Gönderen Konu: U-Crew Giriş Yapma Sorunu  (Okunma sayısı 8187 defa)

İbo Dallı

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
Ynt: U-Crew Giriş Yapma Sorunu
« Yanıtla #45 : Aralık 07, 2018, 16:46:06 »
Selamlar lisans yazılımınızı kurdum üyelik açtım ancak tel no. girmemiştim. 2 gün geçti hala onay bekliyorum. Girişimi kabul etmiyor.
E-posta: sadecefacebookfor@hotmail.com

Üyelikler otomatik onaylanır tel girmediyseniz giriş yapamazsınız

Şuan elimden ya da elinizden bir şey gelmiyor yani ? Çok yardımı oldunuz (!) teşekkürler

Üye olurken üzerine basarak söyledik tel girmezseniz üyelik geçersizdir diye.

Sitenizden yalnızca şu bölüme girdim ve kayıt programını indirdim.
http://www.u-crew.net/index.php?topic=110.0
Ve maalesef burda dediğiniz gibi telefon numarasıyla alakalı bir uyarı bulunmuyor ki bulunsa bile sizin gibi yazılımcı arkadaşların bunu sadece uyarı olarak bırakmaktansa üye olurken telefon numarası girilmeden sonraki aşamaya gidilmesini program üzerinden engellemesi lazım. Eminim bu konuda sıkıntı çeken diğer arkadaşlar da bana hak vereceklerdir. Neyse zaten bağış yapılmadan indirilebilen bir yama için sizinle konuştuğum için bu yazdıklarım çok da umrunuzda olmayacak ama öz eleştiri yaparak geliştirmeniz gereken yerleri görmenize yardımcı olduysam bu yazdıklarımla ne mutlu bana. Ben oyunu İngilizce de oynarım şükür ki belirli seviyede bir İngilizcem var ama yine de teşekkürler. Esenlikle kalın site yöneticisi.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : Aralık 07, 2018, 18:42:26 »
Selamlar lisans yazılımınızı kurdum üyelik açtım ancak tel no. girmemiştim. 2 gün geçti hala onay bekliyorum. Girişimi kabul etmiyor.
E-posta: sadecefacebookfor@hotmail.com

Üyelikler otomatik onaylanır tel girmediyseniz giriş yapamazsınız

Şuan elimden ya da elinizden bir şey gelmiyor yani ? Çok yardımı oldunuz (!) teşekkürler

Üye olurken üzerine basarak söyledik tel girmezseniz üyelik geçersizdir diye.

Sitenizden yalnızca şu bölüme girdim ve kayıt programını indirdim.
http://www.u-crew.net/index.php?topic=110.0
Ve maalesef burda dediğiniz gibi telefon numarasıyla alakalı bir uyarı bulunmuyor ki bulunsa bile sizin gibi yazılımcı arkadaşların bunu sadece uyarı olarak bırakmaktansa üye olurken telefon numarası girilmeden sonraki aşamaya gidilmesini program üzerinden engellemesi lazım. Eminim bu konuda sıkıntı çeken diğer arkadaşlar da bana hak vereceklerdir. Neyse zaten bağış yapılmadan indirilebilen bir yama için sizinle konuştuğum için bu yazdıklarım çok da umrunuzda olmayacak ama öz eleştiri yaparak geliştirmeniz gereken yerleri görmenize yardımcı olduysam bu yazdıklarımla ne mutlu bana. Ben oyunu İngilizce de oynarım şükür ki belirli seviyede bir İngilizcem var ama yine de teşekkürler. Esenlikle kalın site yöneticisi.

Sorun değil ama keşke konusunu okumuş olsaydınız.

http://www.u-crew.net/index.php?topic=32.0

ingilizceniz varsa ne güzel oynarsınız iyi oyunlar.

Hakan Fidan

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : Aralık 12, 2018, 23:13:15 »
Merhaba Murat Bey, aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum şifrem ve mail adresim doğru olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Bilgisayarıma daha önce format attım sanırım programdaki ip blok giriş yapmamı engelliyor yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, format atmak zorunda kaldım aynı hatayı alıyorum. Düzeltebilir misiniz. Teşekkürler.

Murat Bey, konu ile ilgilenebilir misiniz?

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : Aralık 12, 2018, 23:24:48 »
Merhaba Murat Bey, aşağıdaki hata ile karşılaşıyorum şifrem ve mail adresim doğru olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Bilgisayarıma daha önce format attım sanırım programdaki ip blok giriş yapmamı engelliyor yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Merhaba, format atmak zorunda kaldım aynı hatayı alıyorum. Düzeltebilir misiniz. Teşekkürler.

Murat Bey, konu ile ilgilenebilir misiniz?

Format attıysanız eskisini sileyim  yeni üyelik alın

Hergele01

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : Aralık 30, 2018, 02:17:23 »
merhabalar
darksiders 3 için kayıt olmuş ve bağış yapmıştım onu edindim . şimdi pc ye format attım ve darksiders 2 için tekrar girmeye calıstığmda giriş yapamoyurm
firicushuru@hotmail.com

Hergele01

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : Aralık 30, 2018, 12:54:33 »
merhabalar
darksiders 3 için kayıt olmuş ve bağış yapmıştım onu edindim . şimdi pc ye format attım ve darksiders 2 için tekrar girmeye calıstığmda giriş yapamoyurm
firicushuru@hotmail.com
hala giriş yapamıyorum yardımcı olabilirmsiniz murat bey?

serkanaltn

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : Ocak 11, 2019, 13:25:10 »
Yamayı kurmayı  denerken.Bu uygulama aktif bir internet bağlantısı gerektirir uyarısı alıyorum. Fakat uygulamaya zaten internet bağlantım ile giriş yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kurmak istediğim yama Darksiders 2 Deathinitivie Edition.

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : Ocak 11, 2019, 18:56:19 »
Yamayı kurmayı  denerken.Bu uygulama aktif bir internet bağlantısı gerektirir uyarısı alıyorum. Fakat uygulamaya zaten internet bağlantım ile giriş yapıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kurmak istediğim yama Darksiders 2 Deathinitivie Edition.

Güvenlik duvarından izin verin veya ağ ayarlarında ortak aü veya özel ağ yapın

erkanve

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : Ocak 29, 2019, 17:05:45 »
Bu sorunu nasıl çözebilir herşey doğru yazılı şifre mail adresi 1 kere  sorunsuz girdi 2  sefere girmiyor 

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : Ocak 30, 2019, 07:56:25 »
Bu sorunu nasıl çözebilir herşey doğru yazılı şifre mail adresi 1 kere  sorunsuz girdi 2  sefere girmiyor

Format mı attınız üye olduktan sonra.

erkanve

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : Ocak 30, 2019, 12:52:34 »
hayır atmadım ama  programa  1 kere giriş yapıp kalmıştı köşede  sonra yeni  sürümü cıkmış galıba tekrar indirdim gene olmayınca yeni üyelik aldım aynı bilgilerle girdi ama bu seferde üyelik aktif deil inanın gece oyunu satın aldım tüm gece öle bekledim   şimdi programa  giriş yaptım ama bazen giriş yapıyor bazen yapmıyor size özelden 2 msj da attım zaten lütfen şu sorunu çözelim

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : Ocak 30, 2019, 13:00:16 »
hayır atmadım ama  programa  1 kere giriş yapıp kalmıştı köşede  sonra yeni  sürümü cıkmış galıba tekrar indirdim gene olmayınca yeni üyelik aldım aynı bilgilerle girdi ama bu seferde üyelik aktif deil inanın gece oyunu satın aldım tüm gece öle bekledim   şimdi programa  giriş yaptım ama bazen giriş yapıyor bazen yapmıyor size özelden 2 msj da attım zaten lütfen şu sorunu çözelim

Facebooktan ulaşın bakalım

erkanve

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : Ocak 30, 2019, 13:03:42 »
şu an itibariyle  oyuna türkçe yama yüklendi sanırsam üyeliğim aktif etmişsiniz çok ama çok teşekkürler

samco25

• Çaylak
  • *
  • U-Crew
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : Ocak 30, 2019, 23:13:18 »
sametcolakoglu0025@hotmail.com

1 kere giriş yaptım... artık giriş yapamıyorum..ilgilenir misiniz???

Murat GÜNDOĞAN

• Yönetici
  • Üst Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : Ocak 31, 2019, 00:04:39 »
sametcolakoglu0025@hotmail.com

1 kere giriş yaptım... artık giriş yapamıyorum..ilgilenir misiniz???

Aynı bilgilerle üye olun

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal