan darksiders 3. Daha ucuz varsa bile bana denk gelmemiştir :S Yetkili arkadaşlar yama zaten elinizde.Korsan sürümde Türkçe yamanın çalışıp çalışmadığını deneyip "çalışmıyor" veyahut "çalışıyor" derseniz çok mutlu oluruz.

Çalışıyor

siyah

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Aralık 20, 2018, 18:25:56 »
Yama Origin sürümün de çalışıyor mu Origin de premium hesaplara ücretsiz olarak geldi Origin de test edildi mi acaba ?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Aralık 20, 2018, 18:27:48 »
Yama Origin sürümün de çalışıyor mu Origin de premium hesaplara ücretsiz olarak geldi Origin de test edildi mi acaba ?

Edilmedi ama en son sürüm çalışır

ozkan2626

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Aralık 20, 2018, 19:29:58 »
En sevdiğim oyun serisidir, Darksiders 3 ü 27 saat oynamıştım 2 gün önce save dosyam bozuldu. Oyuna tekrar baştan başlamak zorundaydım bir türlü deneyemedim ama türkçe yamayı görünce çok mutlu oldum tekrar başlayacağım. 20 tl çok büyük bir rakam değil, aslında benim türkçe yama çıkmasına hiç umudum yoktu çok güzel bir süpriz oldu. Tekrar teşekkürler emeklerinize sağlık. Steam versiyonunda yeni updatelerini beta olarak getiriyorlar beta versiyonunda çalışıyor mu acaba?

diyar21

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Aralık 20, 2018, 19:34:15 »
daha önce giriş yapabildiğim hesabıma formatan sonra aynı bilgilerle giriş yapamıyorum

silverdagger

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Aralık 20, 2018, 20:14:19 »
öncelikle emeğiniz için teşekkürler.

işini hakkıyla yapan ender çeviri gruplarındansınız.

daha öncede sitenizden hem parayla, hem de ücretsiz sunduğunuz yamaları indirmiştim.

20tl gayet makul.

zaten şahsım donanımhaber başta olmak üzere çeviri işine gönülverenlerin buluştuğu birçok forum sitesinde çevirmenlere her daim destek veriyoruz ve bağış yapıyoruz.

tekrar teşekkürler.

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal